Bad For Me

2024-05-03
2024-05-03
Klub motocyklowy Klub MC Zemsta Dark romans Porwanie 18+ Romans MC

Na półkach: , , , , , , ,

Strasznie się wynudziłam. Spodziewałam się odrobiny klimatu jak w MC, ale niestety się zawiodłam.
To jakaś dziwaczna historie o Wilku, jego Jamie i o tym jaki jest zły i niebezpieczny (szkoda, że te czcze gadanie nie zamieniło się na czyny).
Relacji gł. bohaterów jest tu jak kot napłakał za to pełno opisów i w kółko drążenia tego samego tematu. Tak naprawdę przez cała opowieść nie wiele się tu działo, mimo to można natrafić tu na wile absurdów.
Podsumowując... stracony czas.

Klimaty MC- najbardziej podobalo mi się to że uczucie rozwijało się powoli, ale przy tym zero nidy.

Bad For Me, Shanora Williams i MC romance - jak dla mnie połączenie idealne ! O tym jak bardzo się ucieszyłam na wieść o tym, że ta książka będzie u nas pisałam już wcześniej, a dziś skończyłam polski reread i oczywiście motyle w brzuchu. Choć czasami tłumaczenia nie zawsze mają tutaj swoich zwolenników to ja akurat należe to tych osób, które uwielbiają czytać na nowo po polsku - to jakby na nowo przeżyć pierwszy raz z książką.
Uwielbiam romance z klubami motocyklowymi w tle ! Zawsze ciut bolą, bohaterowie błądzą i jest sporo dramy ale ja tam się na to piszę w całości. Do tej pory pamiętam jak bardzo byłam podekscytowana na wieść o tym, że Shanora planuje wydać tego typu ksiązkę. Autorka jest niezwykle utalentowana i potrafi nie tylko rozgrzać do czerwoności ale także i doprowadzić do łez. Bad For Me to nie tylko cudownie stworzona historia pełna akcji i nieoczekiwanych zwrotów - całość trzyma w napięciu aż do ostatnich stron. Jest miłość, jest nienawiść i płonąca żywym ogniem chemia.
Nova i Wolf są idealnymi bohaterami tego gatunku. Wolf jest brutalny jak tylko szef gangu motocyklowego być może, ale mimo wszystko wie jak zadbać o bliskich swemu sercu. Nova jest tak kochana, że aż boli... Choć życie doświadczyło ją brutalnie to jednak jest silna i nie znajdzie w niej krzty rezygnacji.
NIe będę ukrywać, tych dwoje czeka długgga droga do szczęścia poprzez strony książki, to mimo wszystko od samego początku nie sposób nie poczuć przyciągania pomiędzy nimi - wióry lecą ja ta lala. Ich emocje wcale nie pozostają wcale w tyle - tak samo jak nie są w stanie zapanować nad pożądaniem... nie są w stanie powtrzymać głębokich uczuć.
Bad For Me jest cidownym połączeniem akcji, romansu i nietuzinkowej histrii odgrywającej się w tle - napięcie można jeść łyżkami. Shanora rozegrała wszystko z wprawą mistrza, jak dla mnie jedna z najukochańszych książek autorki.

"Bad for me" to naprawdę wciągająca lektura w klimatach MC.
Gangi motocyklowe, nielegalne wyścigi, panienki do towarzystwa...
A to wszystko okraszone ogromem emocji i namiętności.
Nie wiem jak Wy się piszecie na taki zestaw, ale ja kompletnie przepadłam!
Pokochałam tę historię od pierwszych stron i zdecydowanie chciałabym przeczytać więcej książek autorki. Mam nadzieję, że kiedyś się uda. Może wydawnictwo Black Rose jeszcze coś wydacie niebawem od Shanora Williams? Proszę :D

Autorka ma naprawdę fajny styl prowadzenia fabuły. Nie jest to przewidywalna książka, i zdecydowanie niejeden plot twist zaserwuje tym, którzy po nią sięgną! To Wam gwarantuję.

