Biblia treningu kolarza górskiego

Wydawnictwo: Buk Rower
839201071X
rower, trening, biblia, sport, MTB, XC, kolarstwo
sport

"Wreszcie mamy na polskim rynku wydawniczym książkę dotyczącą treningu kolarza górskiego. Napisana prostym, bardzo zrozumiałym językiem na pewno będzie przydatna zarówno dla zawodników, jak i trenerów. Jest adresowana do szerokiej grupy rowerzystów: początkujących, zaawansowanych, uczących się i pracujących. (...)" - Andrzej Piątek - trener polskiej kadry narodowej kolarzy górskich

Łukasz Gumowski | 2010-02-05

Jedyna tak sensowna i przystępnie napisana książka na naszym skromnym polskim rynku. Polecam każdemu, kto poza zwykłymi przejażdżkami weekendowymi lubi od czasu do czasu mocniej przycisnąć na pedały i wyskoczyć w góry / do lasu. Dla amatorów sportów rowerowych to pozycja obowiązkowa!

Mario | 2015-11-02
Przeczytana: 01 listopada 2015

Obowiązkowa pozycja dla kolarza górskiego w każdym wieku!

Łukasz Sompoliński | 2016-12-29

Książka o tematyce specjalistycznej napisana w bardzo przystępnej formie. Porządkuje wiedzę, utrwala i wyjaśnia dotąd niezrozumiałe aspekty treningu. Przede wszystkim daje obraz; jak trenować i co jest w treningu kolarskim ważne. Przedstawia szereg porad od czysto psychologicznego przygotowania się przed każdym wyścigiem, po sprecyzowany trening fizyczny bądź techniczny.
Pozycja jest przeznaczona dla każdego rowerzysty amatora, który oprócz odczuwania przyjemności z jazdy, chce także wznieść swoją kondycję na zupełnie nowy poziom. Jest to również dobra pozycja dla zawodników, którzy stale szukają i próbują się doskonalić w swoim rzemiośle. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Breakdancer | 2017-06-17
lechan2 | 2017-04-23