Czy można żyć 150 lat?

Wydawnictwo: Galaktyka
zdrowie, medycyna

Nasz Czas to coś na co pozornie nie mamy wpływu, ale... Pomyślmy... Wielu ludzi przeżywa mniej niż połowę czasu danego przez naturę, choruje, przedwcześnie się starzeje. Czy można żyć 150 lat? Odpowiedź na to pytanie i sposób na zachowanie młodości i zdrowia na długie lata znajdziecie w tej książce.

Natalia Kuchnowska | 2014-03-29

Zarówno mnie jak i męża książka ta zmobilizowała do zmiany diety. Ponoć Tombak nie jest żadnym naukowcem i jego porady niejednokrotnie przeczą zasadami nauki. Wikipedia nazywa tą książkę pseudoporadnikiem o zdrowiu. Może tak jest może nie. Treść trafia do czytelnika, mobilizuje do działania,a to już coś. Osobiście odebrałam pozycję bardzo pozytywnie.

ANUSIA | 2010-12-08

ta ksiazka mnie uratowala od bolu i cierpienia..porady doktora tombaka sa rewelacyjne... stosowalam jego wiele terapi, przepisow i moge powiedziec tylko jedno...NAPRAWDE POMAGAJA I DZIALAJA.. POLECAM Z CZYSTYM SERCEM

Justyna_78 | 2011-09-16
Przeczytana: maj 2010

Do książki trzeba podejść zdroworozsądkowo, niektóre porady warto wziąć sobie do serca ale kuracji oczyszczających nerki, wątrobę itd bałabym się stosować bez konsultacji z lekarzem, trochę to ryzykowne.

Isabelle | 2013-07-29
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Poradniki
Przeczytana: 2008 rok

"... Najciekawszy wniosek z tej ksiazki zawiera sie w znanej mysli: zdrowie jest w naszych rekach. Co wiecej ksiazka Autora umozliwia samodzielne, nieinwazyjne leczenie w domu, z wykorzystaniem naturalnych, latwo dostepnych skladników, takcharakterystycznego dzisiaj arsenalu chemicznego....."

Kasia | 2014-12-29

Może tytułowe 150 to przegięcie?.. Może nie?.. Wakązym razie Tombak uświadamia, że nasze zdrowie mamy w swoich rękach i w 80%jesteśmy winni naszym chorobom.

Mel | 2015-01-16
Przeczytana: 16 stycznia 2015

uwielbiam jego pomysły na zdrowie. każda książka przeczytana od deski do deski. bardzo przyjemny i ciekawy język. przystępna dla każdego. polecam!

Sebastian | 2012-12-17

Ciekawa.

ladybeard | 2015-03-13
Przeczytana: 2013 rok

Dzięki Tombakowi wprowadziłam w życie wiele cennych zmian. Warto przeczytać i poszerzyć swoja wiedzę na temat przyczyn naszych dolegliwości.

-kropka | 2015-12-09
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 09 grudnia 2015

...przeczytałam wielokrotnie, czytam właściwie cały czas wg potrzeb, stosuję, bardzo polecam! Każda kuracja rewelacyjna!

Jacoa1 | 2016-12-04
Na półkach: Koniecznie, Przeczytane
Przeczytana: 04 grudnia 2016

Przy tego typu lekturze poglądy są zwykle spolaryzowane. Albo serce, albo szkiełko i oko. Ja lubię. Bardzo klarowna lektura. Nie zaszkodzi.