Binding 13. Część druga

Okładka książki Binding 13. Część druga Chloe Walsh
Okładka książki Binding 13. Część druga
Chloe Walsh Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Boys of Tommen (tom 1.2) literatura obyczajowa, romans
Boys of Tommen (tom 1.2)
Binding 13
NieZwykłe
2023-09-21
2023-09-21
9788383209036
Mateusz Grzywa
youngadult heartbreaking violence slow burn friends to lovers Emotional scars

Druga część jeszcze lepsza od poprzedniej, wciąga niesamowicie i ciężko się oderwać. Kolejne łzy wylane, wprawia czytelnika w uczucia złości, smutku i szczęścia. Czytając chce się ocalić główną bohaterkę i jej rodzeństwo.

Książka super tak jak pierwsza część.

Książka super tak jak pierwsza część.

Dłuuuuuuuga, ale i tak słucham

Dłuuuuuuuga, ale i tak słucham

Gdybym miała opisać w kilku słowach tę książkę, to byłoby to "CO TO KURDE BYŁO?". Moje serce zostało permanentnie pochłonięte przez historię Shannon i Johnny'ego. A przyznam szczerze, nie spodziewałam się takiego obrotu spraw, kiedy zaczynałam ją czytać. Słowa nie są w stanie opisać tego co się działo w mojej głowie, kiedy czytałam ostatnie strony, serce łomotało mi w piersi, a dzisiaj mam książkowego kaca i nie wiem co ze sobą zrobić. Ta historia jest jak narkotyk i uzależnia od siebie, chce się więcej, potrzebuje się więcej.
Druga część Binding 13 jest lepsza od pierwszej, ale prawdę mówiąc nie mogłam się oderwać zarówno od jednej jak i drugiej, ciągle wracałam do niej myślami i czytałam w każdej wolnej chwili.
To, co przeżywa Shannon 🥺 łamało mi serce za każdym razem, a po zakończeniu miałam ochotę tak bardzo ją przytulić do siebie i już nie puszczać.
Ale oprócz tej ciemnej strony, którą znamy już doskonale po pierwszej części nie zabrakło tego, żebym popłakała się ze śmiechu! Scena w szpitalu rozłożyła mnie na łopatki i musiałam się mocno powstrzymywać, żeby nie obudzić domowników 😂 kocham relacje Johnny'ego i Gibsiego i jest to chyba moje ulubione duo 🙏🏻 czekam na więcej, bo te ich przekomarzania się i teksty są ikoniczne.
Relacja głównych bohaterów w końcu nabiera tempa i z przyjemnością czytałam ich wspólne sceny. Nie mogę się doczekać dalszego rozwoju ich uczuć, czuję niedosyt zwłaszcza po ostatnich rozdziałach!
Miałam w planach zrobić sobie przerwę i przeczytać coś innego, zanim zacznę Keeping 13, ale chyba szlag trafi moje założenia i nie będę w stanie się skupić na niczym innym. Zatem czeka mnie zakup drugiego tomu, bo potrzebuje tej historii jak powietrza! ❤️‍🔥

8/10 ❤️

8/10 ❤️

Shannon jak rzeka porwała Johnnego buldożera 😁
Uwielbiam matkę Johnnego .... 😁
Po raz kolejny uwielbiam Gibsona ...
Ojciec ... 🤬

Shannon jak rzeka porwała Johnnego buldożera 😁
Uwielbiam matkę Johnnego .... 😁
Po raz kolejny uwielbiam Gibsona ...
Ojciec ... 🤬

Tytuł: BINDING13
Autorka:Chloe Walsh
Wydawnictwo:@niezwyklezagraniczne
Seria: BOYS OF TOMMEN #1 cz.2
@czytamzlegimi

Wzruszająca ale także mocna i skłaniająca do refleksji historia, która zostanie ze mną na długo.
Shannon - nigdy nie myślała ,że popularny chłopak stanie się dla niej kimś ważnym .
Johnny- odrzuca myśl , że mógłby się zakochać. Jest graczem Rugby 🏉 że świetłaną przyszłością .

