Mężczyzna od A do Z. Wydanie III rozszerzone

Wydawnictwo: Złote Myśli

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Przeczytana: 08 lutego 2017

,,Mężczyzna od a do z,, to książka którą każda kobieta powinna przeczytać. Takie rzeczy powinni uczyć w szkole. Bardzo wiele uświadamia na temat męskiej psychiki, opisuje kilka rodzajów mężczyzn i daje dokładne wskazówki jak z nimi postępować. Czytając można pomyśleć że rady zawarte w lekturze są banalne, ale mimo wszystko warto je wypróbować. Osobiście dzięki tej książce odmieniło się moje życie w związku, po przeczytaniu i zastosowaniu rad wszystko zmieniło się na lepsze. Teraz wiem jakie popełniałam błędy i dlaczego mój mężczyzna tak reagował a nie inaczej, błądziłam po omacku w związku powielając błędy moich rodziców, co nie szło w dobrym kierunku.
Jestem bardzo wdzięczna za tę pozycję autorowi, polecam ją każdej kobiecie, przeczytaj i wprowadź w życie a będą działy się cuda :)
Kolejne egzemplarze trafiły do bliskich mi kobiet i wszystkie potwierdzają moją opinię POLECAM !!!

Konwalia | 2016-01-11
Przeczytana: 08 stycznia 2016

Jakoś tak ostatnimi czasy średnio gustuję w poradnikach i stąd tylko 4 gwiazdki. Trochę ją męczyłam, ale pewnie dla fanów gatunku będzie wartościowa. Szczerze nie dowiedziałam się nic ponadto o facetach co i tak wiedziałam, więc jak dla mnie trochę strata czasu.

Izabella | 2014-08-26
Przeczytana: październik 2013

Według mnie bardzo dobry poradnik. Napisany prosto, konkretnie i z humorem. Poleciłam ją mojej znajomej. Była z niego również zachwycona. Nie tylko dla młodych kobiet, które wkraczają w ten świat lecz i dla mężatek.

Podeszłam do tej książki bardzo sceptycznie. Generalnie nie mam za dobrego zdania o większości mężczyzn, dlatego nie spodziewałam się niczego dobrego po poradniku o mężczyznach, dla kobiet, napisanego przez mężczyznę.

Oczywiście na niektóre stwierdzenia i rady przymykałam oko, bo inaczej się nie dało aleee, to najlepsza książka z tej tematyki jaką do tej pory widziałam. Czy to jakaś bardzo rzetelna wiedza.. Raczej nie i nie ma co się sztywno trzymać 'naukowych stwierdzeń' z tej książki. Co nie zmienia faktu, że jest chyba nie do przebicia, bo fenomenalnie działa w praktyce.

Autor pokazuje (najważniejsze) różnice psychologiczne między kobietą, a mężczyzną, co tłumaczy na konkretnych przykładach różnych potrzeb kobiety i mężczyzny, różnicy w odbieraniu świata, wagi danych słów, itp. Opisuje dlaczego, co i jak należy robić, by nasz partner czuł się zrozumiany i szczęśliwy. Często to co dla kobiety nie ma aż takiego znaczenia, dla mężczyzny ma duże i odwrotnie. Autor pomaga to...

aannaa | 2013-08-11
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2011
Przeczytana: 2011 rok

nie wiem czy czegoś się nowego dowiedziałam

Maria | 2017-11-19
Efunia | 2017-10-27