Niesamowita powieść z przecudownym dopieszczeniem pod kątem graficznym. No bomba!
Zachęcam Was do lektury jeżeli lubicie książki w takich klimatach ;)

"Bad for me" to naprawdę wciągająca lektura w klimatach MC.
Gangi motocyklowe, nielegalne wyścigi, panienki do towarzystwa...
A to wszystko okraszone ogromem emocji i namiętności.
Nie wiem jak Wy się piszecie na taki zestaw, ale ja kompletnie przepadłam!

2000

Do czego może doprowadzić chęć zemsty za krzywdy z przeszłości, możecie dowiedzieć się z tej ciekawej powieści o klubach motocyklowych.
Nova prowadzi spokojne życie wraz z bratem, który przysparza jej dużo kłopotów i dużo starszym od siebie kochankiem, który mógłby być jej ojcem.
Do czau, gdy wezwana nocą przez brata widzi jak jest bity przez grupę osób. z gangu motocyklowego Panowie Chaosu, którego szefem jest Wilk.
Prosi go, żeby za długi brata zabrał ją ze sobą a brata zostawił w spokoju.
Tak trafia do gangu , gdzie panują dziwne zasady a ona musi się do nich dostosować.
Niby śpi w pokoju Wilka , ale nie jest przez niego oznaczona, przez co może być zabawką dla każdego.
Wszystko się zmienia, gdy przywódca innego gangu, chce ją ze sobą zabrać.
Mnie się podobało to połączenie niebezpiecznego świata klubu motocyklowego z namiętnym romansem.
Podobała mi się postać Wilka, który uciekł od ojca i był wychowywany przez wuja a przez to pozbawiony miłości.
Człowiek oschły, nie potrafił okazywać swoich uczuć, które miał ukryte w swoim sercu. Dopiero Nova zburzyła jego mury ochronne i wtargnęła do jego serca.
Podobała mi się ta powieść i uknuta przez Wilka intryga. Podobały mi się postacie bohaterów i spokojne prowadzona akcja. Styl pisania autorki też jest dobry i przystępny bez lania wody.
Czekam na kolejne powieści autorki.

Znakomicie napisany MC romans! Przepadłam w tej historii już od pierwszych stron! Mój majowy patronat.✨️

✨️ „Każdy pragnie miłości, nawet ci najtwardsi i najbardziej wściekli goście”.

Bad for me" to historia o silnej kobiecie, która postanawia stawić czoła bezwzględnemu szefowi lokalnego gangu motocyklowego. W mieście krąży o nim wiele złowieszczych plotek, ale główna bohaterka nie boi się wyzwania. Jest gotowa walczyć o swoją rodzinę i wolność, nawet jeśli oznacza, to ryzyko i niebezpieczeństwo… Wyjątkowa tematyka, znakomity research, świetni – autentyczni bohaterowie. Będą iskry. Zwroty akcji przyprawiające o szybsze bicie serca. Dark romans w znakomitym klimacie. Tak łatwo nie zapomnicie tej historii.

✨️„Nie wrócisz do domu. Nie uciekniesz. Te cholerne gliny cię nie uratują. I z pewnością nie masz prawa mówić mi, co powinienem z tobą zrobić. Chciałaś spłacić dług brata, więc go spłacisz, czy ci się to podoba, czy nie”.

Zasady w gangu były jasne, członkowie starali się ich przestrzegać. Struktura mnie zaciekawiła, każdy miał swoje miejsce i znał swoje zadania. Świat motocyklowy wciągnął mnie do granic możliwości. Każda postać dodała pazura i nadała sensu całej historii… Jednak główne skrzypce grała Nova i Wilk. Od samego początku targały mną różne emocje, a ich relacja nie należała do tych łatwych. Ich charaktery nie pozwalały na prostotę.

✨️„Myśli, że mnie złamie? Nawet nie wie, jak bardzo się myli. Przeszłam przez piekło gorsze od tego”.

Nova imponowała mi swoją odwagą i uporem. Była niesamowicie inteligentna, zdeterminowana i zawsze starała się znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Przeczytałam wiele książek z charakternymi kobietami i powiem szczerze, że Nova jest na szczycie mojego rankingu. Miała pazur. Wilk to postać zagadka. Może przestraszyć swoją aurą i, szczerze mówiąc, ja się go bałam. Jego zachowanie było nieprzewidywalne, nie mogłam go rozgryźć i przewidzieć co zrobi z Novą, jak się zachowa i jak będzie ją traktował. Z wielką fascynacją odkrywałam jego tajemnice i jestem pewna, że bardzo was zaskoczy. Jego decyzje i uczucia.

