Weź się ogarnij

2019-01-07
2019-01-07

Okładka książki Wielki ogarniacz kuchni Pan Buk, Pani Bukowa
Ocena 7,2
Wielki ogarnia... Pan Buk, Pani Bukow...
Okładka książki Wielki Ogarniacz Pracy, czyli jak robić i się nie narobić Pan Buk, Pani Bukowa
Ocena 7,2
Wielki Ogarnia... Pan Buk, Pani Bukow...
Okładka książki Wielki Ogarniacz Życia we dwoje, czyli jak być razem i się nie pozabijać Pan Buk, Pani Bukowa
Ocena 7,3

Ocena 7,3
Wielki Ogarnia... Pan Buk, Pani Bukow...
Okładka książki Dieta Clear Skin. Skóra bez trądziku w sześć tygodni Nina Nelson, Randa Nelson
Ocena 5,9
Dieta Clear Sk... Nina Nelson, Randa ...

Żałuję, że kupiłem (dla siebie - faceta). Treść ewidentnie skierowana do płci pięknej, subiektywna ocena.

Nietypowa książka, ale można się pośmiać, taka trochę dla rozrywki, mazgrania itp. dostałam ją na święta i wszyscy się z niej śmieliśmy

Czytając poprzednie opinie o tej książce, nie oczekiwałam od niej za dużo. Jest to dobra książka by poprawić sobie humor, bądź podzielić się ze znajomymi śmiesznymi cytatami. Przeczytać, pośmiać się i iść dalej. W środku znajdziemy pseudo ćwiczenia ale mi osobiście nie chciało się ich robić.

Można przejrzeć.
Czasem rozbawi.
Czasem te żarty są już oklepane.
Wcześniejsze części są lepsze!
Właściwie to taka książeczka do tramwaju/ autobusu.
Nie zajmuje dużo miejsca.
Bez żalu można odłożyć po 3-4 przystankach by powrócić do niej w drodze powrotnej.

Można przejrzeć.
Czasem rozbawi.
Czasem te żarty są już oklepane.
Wcześniejsze części są lepsze!
Właściwie to taka książeczka do tramwaju/ autobusu.
Nie zajmuje dużo miejsca.

Uwielbiam Panią Bukową jednak tym razem mnie nie zachwyciła. Przejrzałam ją bardzo szybko. Lubię książki, które zajmą mi trochę czasu. Tutaj dużo zadań, które nie były u mnie wypełniane. Wiadomo, miało być z humorem i bez nadęcia. Jednak drugi raz bym jej nie kupiła. Mniej śmieszna, więcej wolnej przestrzeni na bazgroły. Natomiast wydaje mi się, że może być fajnym dodatkiem do prezentu dla przyjaciółki. Żeby spojrzec z przymrużeniem oka na codzienną walkę ze strefą komfortu 🙃 czasem odpuścić i zacząć robić "nic". Nie uważam, że była zła. Jednak poprzednie części zdecydowanie bardziej mi przypadły do gustu.

Posiadam od pewnego czasu, ma ciekawe pomysły.. Ale pomaga :) Osobiście zmagam się z kilkoma kompleksami i czasami jak mam złe samopoczucie to otwieram ją i przeglądam :)

Można się pośmiać, popisać głupotki, porysować. Ot, taka niby książkowa rozrywka. W sumie pozycja dobra, dość ciekawa, z drugiej nie jest to nic wybitnego. Takie czytadło z pisaniem na jeden wieczór. :)

2022-02-01 Hm... aż nie wiem co napisać. Dostałam tę książkę w prezencie i chyba tylko i wyłącznie przez tytuł 😅
Jest jeden plus - szybko się czyta (większa czcionka i sporo prawie pustych stron).
Przeczytałam... ale nowego nie wniosła do mojego życia.
Wniosek? Nie sięgnę po inne książki Pani Bukowej. Przykro mi a właściwie to nawet nie 🤷🏼‍♀️

Przeczytałam... ale nowego nie wniosła do mojego życia.

Książka Weź się ogarnij jest bardzo nietypowa, ale właśnie za to wszyscy czytelnicy pokochani Panią Bukową. W tym przypadku mamy formę zeszytu ćwiczeń wraz z którym nie tylko miło rozpoczniemy dzień, ale także poradzimy sobie z napotkanymi problemami. Książka jest przekorna, zadziorna, na opak, ale to tylko sprawia, że jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Mi daje ona zawsze wiele motywacji i porządnego, energetycznego kopa. Dzięki niej przestałam oglądać seriale i podzieliłam obowiązki między mną a partnerem. A to i tak niewiele jak na potencjał tego zeszytu. Osoby, które są rozczarowany najwyraźniej nie dostrzegły wielu jego zalet. Dla mnie rewelacja!

Trochę się pośmiałam

Trochę się pośmiałam