I Wanna Fall. Bright Side

Okładka książki I Wanna Fall. Bright Side Aleksandra Nil
Okładka książki I Wanna Fall. Bright Side
Aleksandra Nil Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Die (Aleksandra Nil) (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Die (Aleksandra Nil) (tom 1)
NieZwykłe
2023-11-08
2023-11-08

Szybkie samochody, nielegalne wyścigi i niegrzeczni chłopcy. To mieszanka wybuchowa ale jeśli wiąże się to też z miłością i demonami przeszłości okazuje się to bardziej pokręcone.
Mówi się,że łobuz kocha najbardziej a dziewczyny do takich lgną ale czy jest to warte zachodu? Czy związek z kimś kto może mieć każdą i w każdej chwili może zranić ma sens? Przekona się o tym Lea, która przyjeżdżając na studia poznaje kolegów swojego brata. Dziewczyna dość szybko wciągnie się w ich świat i będzie się jej to bardzo podobało tym bardziej,że nie ma przy sobie matki, której wiecznie coś nie odpowiada. Lea chce zawalczyć o siebie by móc w końcu żyć tak jak ona chce a nie tak jak żyć powinna według jej rodziny. Czy to dlatego tak szybko weszła w ten świat? Czy będzie to dla niej dobre i czy zdoła pomóc temu, którego nawiedzają demony z przeszłości?

Jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością tej autorki i byłam dość sceptycznie do tego nastawiona. Natomiast
bardzo wciągnęłam się w tą historię i głównych bohaterów, którzy choć tak różni to łączy ich bardzo wiele. Przeczytałam ją w 2 wieczory więc to świadczy też o tym jak bardzo wciąga swoich czytelników. Już nie mogę doczekać się kolejnej części gdyż skończyła się tak,że pozostawiła mnie z wieloma pytaniami i ciekawością co będzie dalej.

Właśnie skończyłam czytać część drugą i chciałabym się wypowiedzieć na temat pierwszej, ponieważ w istocie męczyłam się trochę czytając ją była miejscami bardzo płytka i prosta bohaterowie bezbarwni. Ale zabawa zaczyna się dopiero w drugiej części jeśli ktoś się zastanawia się czy warto uważam że jak najbardziej. Polecam sięgnąć za równo po 1 jak i po 2 część.
Chciałabym się przyczepić jeszcze do jednej rzeczy jako samochodziara a mianowicie myślałam że jednym z wątków głównych będą wyścigi i samochody natomiast czuje niedosyt trochę w tej kwestii i zastanawia mnie również dlaczego na okładce znajduje się r34 skoro w książce nie było najmniejszej wzmianki o nim pojawił się jedynie r35 więc jakoś tak osobiście okładka mi nie siedzi ale to już moje osobiste wymysły.

Chciałabym...

Uważam że język w książce jest naprawdę ubogi i prosty. Czytając to miałam wrażenie jakbym czytała swoje opowiadania z podstawówki,a pisarka nie jestem.

Relacja między bohaterami była też bez większych emocji, nie czułam tego przyciągania między nimi.
Teksty, które były wypowiadane między nimi, również były bardziej żenujące, niż urocze.

Dziejące się wydarzenia moim zdaniem nie miały rozwinięcia. Akcje za szybko przeskakiwały między sobą.
Książka jest o wyścigach a w książce była ich naprawdę niewielka ilość. Opisy tych wyścigów były bardzo okrojone i czuć było niewiedzę.
Pomysł wydawał się naprawdę dobry, historia Raisa była ciekawa, można było ją na wiele lepszych sposobów pokazać i naprawdę się nim przejęłam. Lea natomiast bardziej irytowała niż skradła serce.
Z ciekawości druga część przeczytam ale nie mam dużych oczekiwań.

Dziejące się wydarzenia moim...

KOCHAM. Kocham tą książkę, Raise to mój nowy mąż. Fabuła fabułuje pozdrawiam.

KOCHAM. Kocham tą książkę, Raise to mój nowy mąż. Fabuła fabułuje pozdrawiam.

I wanna fall zaczęłam czytać na Wattpadzie dawno temu, ale kiedy okazało się, że zostaje wydane wiedziałam, że muszę mieć tą książkę na swojej półce🖤

Nie jest to pierwsza książka Oli jaką przeczytałam i tak samo Look at me princess zostanie w mojej pamięci na długo🖤

Książka napisana jest prostym językiem, ale mrok tej historii i pełno niewyjaśnionych sekretów, które skrywa główny bohater sprawiają, że nie można się od niej oderwać. Ani razu nie pomyślałam, że fabuła jest nudna, wręcz odwrotnie nawet trzymała w napięciu do ostatniej strony🤫

Nigdy nie czytałam książek typu dark romans. W tej części jeszcze nie czuć tego klimatu, ale jestem ciekawa co będzie dalej🤭

Niestety nie byłam w stanie dokończyć. Możliwe, że później było lepiej i historia jest spoko ale ja nie mogłam przebrnąć przez język jakim jest napisana.

10/10. Książka mi się bardzo podobała. Kochałam fabułę tej książki i jak przeczytałam opis to od razu wiedziałam że będzie w moim top 3 - i miałam rację. Ponieważ jest u mnie na 1 miejscu w top 3. Polecam.

Nigdy nie czytałam nic tak złego, infantylnego, napisanego niewiarygodnie wręcz ubogim i chaotycznym językiem. Nie ma w tym żadnej treści, bohaterowie puści, zupełny brak logiki i sensu w tej "historii". Nie jestem w stanie pojąć, jak można coś takiego wydać w formie książki. Omijać szerokim łukiem.

Jedna z gorszych książek jakie miałam okazję czytać. Książka jest pisana bardzo ubogim językiem, czułam się jakbym czytała opowiadanie z podstawówki, dodatkowo wątek wyścigów pokazany bardzo ubogo, widać w nim brak wiedzy. Teksty i charaktery głównych bohaterów są bliskie dna, postać której oczami widzimy całą książkę zachowuje się jakby nie miała własnego rozumu i jakieś zaburzenia.

Okładka to według mnie kolejna porażka, na pierwszy rzut oka myślałam, że to rysunek robiony na telefonie i wrzucony na Pinterest.

Mimo, że książka głupia i nic nie wnosząca do życia, czytało mi się szybko i łatwo. Wątpię że sięgnę po drugą część, bo pierwsza pokazała mi że autorka średnio interesowała się tematem przy pisaniu jej

Kocham

Kocham