Codziennie fit

Wydawnictwo: Publicat
poradniki
Lilien

Chcesz zmienić swój tryb życia, ale nie wiesz, od czego zacząć? Z tą książką to nie będzie problem. Przekonasz się, jak być fit, niezależnie od tego, ile masz lat, pieniędzy w portfelu czy wolnego czasu – i to bez ścisłych diet, wielkich wyrzeczeń i rygoru! Ta książka podpowie ci: • jak przygotować się do treningów • co i jak ćwiczyć • jak skutecznie schudnąć lub zdrowo przytyć • co, ile i...

Ta książka podpowie ci:
• jak przygotować się do treningów
• co i jak ćwiczyć
• jak skutecznie schudnąć lub zdrowo przytyć
• co, ile i kiedy jeść
• jak się zmotywować do działania.

Marta Hennig – trener personalny, instruktor fitness, trener przygotowania motorycznego, autorka CodziennieFit.pl, jednego z najpopularniejszych blogów fitness w Polsce.

źródło opisu: https://publicat.pl/publicat/oferta/poradniki/codz...(?)

źródło okładki: https://publicat.pl/publicat/oferta/poradniki/codz...»

Joanna | 2017-08-13

Ilość stron: 200

Lubię blog Marty od czasu jak przeczytałam na jego łamach o barwniku koszenila w jogurtach owocowych. Od tamtego czasu jem tylko naturalne z dobrym składem. Dodaję do nich świeżych owoców. To zachęciło mnie do lektury książki „Codziennie fit”. Jest to bardzo ciekawy poradnik o zdrowym odżywianiu, ćwiczeniach, a nawet jak dobrać strój. Zawiera wiele ładnych zdjęć jedzenia, ćwiczeń krok po kroku. Graficznie jest świetnie wykonany. Tekst także jest interesujący. Dzięki temu można odróżnić wartościowe porady od mitów, a to w czasach informacji z wyszukiwarki internetowej jest konieczne. Nawet jak ktoś ma jakąś wiedzę w tym temacie to może ją zweryfikować dzięki te książce. Polecam mieć na półce i korzystać.

Kinga | 2017-05-22

Bardzo przystępnie i rzetelnie napisana, czyta się przyjemnie i lekko. Książka idealna dla osób chcących zacząć żyć bardziej aktywnie i zdrowo. Jeśli jesteś początkującym na drodze do zmiany stylu życia na zdrowszy i nie wiesz za bardzo jak zacząć, sięgnij po Codziennie Fit, jest tu chyba wszystko, co powinno się wiedzieć na starcie. Znajdziemy tu porady żywieniowe, informacje o różnych rodzajach ćwiczeń, zestawy treningowe, dodatkowo książka ma piękną szatę graficzną i jest bardzo łatwa w obsłudze ;) Polecam!

Zielonooka | 2017-06-21
Na półkach: Zdrowie, Przeczytane, Posiadam, 2017
Przeczytana: 20 czerwca 2017

Blog Marty jest miejscem, do którego często zaglądam. Gdy mam jakieś wątpliwości odnośnie ćwiczeń czy odżywiania to najczęściej właśnie u niej na blogu (czy kanale na YouTube) poszukuję odpowiedzi. Z tego względu, gdy tylko się dowiedziałam, że autorka bloga napisała własną książkę zamówiłam ją od razu, przedpremierowo.

Po opisie i zapewnieniach Marty spodziewałam się takiej "podręcznej encyklopedii", nafaszerowanej do granic możliwości wiedzą autorki, gdzie początkujący znajdzie wszystko czego szuka i do której będzie zaglądać od czasu do czasu, mając jakieś "fit" wątpliwości. I tutaj właśnie popełniłam błąd - miałam za duże oczekiwania co do tej książki. Jest tu oczywiście mnóstwo rzetelnej wiedzy, wskazówek, ciekawych i prostych przepisów czy ćwiczeń, jednak moim zdaniem większość rozdziałów to tylko taki "wstęp", a nie wyczerpująca baza wiedzy... Choć może jest to dobry zabieg, bo aby dowiedzieć się czegoś więcej z pewnością czytelnicy zaglądną na blog Marty ;)
Ponadto z...

Toruń | 2017-06-05
Przeczytana: 05 czerwca 2017

zakupiłam książkę impulsywnie, zachęcona zniżką podesłaną w newsletterze, bo wcale nie miałam zamiaru jej kupować, mimo że czytam bloga Marty od dawna. jednak zrobiłam to i ani trochę nie żałuję. jest to bardzo dobra, merytorycznie przygotowana pozycja, do tego pięknie wydana. w książce poruszone zostały chyba wszystkie istotne kwestie, od tego, że należy się zbadać, jak dobierać strój, komponować dietę i trening, po dawkę motywacji. jest to kompleksowy zbiór sensownych, realistycznych i prostych porad na temat zdrowego trybu życia. bardzo polecam!

