Kup teraz - 14 ofert w cenie od 20.34 zł do 32.73 zł

Znak
buk bukowa polska poradnik satyra praca memy
poradniki
buk bukowa polska poradnik satyra praca memy

Pierwsza część odkrywcza, druga wesoła, trzecia... meh.
Zarty i dowcipy są i to w sporej ilości, ale jak ktos dosc długo i dobrze obraca się po Internecie zauważy ze sa one przemielone z jednej, drugiej czy trzeciej strony z memami.
Wciągające nie są postaci (pomieszanie klisz z karykaturami) oraz zupełnie niewiarygodny końcowy motyw ze Slumdoga gdzie bohatera spotykają...

Ta książka to rozrywka w najczystszej formie. Jakbym czytała rozciągniętego na kilkaset stron mema. Przytoczone historie bawią, a także uczą, że wszystko w życiu ma znaczenie i nigdy nie wiesz kiedy maraton japońskich reklamówek z lat osiemdziesiątych może Ci się przydać w życiu.
Świetna książka dla wszystkich, którzy chcą się trochę pośmiać.

Fajne, zabawne, mocno ironiczne spojrzenie na pracę.
Szybko się czyta.
Niestety "dość jednorazowe". Kolejne czytanie może być dużo gorszą rozgrywką jak już się zna treść i nic nas nie zaskoczy.

Uwielbiam Pana Buka i Panią Bukową, więc ocena nie powinna dziwić. :) Książka z poczuciem humoru, lekko napisana, idealna na leniwe popołudnie (pomimo tego, że jest o pracy ;)).

Kolejna satyra autorstwa państwa Buków/Bukowych :) Tym razem Adrian Las przeżywa zawirowania związane z pracą, a Beata Bukowa ma na wszystko "wyrąbane" :)

Lekka, szybka i wesoła. Idealna na podróż, czy kiepski nastrój.

Lekkie, przyjemne, idealne na poprawę humoru.

2085

Jak dla mnie była to najmniej przyjemna książka Pana Buka, choć nadal zdarzało mi się wybuchnąć śmiechem podczas czytania. Nie martwcie się, może to wynikać z tego, że czytałam ją w niedzielę a umówmy się, kto normalny czyta o pracy w dzień wolny od pracy? :D

Test śmierci to zdecydowanie moja ulubiona część "Wielkiego Ogarniacza Pracy".

Bardzo fajnie się czytało - szybko i sprawnie. Faktycznie podszkoliłam się z języka korporacyjnego ^^ Mega śmieszne momenty - niekiedy poleciały łzy śmiechu. Super czcionka, wypasione obrazko- memy! Polecam! Dużo żartów, dużo dystansu, ale można też się z niej czegoś nauczyć ( nie tylko języka korporacji ). Miękka okładka. Przeczytałam prawie wszystkie książki od Pani...

Rozumiem, że na fali sukcesu poprzednich książek, autorzy postanowili pociągnąć temat dalej, dzieląc się z czytelnikami kolejnymi przemyśleniami na temat pracy. Miało być śmiesznie, wyszło gorzko, bo obraz jaki rysują, jest bardzo przygnębiający.
Pani Bukowa zatrudnia się w świetlicy szkolnej jak z horroru i ja jej wierzę, że tak wygląda szkolna rzeczywistość. Nic...

• 2019
  • 2020
  • 2020
  • 2021
  • Przeczytane w 2020

Pani Bukowa Wielki Ogarniacz Pracy, czyli jak robić i się nie narobić Zobacz więcej

Video

Video