Cios kończący

Patronat LC
Mariusz Czubaj Wydawnictwo: W.A.B. Cykl: Polski psychopata (tom 6) kryminał, sensacja, thriller
W.A.B.
Literatura polska kryminał Warszawa profilerzy pedofile
Polski psychopata (tom 6)
kryminał, sensacja, thriller
Literatura polska kryminał Warszawa profilerzy pedofile

Kiepskie zakończenie całkiem dobrej serii. Powieść bardzo przeciętna. Momentami nużąca. Intryga mało sprytna. Śledztwa niewiele. Dużo za to ględzenia o niczym, pseudofilozoficznych rozważań i sennych mar Heinza. Całość mało wyrazista, mało interesująca. W ogólnej ocenie nijaka.

Dyskusje

• 🕵🏻‍♂️Kryminał, sensacja, thriller
  • Kryminał/Thriller/Sensacja
  • Biblioteka Narodowa Książki 2020
  • Ebook do kupienia
  • Seryjne
  • Możliwe do przeczytania
  • 2020

Dodaj cytat z książki Cios kończący