Marsjanie i Wenusjanki w sypialni

Mars and Venus in the Bedroom
83-7150-005-X
poradniki
bythewoods

Dawno, dawno temu spotkali się i zakochali w sobie Marsjanie i Wenusjanki. Dzięki temu, że akceptowali i szanowali swoje odrębności, udało im się stworzyć szczęśliwe związki. Niestety po osiedleniu się na Ziemi zapomnieli, że pochodzą z różnych planet. Rady, jak wykorzystać różnice oraz jak pokonać naturalne bariery psychologiczne pomiędzy kobietą i mężczyzną John Gray zawarł w swoim bestsellerze "Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus".
"Marsjanie i Wenusjanki w sypialni" jest jego błyskotliwą kontynuacją. Tym razem Gray wyjaśnia różnice w potrzebach i oczekiwaniach obu płci w sferze erotyzmu. Wspaniały przewodnik po zawiłościach i problemach erotycznych życia partnerów, wykorzystujący pomysłowe metafory poprzedniej książki.

Yoana | 2013-12-04
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 03 grudnia 2013

Świetny poradnik. Powinien znaleźć się na półeczce w sypialni u każdej kobiety, każdego mężczyzny i każdej pary. Faceci winni go czytać na okrągło, co by sobie dobrze przyswoili każde zdanie, gdyż leży to w ich szeroko pojętym interesie.:))
A tak na poważnie, to lektura obowiązkowa każdej pary, można się naprawdę sporo nauczyć o odmienności postrzegania i przeżywania seksu przez kobietę i mężczyznę. Naprawdę polecam.

krisu | 2012-05-30
Przeczytana: 2000 rok

poradnik psychlogiczny o „ars amandi”. Trochę techniki, ale bubek z tego Greya : opisuje, że był w zakonie 7 lat (celibat) , a po wyjściu z zakonu nadrabia stracone lata z tuzinem nadażających się okazji – zbyt wiele prywatności, ciekawe co na to żona ;)
Dużo sztucznych sytuacji i durnowate propozycje dialogów.

luka | 2011-03-29
Na półkach: Poradniki, Przeczytane, Posiadam

Niezły poradnik, wart przeczytania, czasami zabawny.

Paula | 2011-11-22
Przeczytana: 2008 rok