Wielki Ogarniacz Życia we dwoje, czyli jak być razem i się nie pozabijać

Pan BukPani Bukowa Wydawnictwo: Znak Literanova poradniki
Znak Literanova
związek
poradniki
związek

Oficjalne recenzje i

Zbuk

[ 10 ] Link do recenzji

Najśmieszniejsze i najlepsze były cytaty z internetu. Reszta to kalka i sztampa. Szkoda czasu.

Kontynuacja "Wielkiego Ogarniacza Życia czyli Jak być szczęśliwym nie robiąc niczego" tym razem współautorem jest poznany przez panią Bukową jej partner Adrian czyli Pan Buk.
Poziom podobny, fajna rozrywka ale nic odkrywczego, fajnie się bawią razem i tyle. Zaczyna mi to pokazywać jaka jest ostatnio tendencja: Pani Bukowa czy Piotr C opisują codzienne życie w PL w XXI wieku...

2009

Pan Buk i Pani Bukowa tworzą dla mnie duet idealny. Lubię ich żarty, ich sposób na życie i odbieranie rzeczywistości z przymrużeniem oka. W "Wielkim Ogarniaczu Życia we dwoje" opowiadają historie, które niejedna para byłaby w stanie zrozumieć aż za bardzo, ponieważ sama doświadczyła podobnych.

Książka miejscami rozbawiła mnie bardziej, miejscami mniej, ale spełniła swoją...

Lekka pozycja, humorystycznie obrazująca związkowe perypetie.

Bo jakim kolorem może być łososiowy? Łosoś to ryba, jest srebrna. Srebrną farbę do ścian ciężko znaleźć, więc musi chodzić o szarą!

Myślę, że każdy będzie się w stanie utożsamić z historiami opowiedzianymi w tej pozycji.

Zabawna książka, która pozwoliła mi nabrać dystansu do spraw związkowych.

Pierwsza część mnie bardziej rozbawiła, ale tej też wiele nie brakuje. Grafiki oraz aforyzmy - rewelacyjne!

Spodziewałam się troszkę więcej treści i opowieści przy których mogłabym się pośmiać. Tak naprawdę nie zostały wyjaśnione żadne wielkie tajemnice świata, a postrzeganie tego samego zdarzenia z punktu widzenia kobiety i mężczyzny, ale w jakże zabawny sposób.
Czytam, śmieje się i myślę "jeny, jakie to prawdziwe"

Lekkie i przyjemne czytadło na wieczór pomiędzy poważniejszymi lekturami.
Szczególnie polecam tym którzy kojarzą bohaterów, lecz nie śledzą ich na bieżąco.

Warto aby czytelnikiem była także Twoja druga połowa. Być moze dzięki temu dowiecie się nieco więcej o sobie ;-).

Lekka, przyjemna, zabawna - idealna na oderwanie się od natłoku codziennych obowiązków :)

Dobra, na przeczytanie po stresującym dniu w pracy/szkole.

Dyskusje

1 306
  • 2019
  • 2018
  • 2020
  • 2020
  • Chcę w prezencie

Pani Bukowa Wielki Ogarniacz Życia we dwoje, czyli jak być razem i się nie pozabijać Zobacz więcej

Video

Video