✨️ „Powinnam zdobyć jego zaufanie, bo tylko w ten sposób będę w stanie nim manipulować”.

W „Bad for me” rządzi klimat, piękne opisy. Fabuła jest dynamiczna, nie ma miejsca na nudę. Relacja bohaterów komplikuje wszystko znakomity romans, przy którym brakowało tchu. Wszystko było na swoim miejscu, a ja do końca nie miałam pojęcia jak to się skończy. Potrzebuje więcej książek autorki. Polecam. Mocno. ❤️😈

✨️ „Każdy pragnie miłości, nawet ci najtwardsi i najbardziej wściekli goście”.

Szkoda czasu na kolejne wtórne romansidło o motocyklistach. Książka płytka, bohaterowie nijacy. Niektóre pomysły w fabule- niezłe, warte pracy nad nimi.
Generalnie szkoda czasu.

Generalnie szkoda czasu.

🖤Premierowa recenzja patronacka 🖤

" – Jeżeli jeszcze raz położysz na mnie łapy...
– To co? – wcina mi się. – Co takiego zrobisz, Owieczko?"

Wiodła spokojne życie, do czasu, aż nie pojawili się Panowie Chaosu... Przyszli po dług, który zaciągnął jej brat, ale Nova zaoferowała siebie, jako spłatę. Teraz będzie musiała dostosować się do zasad, jakie panują w klubie Wilka. Czy będzie to takie proste ? A co jeśli okaże się, że przeszłość ma ogromne znaczenie w ich historii? Czy wtedy coś się zmieni ?

"Bad for me" to historia, która uświadamia nam, aby nie oceniać człowieka zbyt pochopnie. Bo nigdy nie wiemy, co kryje się w jego wnętrzu. Z zewnątrz może być najpiękniejszym aniołem, ale w środku będzie diabłem...

Nova oraz Wilk to bardzo ciekawe postacie, które trzeba dobrze poznać, aby zrozumieć ich postępowanie. Wilk jest przywódcą klubu, ale zanim tak się stało, jego życie nie było zbyt kolorowe. Wiele musiał znieść, ale nie powie wam tego od razu, dowiecie się tego z czasem i to właśnie sprawi, że jego zachowanie nie będzie już dla was takie dziwne. On odkrywa karty pomału. Zachowuje się, jakby był pozbawiony uczuć, nie okazuje również emocji. Jest zimny, bezwzględny, ale właśnie Nova sprawi, że ten mur, który zbudował wokół siebie, zacznie pękać. Zabierając ją ze sobą, nie był przygotowany na to, co wniesie do jego życia. Nie spodziewał się, że jest kobietą, która nie boi się ryzyka, mówi to, co chce i robi to, czego pragnie, ale to ostatnie z czasem zostało jej odebrane... Klub ma być jej nowym domem. Tylko czy tak się stanie?

Przyznaje, że relacja pomiędzy nimi była inna niż wszystkie, które do tej pory poznałam. Czuli wobec siebie ogromną niechęć, ale jedna ważna informacja zmieniła to, jak zachowywała się Nova... Starała się go zdobyć, ale Wilk okazał się twardym przeciwnikiem. Dlatego użyła wobec niego broni, której nie oparłby się żaden mężczyzna, ale Wilk nie jest jak wszyscy. On jest wyjątkowy...Co takiego zrobiła i jak zachował się Wilk? Przekonajcie się sami.

Doświadczyli naprawdę wiele, ale to jeszcze nie koniec tego, co przygotował dla nich los. Przeszłość powróci, a wraz z nią tajemnice i kłamstwa... Pojawi się również chęć zemsty, ale z jakiego powodu ? Co takiego wydarzyło się, że nie ma innego rozwiązania niż zemsta ?

