Sztuka zwycięstwa. Wspomnienia twórcy NIKE

2016-11-22
9788380620698
Maciej Szymański
Phil Knight Nike autobiografia biznes korporacje przemysł sport

Okładka książki Ekstremalne przywództwo. Elitarne taktyki Navy SEALs w zarządzaniu Leif Babin, Jocko Willink
Ekstremalne pr... Leif Babin, Jocko W...
Okładka książki Kreatywność S.A. Droga do prawdziwej inspiracji Ed Catmull, Amy Wallace
Kreatywność S.... Ed Catmull, Amy Wal...
Okładka książki Mike Tyson. Moja prawda Larry Sloman, Michael Tyson
Mike Tyson. Mo... Larry Sloman, Micha...

2001 ocen

Pierwsze 250 stron to droga przez mękę- rozwlekłe opisy, przydługie historie o podobnyn wydźwięku. Ale druga połowa była absolutnie inspirująca i wzruszająca. Polecam- dla cierpliwych;)

Historia jest bardzo ciekawa. O przezwyciężaniu trudności. Nigdy nie miałem butów Nike i nie kupię. Jednak kojarzy mi się z firma z Michaelem Jordanem czy Kobe Bryantem. Cała masa ikon sportu jest związana z Nike. Pod koniec przemyca jakąś pogańską duchowość Phil Knight dlatego kilka gwiazdek mniej daję tej książce.
PS. Wolę buty New Balance.

PS. Wolę buty New Balance.

Bardzo dobra, czyta się jak dobrą książkę popuarnonaukową

Bardzo dobra, czyta się jak dobrą książkę popuarnonaukową

Ciekawa i wciągająca

Ciekawa i wciągająca

Książka ok, bardzo miło, łatwo i przyjemnie się ją czytało. Jak najbardziej godna polecenia. Bardzo fajna autobiografia. Nie jest to arcydzieła ale jest na prawdę w porządku. Może zainspirować.

Świetna autobiografia, jedna z lepszych książek jakie miałem okazję przeczytać.

Świetna autobiografia, jedna z lepszych książek jakie miałem okazję przeczytać.

Jedna z lepszych biografi jakie sie ukazaly

Jedna z lepszych biografi jakie sie ukazaly

E-book

E-book

Świetna biografia, ukazująca trudności na drodze do sukcesu założyciela NIKE, jest nie tylko źródłem cennej wiedzy dla własnego biznesu, ale także niezwykle motywująca.

Książka ta była bardzo przyjemna do czytania, będę wspominać ją bardzo miło. Treść nie nudziła, a z każdą przeczytaną stroną ciekawiła coraz bardziej.
Nie interesuję się tematyką biznesową, więc dzięki tej historii dowiedziałam się jak trzeba ciężko pracować na rozwój własnej firmy. Sukces nie przychodzi od razu.
Potrzeba fundamentów i lat ciężkiej pracy żeby osiągnąć sukces. Firma Nike towarzyszy mi na co dzień czy to w postaci butów lub ubrań. Dlatego zawsze chciałam przeczytać tą książkę bo ciekawiła mnie historia tej firmy oraz droga człowieka, który ją założył.

Potrzeba fundamentów i lat ciężkiej pracy żeby osiągnąć...

• Biografie