Radek 
status: Czytelnik, ostatnio widziany 3 godziny temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-08-15 18:46:19
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Autor:

Na temat książek Stephena powiedziałem już tyle dobrego więc pozostaje mi tylko powiedzieć, że ,,Desperacja'' jest to znakomita, wciągająca, interesująca książka. Może nie tak przerażająca jak inne powieści Stephena, ale równie świetna.

 
2018-08-02 17:50:33
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Seria: Reportaż

Znakomity reportaż, który wciąga, i który czyta się świetnie z dużym zainteresowaniem. Pomimo tego, że Turcja jest krajem różnorodnym to tak naprawdę Turcy bardzo się od nas nie różnią.

 
2018-07-28 11:22:09
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Wiedźmin Geralt z Rivii (tom 4)

Czwarta, genialna część cyklu z Wiedźminem. Śmiało też muszę przyznać, że postać Grealta z Rivii jest jedną z bardziej kultowych postać w polskiej literaturze w ostatnich latach. Świetna robota w wykonaniu Pana Sapkowskiego.

 
2018-07-27 20:56:21
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Seria: Reportaż

Wcześniej postać Bolesława Bieruta była mi mało znana, ale po przeczytaniu tej książki moja wiedza uległa poszerzeniu.Bardzo dobra, ciekawa i interesująca książka.

 
2018-07-15 21:00:37
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Autor:
Cykl: Jake Brigance (tom 1)

Czas zabijania jest pierwszą książką napisaną przez Johna Grishama. Mimo, że autor ma na swoim koncie wiele znakomitych powieści, to ta książka jest jedną z jego najlepszych i jedną z ważniejszych powieści w jego dorobku. Książka ta nie tylko wciąga, trzyma w napięciu i wzbudza emocje, ale także przedstawia to co przeżywa ojciec po tym jak sprawcy brutalnie skrzywdzili jego córkę. Jak dla mnie... Czas zabijania jest pierwszą książką napisaną przez Johna Grishama. Mimo, że autor ma na swoim koncie wiele znakomitych powieści, to ta książka jest jedną z jego najlepszych i jedną z ważniejszych powieści w jego dorobku. Książka ta nie tylko wciąga, trzyma w napięciu i wzbudza emocje, ale także przedstawia to co przeżywa ojciec po tym jak sprawcy brutalnie skrzywdzili jego córkę. Jak dla mnie nie powinno być żadnej trafy ulgowej dla sprawców gwałtów na nieletnich. Cierpi na tym nie tylko całe społeczeństwo ale głównie osoby najbliższe ofiary, tak jak właśnie Carl Lee.

pokaż więcej

 
2018-06-28 23:25:20
Dodał książkę na półkę: Przeczytane

Jest to pierwsza książka autorstwa Olgi Tokarczuk, którą przeczytałem i pierwsze moje spotkanie z tą pisarką mogę zaliczyć do udanych. Książka wciągająca, interesująca, dobrze łącząca wątki kryminalne z obyczajowymi.

 
2018-06-17 12:23:23
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Autor:

Pod adresem Harlana wypowiedziałem już wiele zachwytów i pochwał, więc pozostaje mi powiedzieć tyle, że jest to kolejna genialna, porywająca i zapierająca dech w piersiach książka Harlana, którą miałem przyjemność przeczytać.

 
2018-06-10 21:17:49
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Autor:
Cykl: Robert Hunter (tom 2) | Seria: Thriller

O Egzekutorze można powiedzieć tyle, że jest to doskonała kontynuacja cyklu z detektywem Robertem Hunterem. Równie genialna, wciągająca, mrożąca krew w żyłach, szokująca i od której nie sposób się oderwać, jak w przypadku pierwszej części. Zaś sam detektyw Hunter już zyskał moją ogromną sympatię i mogę go śmiało dodać do mojego katalogu ulubionych bohaterów powieści kryminalnych.

 
2018-05-21 21:01:42
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Autor:
Cykl: Robert Hunter (tom 1) | Seria: Thriller

Po trafieniu na Chrisa Cartera i zaznajomieniu się z jego dorobkiem oraz wieloma pozytywnymi opiniami, aż nie mogłem się doczekać kiedy zacznę czytać jego książki. Po moim pierwszym spotkaniu z tym autorem jestem po prostu zachwycony. Powiem więcej, że jak do tej pory nie czytałem tak przerażającego i mrożącego krew w żyłach thrillera. Fabuła wywołuje ciarki na plecach i wciąga tak że ciężko... Po trafieniu na Chrisa Cartera i zaznajomieniu się z jego dorobkiem oraz wieloma pozytywnymi opiniami, aż nie mogłem się doczekać kiedy zacznę czytać jego książki. Po moim pierwszym spotkaniu z tym autorem jestem po prostu zachwycony. Powiem więcej, że jak do tej pory nie czytałem tak przerażającego i mrożącego krew w żyłach thrillera. Fabuła wywołuje ciarki na plecach i wciąga tak że ciężko się oderwać. Akcja pędzi z zawrotną prędkością i non stop cały czas coś się dzieje. Ponad to znakomicie przedstawiona postać detektywa Roberta Huntera, który od razu wzbudza sympatię i podziw.
Już nie mogę się doczekać kiedy sięgnę po kolejną książkę z cyklu.

pokaż więcej

 
Moja biblioteczka
193 172 7574
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (220)

Ulubieni autorzy (22)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (32)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd