Droga do domu

Ciepła opowieść o zwyczajnych ludziach
Pokrzepiającą i dajaca nadzieję

Bardzo pozytywna

Bardzo pozytywna

Można przeczytać ale szału nie ma. Czytalam lepsze książki tej autorki.

Można przeczytać ale szału nie ma. Czytalam lepsze książki tej autorki.

przyjemna książka.
Można sie oderwać od rzeczywistości i przenieś w słoneczne dni. Przyjemnie i szybko się czyta. Piękna powieść.
Polecam

przyjemna książka.
Polecam

Ładna historia, dobrze mi się ją czytało.

Ładna historia, dobrze mi się ją czytało.

Wzrusza, zmusza do refleksji, daje nadzieję.

Wzrusza, zmusza do refleksji, daje nadzieję.

Książka pełna sprzeczności, ale pozytywnie.
Porusza wiele poważnych kwestii. Opowiada o losach pięciu kobiet, które wiele przeżyły, które borykają się z przeszłością, problemami, bólem i stratą. A które mimo wszystko postanawiają stawić czoło demonom przeszłości, pragną odmienić swoją egzystencję, dać sobie szansę na życie. Ale bywają w książce sytuacje zabawne, elementy humoru, które sprawiły, że śmiałam się do łez (aż mąż się dziwnie na mnie patrzył) - naprawdę płakałam :)
Książka mądra, zabawna i ciekawa. Bardzo polecam.

Książka pełna sprzeczności, ale pozytywnie.

Nie mogłam dokończyć czytać, dla mnie to jest wyznacznikiem, że książka jest słaba. Zmęczyłam 67% i nawet mnie nie interesuje zakończenie. Wynurzenia, podparte wynurzeniami, owinięte wynurzeniami- zalatuje marnością. Żadna z bohaterek nie dała się tak do końca lubić, aby zobaczyć, jak się skończy. Zmarnowałam czas....

Mimo słonecznej pogody spędziłam święto w domu z książką "Droga do domu", którą bardzo bardzo Wam polecam. To kolejna powieść Gabrieli Gargaś, która ogromnie mnie wzruszyła. Moim zdaniem autorka ma świetny styl, który chwyta za serce, a jej książki są pełne życiowej mądrości.
Dwudziestoletnia Majka chce spełnić marzenie swojej babci Antoniny i zabrać ją nad morze do jej przyjaciółki. Do wyprawy namawia również młodą, bezrobotną wdowę Alicję, która nie może pogodzić się ze śmiercią męża i chce zemścić się na lekarzu, którego błąd do niej doprowadził. W końcu ulega jednak namowom Majki, by zrobić prezent urodzinowy swojemu sześcioletniemu synkowi Krzysiowi. Niespodziewanie do wyprawy dołączają jeszcze dwie kobiety: Ewa ze złamanym sercem, która bardzo pragnie odzyskać miłość Pawła i "dziwna" Matylda, obwiniająca się o tragedię sprzed 5 lat. Kobiety kupują starego busa i wyruszają w podróż nad morze. Każda uczestnik wyjazdu ma swoje tajemnice i kierujące nim motywy, nawet mały Krzyś, który na "końcu świata, bo tam bliżej do nieba" chce spotkać swojego tatusia, którego nigdy nie poznał, gdyż Adam zmarł w chwili, w której chłopiec przyszedł na świat.
Czy wszyscy w tej podróży odnajdą drogę do domu? Przekonajcie się, bo naprawdę warto. Ps. Przed czytaniem zaopatrzcie się w paczkę chusteczek!

Kolejna książka autorki z którą postanowiłam się zmierzyć. Nie jest to wybitna lektura.. dla mnie taka cukierkowata, słodka, lukrowana i nierelana. Dla mnie przesłodzona historia z mnóstwem "życiowych mądrości", które są jakby wyssane z placa... nie ciekawe to a mdłe i przesłodzone

• Ebooki