Książka Roku 2018
Maleństwo

Książka składa się z dwóch części: pierwszą stanowi scenariusz filmu pt. "Lekarstwo na miłość" autorstwa Joanny Chmielewskiej i Jana Batorego, drugą częścią jest powieść Joanny Chmielewskiej pt. "Klin" która stanowiła wzorzec dla scenariusza.

atimere | 2015-10-03
Przeczytana: 03 października 2015

Na tej książce powinny być ostrzeżenia, o tym że nie wolno zaczynać jej czytać kiedy mamy coś innego do roboty, bo nie da się od niej oderwać, ja przynajmniej nie potrafiłam. Mimo, iż film "Lekarstwo na miłość" widziałam już kilkakrotnie i "Klina" czytałam już ze dwa razy i tak uśmiałam się się przy tej lekturze do łez. No ale jak tu się nie śmiać czytając karkołomny opis tajemniczego nieznajomego, którego portret sporządzony przez rysownika nie tylko nie przypominał owego nieznajomego, ale w ogóle do żadnej ludzkiej istoty. Zarówno scenariusz jak i "Klin" na podstawie którego powstał to tak absurdalne komedie pomyłek, że po prostu nie da się w trakcie tej lektury zachować powagi. Ale może i dobrze, w końcu śmiech to zdrowie.

Grażyna | 2014-02-19

Małgorzata Chabzda | 2014-06-27
Przeczytana: 27 czerwca 2014

Jak dla mnie pierwszą część czyta się świetnie. Wciąga i leci szybko. Zaś jeśli chodzi o drugą część to już troszkę trudniej. Trochę monotonii wstąpiło do książki. Nic specjalnego się nie dzieje. Dla mnie nuda.

Kamila | 2012-12-17
Na półkach: Przeczytane, EBOOK, 2012
Przeczytana: 16 grudnia 2012

Miłe, lekkie, przyjemne..
Ciekawa konwencja z podaniem scenariusza napisanego na podstawie książki oraz właściwego opowiadania

Kasio | 2013-07-02

Klin to klin, ma u mnie komplet gwiazdek, scenariusz zaś mnie nie urzekł.

Weronika | 2013-12-31

Moja recenzja: