Triatlon biblia treningu

sport
978-83-932643-4-6
Joanna Ryzenweber
triatlon tirathlon sport wielodyscyplinowy duathlon

Jeśli planujesz start w triathlonie koniecznie musisz przeczytać tą książkę! Dużo porad odnośnie przygotowań, odżywiania, planów treningowych, ćwiczeń, sprzętu jak i samych startów. Obowiązkowa lektura dla początkujących triathlonistów i nie tylko.

Bardzo przydatna pozycja dla każdego, kto trenuje pływanie, kolarstwo i bieganie, czyli triathlon.

Kawał pożytecznej literatury, zdecydowanie polecam osobom, które poważnie myślą o treningach i jednocześnie nie chcą inwestować w trenera personalnego

Książka zawiera wiele niezbędnych wiadomości potrzebnych każdemu triatloniście. Jak najbardziej niezbędna pozycja.

• Sport
  • Jest ebook
  • Bieganie/Pływanie/Sport
  • Fitness i Dieta
  • 1Posiadam
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Triatlon biblia treningu