Czy można żyć 150 lat?

Okładka książki Czy można żyć 150 lat? Michał Tombak
Okładka książki Czy można żyć 150 lat?
Michał Tombak Wydawnictwo: Galaktyka zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Galaktyka
2003-01-01
2003-01-01

📚🌿 Czy można żyć 150 lat? Odkryj sekrety zdrowia i młodości! 🌟

Czas - tajemnicza i nieuchwytna rzeczywistość, ale czy możemy wpłynąć na naszą długość życia? 🤔 Przyjrzyjmy się uważnie: wiele osób przeżywa mniej niż połowę czasu, jaki dała nam natura, choruje, a przedwczesne starzenie staje się naszym towarzyszem. Czy możliwe jest osiągnięcie aż 150 lat pełnych zdrowia i energii? Odpowiedź na to fascynujące pytanie i klucz do długotrwałej młodości i zdrowia znajdziesz w tej wyjątkowej książce. 💫📘

To niezwykle interesujące dzieło, powiązane zarówno z tradycyjną medycyną, jak i holistycznym podejściem do zdrowia. Tu nie znajdziesz żadnych cudownych pigułek czy sztucznych substancji - wszystko opiera się na naturalnych i prozdrowotnych rozwiązaniach. Autor zgłębił temat żywienia i błędów, które popełniamy na co dzień, prezentując sposoby na ich poprawę. Widać, że znał się na tym, o czym pisze, co sprawia, że książka wciąga od pierwszych stron. 🍏🥦

Czy widzisz związek między tym, co dzieje się wewnątrz ciała, a tym, co widzimy na zewnątrz? To właśnie kluczowa maksyma, którą przytacza ta książka. Pokazuje, że droga do zdrowego wyglądu i samopoczucia prowadzi przez wewnętrzne równowagi. 🌿💆‍♀️

Tutaj znajdziesz niezliczone sposoby na polepszenie zdrowia, skuteczne metody leczenia różnych dolegliwości, alergii i innych uprzykrzających życie chorób. Autor podzielił się przepisami na zdrowotne napary, techniki typu lewatywy, a także korzystne wpływy codziennych postów. W tej książce kryje się mnóstwo wiedzy o tym, jak dbać o swoje zdrowie, jak postępować w przypadku choroby i jak unikać zachorowań. 🌱🌟

Gorąco polecam tę książkę, to prawdziwe Top 1 wśród dzieł o zdrowiu od polskiego autora. Odkryj fascynujący świat długiego i zdrowego życia! 🙌🏻📚 #ZdrowieIDługośćŻycia #SekretyMłodości #ZdrowyStylŻycia #HolizmZdrowia #NaturaLeczy #ŻyjAktywnie #KsiążkaNaWakacje #PolecamLekturę #ZadbajOSiebie #InspiracjaDlaZdrowia #PoznajSiebie #KsiążkaNaDługieLata #ZdroweOdżywianie #PrzywróćRównowagę #NaturalneLeczenie #MocNatury #ZdrowieIZioła #CzytajIKorzystaj

📚🌿 Czy można żyć 150 lat? Odkryj sekrety zdrowia i młodości! 🌟

Odziedziczyłem tą książkę po dziadku i jest mega wartościowa. polecam!

Odziedziczyłem tą książkę po dziadku i jest mega wartościowa. polecam!

Najbardziej interesująca książka o własnym zdrowiu jaka przeczytałem, powiązana z tradycyjna medycyna, bez tabletek itp. Książka pokazuje sporo naszych błędów żywieniowych i jak je poprawić, widać że autor bardzo dobrze znał się na tym o czym pisze. To co widzimy na zewnątrz, jest ściśle powiązane z tym co dzieje się wewnątrz i jest to świetna maksyma. Jest tutaj wiele sposobów na polepszenie swojego zdrowia, leczeniu się z różnych uprzykrzających życie chorób, alergii, są przepisy na różne napary i metody leczenia typu lewatywy, posty dzienne itp, po prostu w tej książce jest sporo wiedzy o tym jak dbać o swoje zdrowie, co robić gdy sie zachoruje i jak unikać zachorowań. Gorąco polecam tą książkę, jest to Top 1 książek, które przeczytałem w tematyce leczenia od polskiego autora. :)

polecam. Zastosowalam sie do tych technik i korzystam z zycia w pelni. To moja pierwsza alternatywna terapia.

Ksiazka warta przeczytania!!

Ksiazka warta przeczytania!!

Trochę chaotycznie to wszystko napisane i powiela się z innymi książkami Tombaka, ale myślę, że wiele ciekawych metod można stąd zapożyczyć.

Przy tego typu lekturze poglądy są zwykle spolaryzowane. Albo serce, albo szkiełko i oko. Ja lubię. Bardzo klarowna lektura. Nie zaszkodzi.

...przeczytałam wielokrotnie, czytam właściwie cały czas wg potrzeb, stosuję, bardzo polecam! Każda kuracja rewelacyjna!

Dzięki Tombakowi wprowadziłam w życie wiele cennych zmian. Warto przeczytać i poszerzyć swoja wiedzę na temat przyczyn naszych dolegliwości.

uwielbiam jego pomysły na zdrowie. każda książka przeczytana od deski do deski. bardzo przyjemny i ciekawy język. przystępna dla każdego. polecam!

Zarówno mnie jak i męża książka ta zmobilizowała do zmiany diety. Ponoć Tombak nie jest żadnym naukowcem i jego porady niejednokrotnie przeczą zasadami nauki. Wikipedia nazywa tą książkę pseudoporadnikiem o zdrowiu. Może tak jest może nie. Treść trafia do czytelnika, mobilizuje do działania,a to już coś. Osobiście odebrałam pozycję bardzo pozytywnie.

• Poradniki
  • Zdrowie
  • Non-fiction
  • Rozwój osobisty
  • Zdrowie

Dodaj cytat z książki Czy można żyć 150 lat?