Bohater

Wydawnictwo: Rebis
Hero
poradniki
Ag2S

To jest historia o tym, dlaczego znalazłeś się na Ziemi. Wyobraź sobie, że istnieje mapa, która pokazuje Ci, jak przejść z Twojego obecnego miejsca na Ziemi do najwspanialszego, najbogatszego, najbardziej spełnionego życia, jakie potrafisz sobie wyobrazić. Wyobraź sobie, że mapa ta prowadzi Cię krok po kroku w stronę takiego właśnie życia, że wskazuje Ci, jak pokonać przeszkody, stawić czoło...

To jest historia o tym, dlaczego znalazłeś się na Ziemi.
Wyobraź sobie, że istnieje mapa, która pokazuje Ci, jak przejść z Twojego obecnego miejsca na Ziemi do najwspanialszego, najbogatszego, najbardziej spełnionego życia, jakie potrafisz sobie wyobrazić. Wyobraź sobie, że mapa ta prowadzi Cię krok po kroku w stronę takiego właśnie życia, że wskazuje Ci, jak pokonać przeszkody, stawić czoło przeciwnościom, że uzmysławia Ci, iż posiadasz wszelkie niezbędne przymioty do tego, by odnieść sukces.
Trzymasz tę mapę w rękach. To jest mapa Twojego życia. Ona powiedzie Cię ku wielkości.

Dwanaścioro ludzi, którzy odnieśli życiowy sukces, przeszło ów szlak wytyczony na mapie. Ludzie ci dzielą się z czytelnikami swoimi doświadczeniami, dowodzą, że każdy z nas urodził się wyposażony w zdolności umożliwiające nam spełnienie najgłębszych marzeń. Dzięki ich wskazaniom urzeczywistnimy naszą misję, odnajdziemy trwałe szczęście i w sposób istotny zmienimy świat.
Po to znalazłeś się na Ziemi.
To książka poświęcona specjalnie Tobie. Książka o tym, że urodziłeś się po to, by żyć i działać w sposób właściwy tylko dla siebie - inaczej niż siedem miliardów ludzi na świecie. O życiu, które masz przeżyć właśnie Ty, i o podróży, którą masz podjąć. To książka o tej podróży.

Dwanaścioro ludzi, którzy odnieśli największy możliwy sukces, dzieli się nieprawdopodobnymi historiami swego życia i pokazuje Ci, że Ty też urodziłeś się ze wszystkim, co potrzebne, byś mógł urzeczywistnić swoje największe marzenie - a dzięki temu wypełnić swoją misję i wręcz zmienić świat.
Po prostu - był sobie bohater.

źródło opisu: Dom Wydawniczy Rebis, 2014

źródło okładki: http://www.rebis.com.pl/

Książkowo_czyta | 2015-02-12
Przeczytana: 03 lutego 2015

W dniu 8 października 2014 roku nakładem Domu Wydawniczego REBIS ukazała się kolejna już odsłona z cyklu poradników motywacyjnych autorstwa Rhondy Byrne.

Tym razem czytelnik otrzymał w swoje ręce książkę o tytule „Bohater”, w której autorka oraz osoby, które wraz z nią opowiadają swoje historie chcą uświadomić czytelnikowi, iż tak naprawdę każdy z nas jest bohaterem swego życia, a ludzka egzystencja jest nieustanną podróżą, w którą jesteśmy wręcz zobowiązani wyruszyć jeśli chcemy spełnić nasze największe marzenia.

W niniejszej publikacji osoby z różnych środowisk, mające za sobą całkowicie odmienne koleje losu i mające różne statusy społeczne nakreślają nam przebytą przez każdą i każdego z nich drogę, która przywiodła ich do spełnienia swych pragnień.

W sposób niezwykle otwarty i szczery relacjonują oni meandry ścieżek, które przebyli. Często rozpoczynających się od życia w skrajnym ubóstwie czy patologicznym środowisku.
Wszyscy narratorzy tej publikacji kładą szczególny...

chomiki204 | 2018-01-10

Każdy jest bohaterem swojego życia... i każdy pisze własną historię. Życzę sobie i każdemu z osobna, aby świadomość wpływu na to jak żyjemy, determinowała decyzje i zawsze motywowała do działania.

"Ucz się z dnia wczorajszego, żyj dniem dzisiejszym, pokładaj nadzieję w tym co jutro i nigdy nie przestawaj zadawać pytań" - A. Einstein

Jolka | 2014-10-20
Przeczytana: 20 października 2014

Biorąc do rąk Sekret miałam wrażenie jakbym miała w dłoni jakąś książkę z kategorii kryminał.To jest na plus oczywiście.Sekret to właściwie nie tak książka do poczytania ale bardziej rozmowa autorki z czytelnikiem.Nie miałam nigdy sposobności na czytanie takiej książki i jestem miło zaskoczona.Autorka opisuje wnioski, do jakich doszła i jak zmieniło się jej życie po wyruszeniu w odkrywczą podróż, podczas której poznała nauczycieli i przywódców duchowych, z którymi rozpoczęła współpracę i dzięki którym zgłębiła tajemnice Sekretu, napisała książkę i nakręciła film o tym samym tytule.

monikaozzy | 2015-09-30

Jedna w tych książek, której przeczytanie nigdy nie zaszkodzi a nawet można coś zyskać ;) Jedyne do czego mogę się przyczepić, to ciągłe wstawki bohaterów, które nie interesowały mnie tak bardzo jak sama narratorka. Ale pewnie większość będzie na tak, to tylko moje marudzenie :p

To kolejna książka z tej serii którą mam za sobą i która zawsze wprawia mnie w dobry nastrój. Lekarstwo na zranioną duszę

Agata Martyniszyn | 2015-07-26
Przeczytana: 29 czerwca 2015

Bardzo inspirująca książka o niesamowitych ludziach, którzy osiągnęli sukces. Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, lecz nie czujesz dostatecznej motywacji zdecydowanie ją polecam.

pwozny | 2018-03-10
Przeczytana: 10 marca 2018

Wigilia 2014 dostaję książkę od żony z życzeniami, oczywiście zabieram się zmotywowany do jej przeczytania i zastygam przed połowom.
Rok 2018 ksiązka piękna bogato wykończona, sliskie kartki, liczne efekty wykończeń, czcionka czasem taka, że trudno się doczytać co jest nazwą rozdziału.

Podsumowując: To jest motywator dla ludzi otwierających swój biznes, pomoże ludzią w chwilach zwątpienia.

Grey | 2014-12-24

Książka pokazuje że można być kimkolwiek się zechce. Bardzo się cieszę że miałem okazję ją przeczytać :)

Dariusz Lipka | 2014-10-30
Przeczytana: 28 października 2014

WIZUALIZACJA
WDZIĘCZNOŚĆ
MIŁOŚĆ
DETERMINACJA
ZAANGAŻOWANIE

ola | 2015-05-10

Przeczytam już wiele książek z tej serii ale wydaje mi się że to jest najlepsza książka pomijając oczywiście sam "Sekret".
Daje ogromnego kopniaka do działania
Idealny pomysł na prezent :D !

Magda | 2016-10-10
Przeczytana: 10 października 2016

Bardzo lubię The Secret, ale książkę oceniam jedynie na dobry. Zostałam zaskoczona tym, jak książka jest napisana. Bardzo motywująca i pełna pozytywnej energii! Może nie jednemu w życiu pomóc lub otworzyć nowe drzwi. Jeśli ktoś lubi świadome myślenie, to jak najbardziej polecam!