Wielki Ogarniacz Pracy, czyli jak robić i się nie narobić

Okładka książki Wielki Ogarniacz Pracy, czyli jak robić i się nie narobić Pan Buk, Pani Bukowa
Okładka książki Wielki Ogarniacz Pracy, czyli jak robić i się nie narobić
Pan BukPani Bukowa Wydawnictwo: Znak poradniki
poradniki
Znak
2019-11-13
2019-11-13
buk bukowa polska poradnik satyra praca memy

Okładka książki Wielki ogarniacz kuchni Pan Buk, Pani Bukowa
Wielki ogarnia... Pan Buk, Pani Bukow...
Okładka książki Wielki Ogarniacz Życia we dwoje, czyli jak być razem i się nie pozabijać Pan Buk, Pani Bukowa
Wielki Ogarnia... Pan Buk, Pani Bukow...

W miarę zabawna, jednak to nie jest humor wysokich lotów. Są tu też przekleństwa i niezbyt wiele akcji.

Lekka pozycja z przymrużeniem oka, jednak z dużą dawką przenikliwości i humoru.

Lekka pozycja z przymrużeniem oka, jednak z dużą dawką przenikliwości i humoru.

Lekka i przyjemna, może nie dowiemy się z niej jak znaleźć pracę ale na pewno będziemy mogli się pośmiać z codziennych trudności opisanych w bardzo jaskrawy sposób. Polecam do pośmianka.

Zabawna, całkiem mądra, pozytywnie nastraja np. do zmiany pracy lub do trzymania poprzedniej (co kto woli). Lekka, ale nie zbyt lekka. Świetna na wakacyjny relaks.

Tak średnio mi się podobała jak mam być szczera :/

Tak średnio mi się podobała jak mam być szczera :/

Dla mnie bomba. Jest to pierwsza w moim życiu pozycja, która mnie autentycznie rozśmieszyła... i to kilkukrotnie. Uważam, że warto przeczytać. Szczególnie, że jest lekka, przyjemna i króciutka.

Wielki ogarniacz pracy to pełna humoru i sarkazmu kolej pozycja od Pani Bukowej i Pana Buka. Ich książki skradły moje serce. Czekam z niecierpliwością na kolejną (mam nadzieję że powstanie). Jedyne co może przeszkadzać to żółte teksty przy świetle lampki. Nie zawsze są dobrze widoczne. Serdecznie polecam.

Jak to w przypadku tej pary ;) książka lekka i przyjemna

Jak to w przypadku tej pary ;) książka lekka i przyjemna

Dawno się tak nie uśmiałam :')

To jest taka mega szydera i parodia wszystkich poradników życiowych, a do tego aż nadto prawdziwa.

Naszym życiem kieruje przypadek, czasami pomożemy losowi ale głównie to zlepek przypadków. W tej książce mamy je opisane z humorem.

Kurwóz...:D

Dawno się tak nie uśmiałam :')

Kurwóz...:D

Lekko, ironicznie, z dystansem i absurdalnym humorem - "ogarniacz" pracy zdecydowanie wyszedł autorom, prowadzącym popularne profile FB i ukrywającym się pod pseudonimami Pan Buk i Pani Bukowa. Przeczytałam z przyjemnością, pośmiałam się i odprężyłam, mimo że każdy pracujący na etacie wie, że często taki poziom absurdu w pracy to nie fikcja literacka:)

Pani Bukowa Wielki Ogarniacz Pracy, czyli jak robić i się nie narobić Zobacz więcej

Video

Video