Marta Hennig Wydawnictwo: Publicat poradniki
Publicat
codzienniefit fitness zdrowie zdrowe odżywianie motywacja odchudzanie fit marta hennig
poradniki
2019-05-15

Książka zawiera naprawdę świetny plan treningowy z możliwością wybrania dla początkujących lub zaawansowanych. Codzienne mini zadania bardzo przyjemnie się wykonywało.

Dla każdego kto potrzebuje kopa motywacyjnego, a jednocześnie dawki wiedzy i inspiracji w zakresie zdrowego trybu życia. Żadne bzdety i herezje, czysta wiedza o tym co robić, by zmienić życie na lepsze i lepiej poczuć się ze sobą. Polecam!

Marta zrobiła kawał świetnej roboty 😊 To książka dla osób które chcą być fit ale nigdy nie wiedzą od czego zacząć. Mamy tu gotowy plan treningowy, przykładowe przepisy i codziennie zadania do wykonania. Dodatkowo książka jest naszym planerem lub pamiętnikiem. Możemy planować w niej posiłki, pisać jak się dziś czujemy i znajdziemy podstawową potrzebną nam wiedzę. Trzymając...

Trochę mało treści porównując do wcześniejszej książki, ale jak sam tytuł książka Motywuje do działania i ma charakter bardziej plannera, co jest i tak na plus. Znajdziemy kilka przepisów, dużo wskazówek i determinacji, ja się nie rozczarowałam i szczerze polecam :)

Na półkach: , , , ,

Motywacja na ogół odgrywa bardzo ważną rolę w naszym codziennym życiu.
Stanowi, ona również też główny cel do realizacji siebie na drodze zawodowej, prywatnej do stawania się bycia coraz lepszym na każdym etapie podejmując się jej realizacji.

Po dokładnym zapoznaniu się z poradnikiem autorstwa Pani Marty Hennig
pt. '' Motywator. 8 tygodni do bycia fit ''...

Ksiazka to prawdziwy motywator, ktory krok po kroku przybliza nas do bycia fit, bardzo pomocna ksiazka, dzieki niej udalo mi sie zdrowiej jesc i regularnie cwiczyc;)

Marzycie o zdrowszym stylu życia? Gdzieś w lustrze poszukujecie wymarzonej sylwetki, która się przed Wami ukrywa? A może brakuje Wam małego popchnięcia do działania w kierunku zdrowej, ślicznej sylwetki? Jeśli odpowiedzią na poprzednie pytania było "tak", to "Motywator" będzie dla Was książką idealną.

Marta Henning, trenerka personalna, instruktorka fitness i autorka bloga...

• 2020
  • 2020