Motywator

Motywator
Publicat
2019-05-15
2019-05-15
codzienniefit fitness zdrowie zdrowe odżywianie motywacja odchudzanie fit marta hennig

Dla każdego kto potrzebuje kopa motywacyjnego, a jednocześnie dawki wiedzy i inspiracji w zakresie zdrowego trybu życia. Żadne bzdety i herezje, czysta wiedza o tym co robić, by zmienić życie na lepsze i lepiej poczuć się ze sobą. Polecam!

Marta zrobiła kawał świetnej roboty 😊 To książka dla osób które chcą być fit ale nigdy nie wiedzą od czego zacząć. Mamy tu gotowy plan treningowy, przykładowe przepisy i codziennie zadania do wykonania. Dodatkowo książka jest naszym planerem lub pamiętnikiem. Możemy planować w niej posiłki, pisać jak się dziś czujemy i znajdziemy podstawową potrzebną nam wiedzę. Trzymając ją w ręku po prostu już nie ma wymówek 😂 Szczerze polecam 😊

Trochę mało treści porównując do wcześniejszej książki, ale jak sam tytuł książka Motywuje do działania i ma charakter bardziej plannera, co jest i tak na plus. Znajdziemy kilka przepisów, dużo wskazówek i determinacji, ja się nie rozczarowałam i szczerze polecam :)

Motywacja na ogół odgrywa bardzo ważną rolę w naszym codziennym życiu. Stanowi, ona również też główny cel do realizacji siebie na drodze zawodowej, prywatnej do stawania się bycia coraz lepszym na każdym etapie podejmując się jej realizacji.

Po dokładnym zapoznaniu się z poradnikiem autorstwa Pani Marty Hennig pt. '' Motywator. 8 tygodni do bycia fit '' jestem mile zaskoczona tym, z jakim to pozytywnym nastawieniem do Czytelników udzielane są w nim cenne wskazówki, które oparte zostały dodatkowo i trafnie dobrane na przykładach zaczerpniętych z życia.

Autorka potrafi konkretnie i właściwie wyjaśnić podjęte przez nią tematy i zagadnienia, z którymi to najczęściej mamy do czynienia każdego dnia oraz z perspektywy czasu mamy chwilowy do nich dystans, ale to wynika jedynie i najczęściej z naszego podejścia.

Wyznaczone zadania i ćwiczenia w tym poradniku przez autorkę pozwolą nam spojrzeć na siebie inaczej i z większym przekonaniem, że opinia innych osób nie zawsze służy nam pozytywnie, lecz ważna jest ocena nasza, którą my sami dokonujemy.

Jednym słowem uważam, że w tym poradniku odnajdziemy odpowiednie sposoby na to, aby poczuć się lepiej, aby dokonać lekkich zmian w naszym życiu krok po kroku niezależnie od pory roku.

Elementem dodatkowym tego poradnika są zamieszczone na każdy dzień zdrowe przepisy, program treningowy, w którym to można podzielić się osobistymi uwagami na jego łamach i dokonać oceny z jego przebiegu trwającego w trakcie wykonywanych przez nas ćwiczeń oraz czytelna grafika, która ułatwia czytanie trafnie dobranego całościowego tekstu.

Wydawnictwu Publicat dziękuję za podarowanie mi do zrecenzowania poradnika autorstwa Pani Marty Hennig pt. '' Motywator. 8 tygodni do bycia fit ''.

Warto mieć w posiadaniu ten cenny poradnik.

Marzycie o zdrowszym stylu życia? Gdzieś w lustrze poszukujecie wymarzonej sylwetki, która się przed Wami ukrywa? A może brakuje Wam małego popchnięcia do działania w kierunku zdrowej, ślicznej sylwetki? Jeśli odpowiedzią na poprzednie pytania było "tak", to "Motywator" będzie dla Was książką idealną.

Marta Henning, trenerka personalna, instruktorka fitness i autorka bloga Codziennie fit, wie jak zainspirować do działania tak, aby marzenia o pięknej sylwetce przestały być marzeniami. Jej książka to nie są puste słowa i piękne motywujące cytaty, które można wrzucić na Instagram czy Snapchat, ale pełen plan treningowy wzbogacony zdrowymi przepisami i zadaniami na każdy dzień.

Książka jest naprawdę dobrze wydana, przez co można zabierać ją ze sobą wszędzie, a mimo tego usztywniona okładka nie zniszczy się i dalej będzie nam dobrze służyć. Mnóstwo fotografii zdrowych pyszności, jak i samej ślicznej, wysportowanej Marty cieszą oko i tym samym podświadomie zmuszają do działania, choćby miał to być jedynie dłuższy spacer po pracy.

"Motywator" jest wypełniony zadaniami, przez co można w nim pisać i czuć jeszcze bardziej, że książka jest nasza. Można też notować na osobnych kartkach i do książki wracać wielokrotnie w chwilach słabości czy powrotu do złych nawyków.

Jeśli brakuje Wam motywacji lub nie wiecie od czego zacząć swoją przygodę z byciem swoją lepszą, zdrowszą wersją, to ten bestseller będzie naprawdę dobrym pomysłem. Marta rozpisała wszystko w prosty i przystępny sposób, więc po zapoznaniu się z tym tytułem nie będziecie szukać już wymówek, a zaczniecie działać na swoją korzyść.

Marta Henning, trenerka personalna, instruktorka fitness i autorka bloga...

Ksiazka to prawdziwy motywator, ktory krok po kroku przybliza nas do bycia fit, bardzo pomocna ksiazka, dzieki niej udalo mi sie zdrowiej jesc i regularnie cwiczyc;)

Książka zawiera naprawdę świetny plan treningowy z możliwością wybrania dla początkujących lub zaawansowanych. Codzienne mini zadania bardzo przyjemnie się wykonywało.

Ta książka zawiera wszystko, czego potrzebowałam: rozsądnie ułożony plan treningowy, tabelki zachęcające do śledzenia postępów i zapisywania wymiarów, kilka pysznych przepisów, a do tego przepiękne zdjęcia.

Jestem rozczarowana. Niby osoba podstawowa ma nie mieć za wiele wspólnego z treningiem po czym dostajemy serię treningów, których nie jest w stanie wykonać. Zniechęciłam się w 3 tyg. 3 gwaizdki za toche wiedzy.

• Przeczytane w 2021

Dodaj cytat z książki Motywator