Zakochaj się w życiu

Wydawnictwo: Ravi
poradniki

Bestseller i pierwsza książka Ewy Foley (do tej pory nakład 30tys.), która stała się drogowskazem dla wielu kobiet. Autorka udziela wielu życiowych rad i motywuje do pozytywnego patrzenia na świat. Autorka pisze o umiejętnościach życiowych-komunikowaniu się ludzi, sposobach na podniesienie jakości swojego życia, budowaniu poczucia własnej wartości i wiary w siebie. Uczy filozofii życzliwości, radości, współpracy z życiem i zgody na to co ono nam przynosi. W książce znajdziesz wiele konkretnych ćwiczeń i technik od jogi, przez relaksację, wizualizację i masaż.

skarbka78 | 2015-11-14
Przeczytana: 14 listopada 2015

To jedna z tych książek, które nie wystarczy przeczytać, ale którą trzeba mieć zawsze pod ręką na półce, by powracać do niej w razie potrzeby, czyli w trudniejszych momentach życia. Podtytuł brzmi "Podręcznik małych i dużych kroków dla poszukującej duszy" i świetnie oddaje treść. Autorka przekazuje czytelnikom wiele pozytywnej energii, dobrych myśli, afirmacji, recept na lepszą jakość życia i umiejętności akceptacji, tego co się przydarza, bycia w zgodzie z sobą samym i całym wszechświatem. Ewa Foley uczy entuzjazmu, przebaczenia, wizualizacji, modlitwy i wdzięczności. Przekazuje także wiele wiadomości na temat świadomego życia, medytacji, kolorach, rodzinie i chorobach. Słowem jak dla mnie to prawdziwa skarbnica wiedzy o rozwoju osobistym. Serdecznie polecam.

keys | 2012-12-18
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Poradniki

Niezły poradnik jak wprowadzić ład i porządek w swoje życie. Jak uzdrowić nie tylko ciało ale przede wszystkim duszę.

Marija | 2013-08-03
Przeczytana: 2004 rok

Wartościowa książka. Każdy może ją przeczytać, tylko nie wszyscy są gotowi by z niej w równym stopniu umieć skorzystać. To jedna z pozycji , które tak naprawdę rozwijają się razem z Tobą, odkrywając swoje nowe strony wraz z życiowym rozwojem. Sceptykom odradzam, poszukującym polecam.

Książka, którą chciałoby się znać na pamięć...

hienka7 | 2013-11-13
Na półkach: Przeczytane, JEST W BIB, 2013
Przeczytana: 13 listopada 2013

Książka napisana w stylu amerykańskim czyli reklama goni reklamę a to akurat mnie drażni, bo miejscami czułam się jakbym czytała jakiś folder reklamowy (wydaje mi się, że pani Ewa Foley pobiła nawet amerykańskich autorów w tym reklamowaniu swoich produktów i produktów znajomych). Jednak muszę przyznać, że jest w niej sporo porad na różne tematy, które mogą pomóc wprowadzić ład do swojego życia i zmienić sposób w jaki postrzegamy otaczający nas świat.

Marta | 2016-09-29
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 15 stycznia 2006

Cudowna, madra, zyciowa ksiazka pelna inspiracji. Za kazdym razem, gdy do niej wracam (a powrotow bylo juz wiele!) odkrywam cos nowego. Ksiazka pomocna wszystkim stawiajacym pierwsze kroki w nowym, bardziej optymistycznym i wypelnionym wdziecznoscia zyciu. Ewa pomaga w nie-poradnikowy, przystepny dla kazdego sposob zmienic gleboko zakorzenione negatywne przekonania i spojrzec na swiat w pozytywny sposob.

Kati | 2011-09-23
Przeczytana: wrzesień 2011

Książka jak najbardziej ukazuje to o czym zapominamy,wiele się nauczyłam i zaczęłam zwracać uwage na małe rzeczy

nataws | 2015-01-03

Książka, która trzeba mieć na swojej półce. Gdy się ukazała była jedną z niewielu pozycji propagującą pozytywne myślenie. Cenna, gdyż posiada wiele rad i wskazówek, które można zastosować w naszym życiu - oczywiście jeśli mamy ochotę. Dużo polecanych pozycji, z których osobiście skorzystałam i to jest duży plus tej książki. Fajny podział na rozdziały np: o stresie, o kolorach, o delfinach. Bardzo polecam.

Jedna z moich ulubionych książek - poradników pięknego życia, czytałam ją kilkakrotnie.

Niedawno wróciłam do niej w formie audiobooka i powiem Wam, że robi jeszcze większe wrażenie niż książka. Przemiły głos autorki i piękne podkłady muzyczne rozdzielające rozdziały. Szkoda, że wszystkie audiobooki nie są tak nagrywane.

Polecam wszystkim ludziom, chcącym uzdrowić związki i upiększyć swoje życie.

Michał Maślanko | 2015-04-19
Na półkach: Na półce, Przeczytane
Przeczytana: 19 kwietnia 2015

Książka - inspiracja... Opisuje mniej więcej duchową podróż Ewy i jej przemyślenia. Czasami wydaje mi się nie spójna, jakby pisała ją Ewa z różnych okresów. Porusza bardzo szeroki zakres tematów i osobiście czuję się zainspirowany - to był bardzo dobrze spędzony czas :)