Powiedzieć, że była to dobra książka to jakby nie powiedzieć nic. Brakuje mi słów, aby wyrazić mój zachwyt wobec tej historii. Romans MC, jakiego jeszcze nie czytałam i na pewno długo nie przeczytam, chyba że zostanie wydany spod pióra autorki. Już sam wstęp do książki daje nam do zrozumienia, że będzie to historia, która nie pozwoli nam na chwilę spokoju, bo kiedy taka nadejdzie, wydarzy się coś, czego kompletnie się nie spodziewamy. I tak właśnie się działo. Autorka sprowadzała nas do sytuacji, w której panował względny spokój, aby po chwili zrzucić na nas prawdziwą bombę, która pozostawiała nas w szoku. Niektórych informacji się nie spodziewałam. Ba! Ja w życiu bym ich nie przewidziała, bo nie sposób przewidzieć tutaj kolejnego kroku autorki. Ona ma wszystko dokładnie zaplanowane, ale wyciąga działo jedno za drugim z małymi przerwami, aby czytelnik mógł przetrwać informacje, aby dostać kolejne. Taka taktyka podsycała tylko ciekawość i sprawiała, że chciałam dosłownie prześwietlić tę książkę, aby dowiedzieć się, co będzie dalej. Nie byłam w stanie wypuścić jej z rąk. Ona mnie dosłownie wciągnęła, zahipnotyzowała i nie pozwoliła o sobie zapomnieć. Właśnie takich książek potrzebuje dużo więcej.

Nie zabraknie odważnych scen, które pobudzały moją wyobraźnię, ale jednocześnie rozpalały mnie do czerwoności. Nie będzie ich zbyt dużo, ale na tyle, aby zapadły wam w pamięci. Bo autorka poprowadziła je po mistrzowsku, nie zapominając o pożądaniu, niekiedy dominacji, ale również ogniu, który dosłownie palił kartki.

Bardzo podobało mi się również ukazanie klubu motocyklowego ze środka. Mogliśmy poznać osoby, jakie się w nim znajdują oraz dowiedzieć się, jakie pełnią funkcję. Bądźcie pewni, że oni również opowiedzą wam swoje historie, a jedną szczególnie was zainteresuje. Ja przyznaje, że się tego nie spodziewałam. Ale tak jak wcześniej wspominałam, tutaj wielu rzeczy nie można się domyślić. Tak samo było z zakończeniem, które pozostawało dla mnie największą zagadką, tym bardziej że kilkadziesiąt ostatnich stron było totalnym wariactwem i wyznawaniem prawdy, ale nierzadko też posługiwanie się kłamstwem. Nabrałam się na jedną rzecz i wtedy zrozumiałam słowa Wilka, które wypowiedział. Nie mogę wam ich niestety zdradzić, ale kiedy sami je przeczytacie, będziecie wiedzieli o, co chodzi. I wtedy wszystko stanie się jasne.

Jeśli szukacie niezapomnianego romansu MC, to sięgając po tę książkę, na pewno nie pożałujecie, a wręcz przeciwnie będziecie czuli niedosyt.

🖤Premierowa recenzja patronacka 🖤

" – Jeżeli jeszcze raz położysz na mnie łapy...
– To co? – wcina mi się. – Co takiego zrobisz, Owieczko?"

5/10 to i tak łaskawa ocena.
Zapowiadało się świetnie...niestety, po 3 rozdziałach, z każdą stroną było coraz słabiej.
Nie wyłapałam momentu, w którym głowni bohaterowie się w sobie zakochali.
Mam wrażenie że Nova więcej rozmawiała i przebywała ze Snajperem niż z Wilkiem.
Sam motyw Wilka nie był zły ale to jak potoczyła się główna akcja było bardzo nijakie.

5/10 to i tak łaskawa ocena.
Nie wyłapałam momentu, w którym głowni bohaterowie się w sobie zakochali.
Mam wrażenie że Nova więcej rozmawiała i przebywała ze Snajperem niż z Wilkiem.

Książka do przeczytania ale bez większych uniesień. Bohaterowie którzy nie przykuli mojej uwagi więc jakoś specjalnie im nie kibicowałam. Bohaterka miała być taka wojowniczka ale kompletnie tego nie czułam.

• Tajemnice z przeszłaści
  • 52 książki 2024