Piąty beatles

Wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna

Rudolf Heinz – profiler, miłośnik bluesa po traumatycznych przejściach – i zagadkowe morderstwo, którego okoliczności są bardzo nietypowe. A do tego ta pozostawiona na miejscu zbrodni okładka Abbey Road Beatlesów. Czerwiec 2012. Trwa mecz Polska–Rosja podczas mistrzostw Europy w piłce nożnej, gdy policjanci z Piły otrzymują wezwanie na dawne lotnisko, gdzie stacjonował kiedyś pułk myśliwców...

Czerwiec 2012. Trwa mecz Polska–Rosja podczas mistrzostw Europy w piłce nożnej, gdy policjanci z Piły otrzymują wezwanie na dawne lotnisko, gdzie stacjonował kiedyś pułk myśliwców Su-22. Jest to miejsce zabójstwa, na które przybywa także Rudolf Heinz prowadzący kurs w miejscowej szkole policji. Heinza najbardziej intryguje okładka albumu Beatlesów Abbey Road pozostawiona w hangaroschronie. Profiler nawet nie przypuszcza, jaki obrót przybierze sprawa, która zajmie mu prawie dwa lata i okaże się ostatnią w jego karierze.

lektor: Leszek Filipowicz
czas nagrania: 9 godz. 36 min
sklep: http://www.sklep.bibliotekaakustyczna.pl/piaty-beatles-cd,3,1991,1994

źródło opisu: sklep.bibliotekaakustyczna.pl

źródło okładki: sklep.bibliotekaakustyczna.pl

Justyna | 2018-10-10
Na półkach: Przeczytane, 2018
Przeczytana: 13 sierpnia 2018

Jak zawsze Czubaj stawia wysoko poprzeczkę :) Rudolf rozwiązuję zagadnę w wysmienitym stylu. Polecam wszystkim