Światy bohaterów są tak różne,ale połączy ich więź której oboje się nie spodziewali .
Książka pełna emocji . Porusza ważne tematy takie jak przemoc domowa , uzależnienia.
Binding13 przypadnie do gustu fanom romansu.
Polecam czytać jak ma sie dostęp do kolejnych części , każda część zakończona w najmniej oczekiwanym momencie co po prostu zmusza aby sięgnąć po kolejne część 😀📚

Tytuł: BINDING13
Autorka:Chloe Walsh
Wydawnictwo:@niezwyklezagraniczne
Seria: BOYS OF TOMMEN #1 cz.2
@czytamzlegimi

Johnny- odrzuca myśl , że mógłby się zakochać. Jest graczem Rugby 🏉 że...

Opinia dotycząca „Binding 13. Część pierwsza.” oraz „Binding 13. Część druga.”

„Wiedziałem, że musiałem wziąć się w garść, jednak nie potrafiłem, ponieważ ona była uzależniająca, a ja miałem obsesję.”

„Binding 13” to pierwsza część serii „Boys of Tommen”, która opowiada o związku między Shannon Lynch, skrytą i zranioną dziewczyną z dużymi problemami w domu, a Johnny’m Kavanagh’em, gwiazdą rugby i uczniem prestiżowej szkoły.

Ich światy są zupełnie różne, ale połączy ich niespodziewana więź, która zmieni ich życie na zawsze. Oboje odkrywają, że mają więcej wspólnego, niż by się spodziewali. Połączy ich pasja, zrozumienie i tajemnica. Ale czy to wystarczy, aby pokonać przeszkody, które stoją na drodze ich szczęścia?

Książka jest pełna emocji, napięcia, dramatu i romansu, a także porusza ważne tematy takie jak przemoc domowa, depresja czy uzależnienie.

Książka jest napisana prostym językiem, który sprawia, że historia płynie szybko i nie pozwala oderwać się od lektury. Pozycja ta zawiera wiele zwrotów akcji, humoru i emocji, które sprawiają, że czytelnik żyje razem z bohaterami. Humor i lekkość, które przeplatają się z poważnymi i dramatycznymi momentami, nadając książce odpowiedni balans.

Podsumowując, jest to książka, która z pewnością przypadnie do gustu fanom romansów young adult, a także czytelnikom, którzy lubią emocjonujące i wzruszające historie o miłości, przyjaźni i przezwyciężaniu trudności. Książka ma swoje wady, ale nie przesłaniają one jej zalet i nie umniejszają jej wartości.

⚠️TW⚠️
depresja, samookaleczenie, przemoc domowa, uzależnienie

Opinia dotycząca „Binding 13. Część pierwsza.” oraz „Binding 13. Część druga.”

binding 13 to moja definicja domu i bezpieczeństwa, kocham boys of tommen

binding 13 to moja definicja domu i bezpieczeństwa, kocham boys of tommen

Shannon Lynch rozpoczyna naukę w nowej szkole - w poprzedniej była dręczona przez rówieśników. Już pierwszego dnia wpada w 'kłopoty'. Pomaga jej kapitan szkolnej drużyny rugby, Johnny Kavanagh. Nie może ich połączyć uczucie. Johnny nie może pozwolić sobie na rozproszenie. Shannon w życiu też nie ma łatwo.
Pierwsza część książki na początku zbytnio nie złapała mnie za serce. Dopiero po drugim podejściu pokochałam tę historię. Trochę nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że jest to powieść dla fanów Penelope Douglas - kocham jej książki, czytała wszystkie i różnią się one znacznie od 'Binding 13'.
Osobiście bardzo podobała mi się pierwsza część historii Shannon i Johnnego i na pewno sięgnę po 'Keeping 13'
Ta część była o wiele lepsza od pierwszej części 1 tomu

Pierwsza część książki na początku zbytnio nie złapała mnie za serce....