Bohater

2014-01-01
2013-11-19
Jarosław Wildecki
psychologia Sekret siła przyciąganie

Inspirująca - motywuje do działania. Warto przeczytać historie innych ludzi, którzy mieli nieraz gorzej niż my, a mimo to osiągnęli sukces. Gorąco polecam tę pozycję, nawet tym, którzy nie wierzą w Sekret.

Świetna książka dla ludzi szukających natchnienia, motywacji albo nawet sensu życia

Kolejna książka Rhondy Byrne, która mnie urzekła. Pełna ciepła, motywacji i optymizmu. Historie w niej przedstawione dodają sił, inspirują i potwierdzają, że życie człowieka jest w jego rękach. Nawet będąc na dnie można dojść na szczyt. Takie książki powinien czytać każdy.

Nie podobała mi się.
Co prawda historie tych ludzi były imponujące, że często nie mają nic, a wyłącznie wiarę w siebie osiągnęli bardzo wiele, ale sama forma mi się nie podobała.
Były to wypowiedzi chyba 9 osób, które mówiły o swojej drodze. Były do siebie podobne, schematyczne: na początku nie mam nic, jestem w dołku, ale przecież co mi zależy spróbować, nie mam nic do stracenia. Okazuje się że zaczynam robić coś bardzo dobrze, lubię to, poświęcam się temu całkowicie, a że jest to moja praca, to w ten sposób zarabiam. Aż w końcu osiągam sukces w tej dziedzinie i wszyzstko jest super kolorowo. Plus jeszcze mnóstwo motywujących haseł.

Można się tą książką wzruszyć, zainspirować, ale nie jest to książka typu: każdy koniecznie musi ją przeczytać.

Nie polecam, ale zamiast niej mogę z ręką na sercu zachęcić do przeczytania "Fenomenu poranka", jeśli ktoś jeszcze o niej nie słyszał.

Nie podobała mi się.

Książkę przeczytałem w jedno letnie popołudnie. Moja biblioteka, która jest miejską, gminną i powiatową ma takich poradników bez liku. Przyznam szczerze, że Rhonda Byrne jawi się jako Autor solidny, który wie co pisze. Lektura bardzo mi się spodobała, wszystko jawi się w duchu wyznawanego przez Autorkę panteizmu, który i mnie jest bliski. Przyznam szczerze, że jeśli chodzi o takiego rodzaju/takiego typu poradniki to najwyżej jednak stawiam Murphy'ego i jego "Potęgę podświadomości", którą to w czeluściach szuflad gdzieś tam.

"Bohatera" Rhondy Byrne polecam z czystym sercem. Bardzo miła, bardzo lekka w odbiorze lektura, która może wnieść w nasze życie nieco więcej optymizmu. Polecam !

Wigilia 2014 dostaję książkę od żony z życzeniami, oczywiście zabieram się zmotywowany do jej przeczytania i zastygam przed połowom.
Rok 2018 ksiązka piękna bogato wykończona, sliskie kartki, liczne efekty wykończeń, czcionka czasem taka, że trudno się doczytać co jest nazwą rozdziału.

Podsumowując: To jest motywator dla ludzi otwierających swój biznes, pomoże ludzią w chwilach zwątpienia.

Bardzo pozytywny przekaz :) Sens bardzo przystępnie wytłumaczony :) Polecam.

Bardzo pozytywny przekaz :) Sens bardzo przystępnie wytłumaczony :) Polecam.

Bardzo lubię The Secret, ale książkę oceniam jedynie na dobry. Zostałam zaskoczona tym, jak książka jest napisana. Bardzo motywująca i pełna pozytywnej energii! Może nie jednemu w życiu pomóc lub otworzyć nowe drzwi. Jeśli ktoś lubi świadome myślenie, to jak najbardziej polecam!

Książka pokazuje że każdy z nas jest bohaterem w swoim życiu i niezależnie od tego jaką drogę wybierzemy możemy osiągnąć sukces, byle wytrwale dążyć do wyznaczonego sobie celu. Książka dotyczy rozwoju osobistego człowieka jest swego rodzaju drogowskazem egzystencjalnym.

Dużo mądrych słów, przeżyć bohaterów, które skłaniają do myślenia i zastanowienia się nad swoim życiem. Polecam, bo naprawdę warto. Szybko się czyta, ale warto się zatrzymać co jakiś czas i pomyśleć.

• Poradniki
  • Chcę kupić