Codziennie fit

Marta to moja ulubiona trenerka fitness na platformie YT i jedyna z którą udało mi się wytrwać więcej niż tydzień treningów i nawet schudnąć 8kg.
Kupiłam jej książkę bo chciałam doszkolić się w tematyce zdrowego stylu życia, diety i ćwiczeń.
Napisana w bardzo prosty i jasny sposób, wszytsko przejrzyste i bardzo miłe dla oka. Czytało się świetnie i szybko. Jednak czegoś mi brakowało a raczej może lepszym określeniem byłoby że nie znalazłam w niej nic czego już bym nie wiedziała albo o czym bym nie słyszała. Mimo to serdecznie polecam, dobre kompendium podstawowej wiedzy.

Ta książka wniosła bardzo dużo dobrego do mojego życia :) uwielbiam autorkę, śledzę od dawna i ćwiczę z nią regularnie. Książka jest świetnym uzupełnieniem wiedzy i dobrym motywatorem

Bardzo mało wiedzy jak dla mnie. Same podstawy podstaw.

Bardzo mało wiedzy jak dla mnie. Same podstawy podstaw.

Ogrom treści. Przejrzyście i prosto wytłumaczone, o co chodzi w tym całym byciu fit. Polecam! Prawdziwa Biblia zdrowego stylu życia 😊

Blog Codziennie fit jest jednym z najpopularniejszych blogów w Polsce. Zarówno on, jak i wszelkie inne social media noszące tą nazwę stworzyła tak super zakręcona osóbka, jaką jest Marta. W tej książce nie znajdziecie nudy, samej oklepanej teorii. Owszem, jest tu wiele informacji (szczególnie dla osób początkujących ze zdrowym trybem życia),ale autorka przekazała tą wiedzę w tak przystępny sposób, że wszystkie fakty pojmą nawet najbardziej oporni!

Książka zawierająca absolutne podstawy na temat zdrowego stylu życia (a raczej odchudzania). Zawiera parę merytorycznych błędów.

Martę najpierw poznałam ćwicząc z nią na yt. I muszę przyznać , że ma to coś co przyciąga. Taka dziewczyna z sąsiedztwa :). Dużo pozytywnej energii, którą próbuje przekazać też przez książkę. Na pewno ta pozycja zrobiła na mnie lepsze wrażenie niż książki Ewy czy też Ani , albo innych znanych lub mniej znanych. Jednak przez to, że przeczytałam sporo podobnej literatury nie wniosła zbyt wiele do mojego życia. Nie mniej to właśnie tą pozycję poleciłabym każdemu kto szuka drogi w życiu - oczywiście tej sportowej:)

Ludzie! Ta książka to hit! Z całego serca polecam przeczytać wszystkim wahającym się, niepewnym i wszystkim tym, którzy są przekonani, że nie da się schudnąć. Otóż da się. Wystarczy tylko wpisać w YouTube Codziennie Fit. W książce znajdziemy parę przepisów do zrobienia (pycha! Sprawdzałam) dużo rad, motywacji i ćwiczeń. Zmień swoje życie z Martą ❤️

Ta książka jest genialna, tak samo jak jej autorka!
Podejście Marty do bycia fit to podejście bardzo holistyczne, racjonalne i mądre. Wierzę, że ta książka zmienia życie, zmienia myślenie. Pozwala zachować dobre zdrowie.
Wszystko opisane w bardzo przystępny sposób, nawet dla największego laika.
Skarbnica wiedzy o zdrowym stylu życia.
Polecam bardzo bardzo bardzo bardzo!

Ta książka jest genialna, tak samo jak jej autorka!
Wszystko opisane w bardzo przystępny sposób, nawet dla największego laika.
Skarbnica wiedzy o zdrowym stylu życia.
Polecam bardzo bardzo bardzo bardzo!

Będąc fanką bloga Marty chętnie sięgnęłam po jej autorską książkę.
Niestety, zawiodłam się. Książka jest dedykowana osobom BARDZO początkującym, takim, które stawiają dosłownie pierwsze kroki w fitnessie. Będąc stałym czytelnikiem bloga Marty bardzo niewiele nowego można wynieść z "Codziennie fit". Książka to pół poradnik i pół album - dosłownie co trzecia strona to zdjęcie Marty. Myślę, że to grube przegięcie - gdyby odjąć choćby połowę tych zdjęć to z samych treści wyszłaby cieniutka książeczka niewarta swej ceny.
Polecam natomiast kilka przepisów z tej książki - wypróbowałam i jestem zachwycona daniem indyjskim, śniadaniowymi babeczkami i shakiem z masłem orzechowym - za to plus dla Marty.

Będąc fanką bloga Marty chętnie sięgnęłam po jej autorską książkę.

• Poradniki
  • 2017