Marsjanie i Wenusjanki nowe pokolenie

Beyond Mars and Venus
poradniki
9788380622029
Bożena Jóźwiak

Kiedy po raz pierwszy dwadzieścia lat temu zetknęłam się z teorią Autora na temat mężczyzn i kobiet, było to dla mnie i zaskoczeniem, i objawieniem. Proste wytłumaczenia jak funkcjonujemy i jakie są różnice między obiema płciami pozwoliły mi zrozumieć i to zrozumienie poprawiło jakość mojego życia.
Dlatego chętnie sięgnęłam po nową książkę żeby sprawdzić co tam nowego Autor...

• 2018
  • Chcę w prezencie