Największy sekret

Rhonda Byrne Wydawnictwo: HarperCollins Polska poradniki
HarperCollins Polska
poradniki
2021-04-14

Jak odnaleźć prawdziwe szczęście? Jak uwolnić się od negatywnych myśli?
Rhonda Byrne jest pewna, że ten poradnik pomoże nam się przebudzić.

Książka składa się z dwunastu rozdziałów. Na końcu każdego z nich jest podsumowanie z najważniejszymi informacjami. Na końcu książki znajdują się praktyki w których spisane są zaproponowane przez autorkę sposoby, które mają nam pomóc...

Ostatnio zaczytuję się w poradnikach, więc gdy jakiś czas temu dotarła do mnie paczka z "Największym sekretem" autorstwa Rhondy Byrne, byłam bardzo ciekawa jego treści. Jak przebiegło moje pierwsze spotkanie z autorką?

Książka ta ma na celu przede wszystkim pomóc czytelnikowi zrozumieć, czym jest prawdziwe szczęście i gdzie powinno się go szukać, radzi jak można uwolnić...

Jest to poradnik, jednak nie dla wszystkich.
Myślę, że odnajdą się w nim osoby bardzo uduchowione, bo taki też jest ten poradnik.
Książka , wydana jest w twardej oprawie, mi się podoba, choć do lekkich nie należy.
Zawartość książki, jednak nie jest dla mnie, chyba aż tak uduchowiana nie jestem, nie skreślam jej, bo może kiedyś mnie natchnie 🙈
Lubie sigac po inne książki,...

Mamy tu jakiś fanów rozwoju osobistego i słynnego „Sekretu”?
Na jego podstawie powstają filmy, dla wielu osób stał się swoistym przewodnikiem po życiu, a niedawno miała miejsce premiera „Największego sekretu”.
Rhonda Byrne uświadamia nam jaki potencjał w nas drzemie. Pokazuje, że jeżeli tylko czegoś chcemy to jest to możliwe do osiągnięcia. Pomaga nam pozbyć się strachu,...

Książka Pokazuje drogę do osiągnięcia szczęścia, uswiadamia kim na prawdę jestesmy i jeśli  chcemy  zmienić  nasze życie to dzięki wskazówkom z książki możemy tego dokonać.  Nasze negatywne wzorce myślowe można wykorzenić.Obudzić się ze snu i pozbyć się  ograniczeń, jakie nakłada na nas społeczeństwo, media i wychowanie. Jesteśmy czymś znacznie więcej niż ciałem i umysłem.

Niby wiem, że nie powinnam czytać takich książek, bo tylko się uruchomię, a jednak co jakiś czas daję się skusić i później nie wiem, jak z tego wybrnąć. Podejrzewam, że może to być niepopularna opinia, ale zupełnie nie podoba mi się to wydanie... Twarda oprawa z obwolutą, pod obwolutą minimalistyczna, biała okładka, a w środku śliski papier i kolorowe akcenty - książka jest...

Pozycja dla mocno uduchowionych osób skupionych na swoim wnętrzu. Kilka rzeczy zaznaczyłam do wykorzystania później, ale szczerze mówiąc nie zauważyłam nic odkrywczego.

• Mądre
  • Rozwój osobisty
  • 2021 legimi
  • 2021
  • Poradniki, Popularnonaukowe
  • 2021/ Zaczytana Majka

Dodaj cytat z książki Największy sekret