G____ | 2017-05-30
Przeczytana: 30 maja 2017

Rewelacyjna książka, która pomaga odmienić życie. Sam fakt, że jest pięknie wydana (zdjęcia, grafiki, układ treści) sprawia, że aż czujemy się bardziej fit :) jest to książka po którą możemy sięgnąć w dowolnej chwili. Przepisy, ćwiczenia, porady i dużo konkretnej wiedzy.
Świetna alternatywa dla ludzi szukających czegoś nowego i inspirującego. Polecam

Malinka | 2017-08-06
Przeczytana: 06 sierpnia 2017

Każdego dnia od wielu, wielu lat w gazetach, w telewizji czy na Internecie jesteśmy oblegani przez wszelkiego rodzaju suplementy diety wspomagające odchudzanie, różne dziwne metody pozbywania się nadmiaru tkanki tłuszczowej i wiele, wiele innych. Na pewno każdy z Was przynajmniej raz dziennie dostaje maila z cudowną metodą, która sprawi, że schudniecie (nawet kiedy nie macie co zrzucać) i to bez żadnych ćwiczeń! Cud! Istny cud!

Prawdą jest, że takie cuda to bajki. Wymyślone na potrzeby marketingowców by produkt się sprzedawał. Osobiście jestem osobą, która od kilku ładnych lat ma zawsze coś do zgubienia. Nie ma roku, kiedy nie przyrzekałabym sobie sumiennie, że zacznę ćwiczyć, zdrowo się odżywiać i w ogóle zacznę zmieniać siebie. Co roku w Sylwestra jestem na siebie zła, bo nie udaje mi się osiągnąć zamierzonych celów. Nie mam motywacji, to jest główny problem. Wychodzę z założenia, że dopóki mieszczę się w drzwiach to nie jest tak źle 😀 Błędne myślenie.

Doskonale zdaję sobie...

elle | 2017-08-27
Przeczytana: 27 sierpnia 2017

Motto zyciowe autorki Marty Henning brzmi;
NIE OSIĄGNĘŁABYM NICZEGO BEZ OSÓB
KTÓRE NIEUSTANNIE WE MNIE WIERZĄ .
Codziennie fit to wspaniale wydana na podstawie bloga autorki ksiazka przewodnik jak zmienic swoj styl
zycia na zdrowszy.
Zaczynamy od badan,dowiemy sie w jakim one sa celu,co mamy przygotowac do cwiczen i o czym pamietac oraz jak wyznaczac cele.
Wszystko o jedzeniu, co jesc ,o kaloriach ,o niebezoiecznych produktach
oraz o czasie planowania poiłkow,dowiemy sie równiez calej prawdy o fast foodach,tłuszczach i alkoholu oraz slodyczach.
Poznamy proste przepisy na caly dzien oraz dowiemy sie jak zaczac cwiczyc czyli bedzie o bieganiu i treningu silowym.oraz madrym planie treningowym.
A na koncu -jak mylsec pozytywnie!
Swietna pozycja, wspaniale, barwnie wydana goraco polecam kazdemu kto chce od zaraz zrobic cos dla siebie ze swoim zyciem 1

Patrycja | 2017-06-18

Dobra książka, jednak dla TYPOWEGO POCZĄTKUJĄCEGO. Uwielbiam Martę i czytam jej blogi, jednak książka mnie nieco zawiodła. Wiedza jest dość prosta - ok, zaznacza to, ale teksy pt: "Możesz znaleźć w internecie", niszczą ją. Nie chce wyjść na hejterkę - nie o to mi chodzi. Ale jak piszesz książkę, napisz to, co masz, a nie odsyłasz do internetu. Za dużo zdjęć, chociaż piękne. Kilka faktów wyniosłam z tej książki, ale nie to czego oczekiwałam. Może to kwestia moich oczekiwań - może.

Arizu Velville | 2017-08-20
Przeczytana: 20 sierpnia 2017

Jak zapewne wiele osób, książkę kupiłam, bo Marty bloga znam i uwielbiam zarówno ją, jak i jej teksty. Sama książka jest czymś, z czego Marta może być dumna. Jest świetną pozycją dla osoby, która, tak jak ja, właśnie przekonuje się do tego całego "fit", jest początkująca i chce wiedzieć jak najwięcej, ale się nie zniechęcić. Nadmiar informacji w sieci powoduje, że człowiek się gubi, a tutaj? Na spokojnie, po kolei, przyjemnie... i naprawdę bardzo zachęcająco :D Idę pobiegać :D
Marto! Liczę na drugą część książki dla średnio-zaawansowanych! ;)

Milagros_xd | 2017-09-08
Przeczytana: 03 września 2017

Zapraszam do recenzji :)

"Książka jest wielkim motywatorem dla osób początkujących. Osobiście nie potępiam, bo coraz więcej osób zaczyna się interesować sportem (co tylko cieszy!) i stanowczo polecę tę książkę osobie, która nie wie, od czego zacząć. A tu przede wszystkim pokazuje, że wystarczy chcieć. I to już naprawdę dużo! Więc uśmiechnij się tak, jak Marta uśmiecha się do Ciebie na okładce i weź swoje życie w swoje ręce. Bo w zdrowym ciele – zdrowy duch!"