Dlaczego Mars zderza się z Wenus

Wydawnictwo: Rebis
WHY MARS & VENUS COLLIDE
poradniki
joly_fh

J. Gray, autor bestsellerowych książek tym razem radzi Marsjanom i Wenusjankom, jak przezwyciężać stres Kiedyś Marsjanie i Wenusjanki żyli w oddzielnych światach. Jednak współcześnie ich relacje stały się bardziej skomplikowane. Odmienne sposoby reagowania kobiet i mężczyzn na stres sprawiają, że w związkach często iskrzy, a między partnerami narastają urazy i wzajemne niezrozumienie. J....

J. Gray, autor bestsellerowych książek, który zrewolucjonizował nasze poglądy na temat relacji damsko-męskich, tym razem radzi Marsjanom i Wenusjankom, jak przezwyciężać stres. Opierając się na najnowszych odkryciach naukowych, przedstawia praktyczny program, dzięki któremu Mars i Wenus unikają zderzeń.

John Gray to ekspert w dziedzinie związków międzyludzkich i autor kilkunastu światowych bestsellerów, które przetłumaczono na 45 języków i wydano w łącznym nakładzie 45 mln egzemplarzy. Przez trzydzieści lat był terapeutą małżeńskim i rodzinnym. Ogromną popularność przyniósł mu tytuł Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus - w ciągu ostatnich kilkunastu lat najlepiej się sprzedająca na świecie książka o związkach damsko-męskich.

Wydanie IV

źródło opisu: Wydawnictwo Rebis, 2013