Biblia treningu kolarza górskiego

sport
839201071X
Filip Zubczewski
rower trening biblia sport MTB XC kolarstwo

Pierwsza kolarska książka na mojej półce, towarzyszyła mi na początku przygody z kolarstwem. Obowiązkowa lektura dla początkujących i nie tylko :) Często do niej wracam :)

Na pewno nie jest to książka po której przeczytaniu odkłada się ją na półkę , jest to książka którą trzeba mieć gdzieś pod ręką cały czas żeby móc w każdej chwili do niej zerknąć .
Jest to poradnik z ogromną ilością wiedzy której w żaden sposób nie jest się w stanie zapamiętać . Może nawet za jakiś czas przeczytam ją jeszcze raz.
Pozycja dla osób z każdej grupy wiekowej...

Książka o tematyce specjalistycznej napisana w bardzo przystępnej formie. Porządkuje wiedzę, utrwala i wyjaśnia dotąd niezrozumiałe aspekty treningu. Przede wszystkim daje obraz; jak trenować i co jest w treningu kolarskim ważne. Przedstawia szereg porad od czysto psychologicznego przygotowania się przed każdym wyścigiem, po sprecyzowany trening fizyczny bądź techniczny....

Obowiązkowa pozycja dla kolarza górskiego w każdym wieku!

Jedyna tak sensowna i przystępnie napisana książka na naszym skromnym polskim rynku. Polecam każdemu, kto poza zwykłymi przejażdżkami weekendowymi lubi od czasu do czasu mocniej przycisnąć na pedały i wyskoczyć w góry / do lasu. Dla amatorów sportów rowerowych to pozycja obowiązkowa!

• Sport
  • Kolarstwo
  • Trening
  • Kolarstwo
  • Książka_DRUK
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Biblia treningu kolarza górskiego