Wielki Ogarniacz Życia we dwoje, czyli jak być razem i się nie pozabijać

Okładka książki Wielki Ogarniacz Życia we dwoje, czyli jak być razem i się nie pozabijać
Pan BukPani Bukowa Wydawnictwo: Znak Literanova poradniki
poradniki
Znak Literanova
2018-08-29
2018-08-29
związek

Okładka książki Wielki ogarniacz kuchni Pan Buk, Pani Bukowa
Ocena 7,2
Wielki ogarnia... Pan Buk, Pani Bukow...
Okładka książki Wielki Ogarniacz Pracy, czyli jak robić i się nie narobić Pan Buk, Pani Bukowa
Ocena 7,2
Wielki Ogarnia... Pan Buk, Pani Bukow...

Oficjalne recenzje i

Zbuk

555 264 42

Tak jak poprzednia część, ta także skradła moje serce. Perypetie związkowe Państwa Buków to przekrój każdej pary. Książka pokazuje jak z humorem podejść do życia.

Zabawna i lekka lektura, która z pewnością poprawi Ci humor. W książce znajdziemy humorystyczne opisy sytuacji, typowe dla niejednej pary, dodatkowo przedstawione z punktu widzenia i mężczyzny i kobiety.

Świetna, para sympatyczna i zabawna, koniecznie muszę przeczytać 1 część :D
P.S. Bardzo szanuję zwłaszcza za rozdział o traktowaniu kobiet w społeczeństwie. Śmieszki śmieszkami, ale był też i taki akcent.

Świetna, para sympatyczna i zabawna, koniecznie muszę przeczytać 1 część :D

Świetna :) lekka, zabawna, prawdziwa. Pani Bukowa to trochę taka nasza Bridget Jones ;) oboje z Panem Bukiem robią furorę będąc po prostu sobą. I myślę, że co niektórzy znajdą w tej książce garść całkiem dobrych rad ;)

Szybko się czyta, idealna, żeby odpocząć, odmóżdżyć się, dużo mniej i bardziej zabawnych cytatów i grafik.
Jednak nie porwała mnie z kilku powodów: zawiera dosyć stereotypowe podejście do mężczyzny, kobiety, związku, przewijają się utarte schematy, co według mnie spłyca treść. Dodatkowo, Ogarniacz nie przyczynił się u mnie do ,,ogarnięcia" czegokolwiek.
Mimo wszystko, biorę pod uwagę, że być może taki był zamysł autorów, co nie do końca do mnie przemawia.

Mimo wszystko, biorę...

Niejednokrotnie śmiałam się czytając przebojowe historie z życia Pana Buka i Pani Bukowej. Czytaliśmy czasem z partnerem i rzeczywiście książka pokazała nam jak zamienić niektóre nieciekawe w sytuacje w żart.
Szybko i przyjemnie się czyta. Polecam

Szybko i przyjemnie się czyta. Polecam

Super zabawna jak wszystkie z tej serii

Super zabawna jak wszystkie z tej serii

W #wielkiogarniaczżycia czyli #jakbycszczesliwymnierobiacniczego Pani Bukowa znalazła sobie faceta. Dlatego powstała druga książka. Tym razem jest to #wielkiogarniaczżyciawedwoje. W książce tej możemy zobaczyć, jak im się żyje razem. I widzimy, że jest to życie normalne. Czasem śmiech, czasem łzy. Choć ja, czytając te książkę, śmiałam się cały czas. Dlatego polecam Wam te książkę. A biorąc pod uwagę zakończenie wiem, że będzie trzecia część, na którą czekam.

Majstersztyk. Moja przygoda z Panią Bukową i Panem Bukiem rozpoczęła się właśnie od tej części. Śmiałam się do łez. Po prostu uwielbiam tę parę, doskonale rozumiem zarówno damski i męski punkt widzenia w niej zawarty, bo świetnie odzwierciedla moje małżeństwo. Jeśli chcecie się trochę odstresować, zapomnieć o troskach, to jest to pozycja idealna. Szczerze polecam 👏

Książka z gatunku tych lekkich, przyjemnych i zabawnych. Ona kocha go. On kocha ją. I próbują się przy tym nie zabić.
„Wielki Ogarniacz Życia we dwoje, czyli jak być razem i się nie pozabijać” może nie objawia jakiejś prawdy i wieeeelkiej tajemniiiicy o relacjach damsko – męski, ale z pewnością stanowi swoisty pryzmat, przez który niejedna para może spojrzeć na swój związek.
Ot, czytadełko na wieczorny czas, po całym męczącym dniu, by zrestartować umysł.

Pani Bukowa Wielki Ogarniacz Życia we dwoje, czyli jak być razem i się nie pozabijać Zobacz więcej

Video

Video