Smart shopping. Kupuj świadomie! Żyj zdrowiej!

Okładka książki Smart shopping. Kupuj świadomie! Żyj zdrowiej! Anna Makowska
Okładka książki Smart shopping. Kupuj świadomie! Żyj zdrowiej!
Anna Makowska Wydawnictwo: Burda Publishing Polska poradniki
poradniki
Burda Publishing Polska
2018-11-14
2018-11-14
zdrowie

Książka warta uwagi, zwłaszcza dla osób, które chcą zacząć lepiej się odżywiać i mieć kontrolę nad tym co jedzą. Autorka pokazuje nam na co zwracać uwagę podczas robienia zakupów. I nie zawsze, to co droższe jest lepsze, bo można znaleźć produkt o lepszym składzie i konkurencyjnej cenie. Warto czytać skład produktów, bo nie raz można się niemiło zaskoczyć, że przez lata kupowany przez nas produkt wcale nie jest taki fajny, jak przez całe życie nam się wydawało.
Polecam przeczytać, bo chociaż wydawałoby się, że to co dla nas powinno być oczywiste niestety dla większości osób nie jest.

Na półkach: , , , , , , ,

Dobra pozycja dla osób absolutnie zielonych w temacie zdrowego, świadomego odżywiania. Irytowały mnie niektóre powtórzenia, rozkładanie składów produktów na części pierwsze przekartkowałam. Podbudowało mnie na pewno to, że proponowane przez autorkę w ostatniej części książki produkty must have w lodówce i spiżarni faktycznie posiadam i na co dzień używam :D Warto wdrażać żywieniowe zmiany, choćby małymi kroczkami.

Nic odkrywczego, nie tego się spodziewałam.

Nic odkrywczego, nie tego się spodziewałam.

Książka w prosty sposób tłumaczy co jest dobre, a co złe na sklepowej półce, też bez radykalizmu, ponieważ wiadomo, że nie wszystko da się wyeliminować.

Rzeczowo i konkretnie napisana.

Rzeczowo i konkretnie napisana.

Książka dla laików w dziedzinie zdrowego odżywiania. Jeśli dopiero zaczołeś świadomie myśleć o tym ile i co jesz to je topozycja dla Ciebie.

nic ciekawego i odkrywczego. Wiedza która powinna być przyswajana na poziomie co najwyżej liceum. Szkoda czasu

Średnia. Nic odkrywczego i ważnego. Mam wrażenie że jest też wulgarna, ale taka w złym tego słowa znaczeniu. Nie polecam

Polecam

Polecam

BARDZO podstawowa wiedza o zdrowszym odżywianiu. Niestety, dużo powtórzeń i niepotrzebnych wypełniaczy.