Podręcznik treningu z miernikem mocy

Tłumaczenie: Michał Krawczyk
Wydawnictwo: PUH Makra
The Power Meter Handbook
sport
Mariusz

TO PRAWDA: miernik mocy jest najlepszym narzędziem treningowym, jakie możesz zamontować w swoim rowerze. Nawet jeżeli ścigasz się od wielu lat, ale zawsze kończysz wyścigi w grupie, z miernikiem mocy w ciągu jednego sezonu możesz osiągnąć podium. Posiadanie miernika mocy to jedno; wiedza na temat, jak go używać, to drugie. Podręcznik treningu z miernikiem mocy odkrywa znaczenie cyferek,...

Posiadanie miernika mocy to jedno; wiedza na temat, jak go używać, to drugie. Podręcznik treningu z miernikiem mocy odkrywa znaczenie cyferek, objaśnia ustawienia, prostymi słowami opisuje, jak trenować z miernikiem mocy. System treningowy Joe Friela natychmiastowo poprawi twój trening, kondycję i prędkość jazdy. Podręcznik treningu z miernikiem mocy zawiera tygodniowe plany treningowe do wyścigów szoswych, jazdy na czas, triathlonów i mara¬tonów. Dodatkowo 12 treningów opartych na pomiarze mocy pozwoli zwiększyć twoją wytrzymałość tlenową, siłę mięśniową, szybkość podczas sprintu, umiejętności pokonywania podjazdów. Trenuj mądrze i ścigaj się szybciej dzięki Podręcznikowi treningu z miernikiem mocy. To kompletny przewodnik do uzyskania wyższego poziomu sportowego.

źródło opisu: http://www.makra-sport.pl/?do=trening&pid=376

źródło okładki: http://www.makra-sport.pl/?do=trening&pid=376