Marvin

Okładka książki Geniusze fantastyki Michał Jan Chmielewski, Michał Cholewa, Rafał Cuprjak, Maria Dunkel, Marcin Guzek, Wiesław Gwiazdowski, Agnieszka Hałas, Sebastian Hejankowski, Anna Hrycyszyn, Paweł Imperowicz, Marcin Jamiołkowski, Dawid Kain, Anna Kańtoch, Anna Karnicka, Tomasz Kilian, Iza Korsaj, Marta Krajewska, Magdalena Kubasiewicz, Artur Laisen, Paweł Majka, Anna Nieznaj, Daniel Nogal, Marcin Pągowski, Romuald Pawlak, Marcin Podlewski, Joanna Krystyna Radosz, Katarzyna Rupiewicz, Dawid Wiktorski, Jacek Wróbel
Geniusze fanta... Michał Jan Chmielew...

Książka posiadająca dość mocno makabryczne sceny, ale sama historia troszkę słabo poprowadzona i lakonicznie przedstawiony główny bohater. Osobiście liczyłem na coś więcej.

Książka miała duży potencjał.
Taka według mnie nieudana kalka Dextera.
Niby chciał naprawiać ludzi, jednak sam źle potraktował m.in matkę pacjenta.
Książkę ciężko się czyta, jest trochę nudna. Nie znalazłem pobudek "lekarza", dużo jest niejasności w niej. 4 i do zapomnienia.

Książka miała duży potencjał.
Taka według mnie nieudana kalka Dextera.
Niby chciał naprawiać ludzi, jednak sam źle potraktował m.in matkę pacjenta.

Nie wiem w jakim celu ksiazka powstala- srednia rozrywka, kiepsko sie czyta, mimo ze krotka to sie meczylam i nieskonczylam

-Gniot na miarę 365 dni.
-Napisał to chyba jakiś naczelny kapłan redpillowców.
-Psychologicznie jest to absolutna bzdura; osobowość żadnego z bohaterów się nie klei.
-Zbiegi okoliczności absurdalne jak w miernych romkomach.
-W dodatku pozycja jest nudna, a przewidziano ją na trzymającą w napięciu,
ALE
-napisane całkiem zgrabnie warsztatowo!

-Gniot na miarę 365 dni.
-Napisał to chyba jakiś naczelny kapłan redpillowców.
-Zbiegi okoliczności absurdalne jak w miernych romkomach.
-W dodatku pozycja jest nudna, a przewidziano ją na trzymającą w napięciu,
ALE
-napisane całkiem zgrabnie warsztatowo!

Dość makabryczna, ale daje radę.

Dość makabryczna, ale daje radę.

W tej książce pokazane jest co się dzieje kiedy skrzywdzona istota zaczyna krzywdzić następne zamieniając się w psychopate...co z tego wyniknie zobaczcie sami ;)

Jak na początkującą autorkę, jest całkiem nieźle.

Dla miłośników gatunku, fanów Dextera (sam do nich nie należę),z pewnością będzie to interesująca pozycja.

Mi zabrakło w tej książce czegoś, co nie byłoby niemal medycznym zapisem rozmaitych zbrodni. Jakoś tak oschle, bez większego kontaktu z czytelnikiem.

Ciężko było się z kimś związać emocjonalnie a dominowało w zasadzie tylko okrucieństwo i przemoc.

Sceny były opisane bardzo profesjonalnie, szczegółowo. Jednak momentami zła było tak dużo, że aż przestawało przerażać.

Podkreślam, że nie jestem fanem gatunku, choć i tak przeczytałem książkę z zaciekawieniem co będzie dalej. Powodzenia autorko w dalszym tworzeniu.

Jak na początkującą autorkę, jest całkiem nieźle.

Ciężko było się z kimś związać emocjonalnie a dominowało w...

Thriller dla sadystów

Thriller dla sadystów

Oj, mocna

Oj, mocna

Poznając dr Crossa w "Kostce" miałam w głowie miazgę zamiast mózgu. Przy "Marvinie" wiedziałam, czego mogę się spodziewać. Niestety.
Niemniej jednak- oceniając z perspektywy osoby, która pierwszy raz zetknęła się z twórczością Pani Korsaj- całkiem przyjemnie spędzone wieczory. Mimo niewielu stron, radziłabym raczej porządnie skupić się na lekturze, ze względu na sporą ilość szczegółów.

• Niedoczytane
  • Legimi audio