Ścieżka miłości

Galaktyka
Miłość, życie, zrozumienie
typ
papier
8,12 (51 ocen i 8 opinii)

Opis książki

Tylko kochając i akceptując siebie takiego, jakim się jest, można zaistnieć naprawdę i wyrazić swoją osobowość. Nie powinien udawać kogoś innego. Jeśli udajesz kogoś, kim nie jesteś, zawsze poniesiesz porażkę. Korzystając z mądrości Tolteków, Miguel Ruiz pisze w duchu Carlosa Castanedy o związkach międzyludzkich, pokazując jak wykorzystać tą wiedzę w codziennym życiu. Autor w swojej książce...

Korzystając z mądrości Tolteków, Miguel Ruiz pisze w duchu Carlosa Castanedy o związkach międzyludzkich, pokazując jak wykorzystać tą wiedzę w codziennym życiu. Autor w swojej książce porusza tematykę rozwoju osobistego oraz świadomego podejścia do budowania związków. Don Miguel Ruiz w przystępny sposób pokazuje jak uniknąć utartych sposobów myślenia i postępowania, które oddalają nas od szczęścia i radości życia. Ta niezwykła książka uczy nas rozpoznawania iluzji i pomaga wejść na ścieżkę rozwoju osobistego, która prowadzi do wolności, prawdziwego szczęścia i miłości.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Michał | 2012-07-09
Przeczytana: 07 lipca 2012

Ta książka jest niesamowita. Gdy ktoś czuje i rozumie to, co jest w niej opisane zrozumie prawdziwą miłość. A gdy dojdzie do takich wniosków sam, nawet bez niej, poczuje chwałę wobec siebie :).

MonicaSophia | 2014-06-11
Przeczytana: 2013 rok

Bardzo krotka ksiazka- a raczej poradnik. przypomina nam aby nie dac sie manipulowac w sferze uczuciowej innym ludziom tylko robic tak aby nam bylo dobrze. majac trudne chwile w zyciu- jesli siegniesz pa te ksiazke napewno w jakis sposob ci pomoze,, ukaze inne spojrzenie na rzeczy ktore wiemy.
z reguly nie czytuje takich ksiazek ale nie moge powiedziec ze zmarnowalam czas. przeczytalam i moze kiedys do niej wroce.

Ania | 2014-11-24
Na półkach: Przeczytane, E booki
Przeczytana: 24 listopada 2014

Króciutka książka o miłości nie tylko do drugiego człowieka ale również do siebie samego. Bardzo mądra pozycja dla każdej osoby , która pragnie przestać się dołować i chcę zacząć żyć w pełnej akceptacji samego siebie.
Polecam.

martag1205 | 2013-07-13
Przeczytana: 13 lipca 2013

Cudowna książka która odmieniła mój pogląd na świat.

Anna | 2011-11-29

Świetna! Polecam!

Wojciech | 2015-02-08
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Po zapoznaniu sie z kilkoma artykulami traktujacymi o rozwoju swiadomosci i duchowosci dlugo szukalem ksiazki "na poczatek". Calkiem "przypadkiem" wpadla mi w rece "sciezka milosci", teraz wiem, ze to nie byl przypadek bo wlasnie tej ksiazki potrzebowalem.

Moja opinia "na goraco": Ksiazka calkowice zmniejaca podejscie do wsystkiego, odpowiadajaca na najtrudniejsze a zarazem najbardziej podstawowe pytanie jakie sobie zadajemy: "kim jestem?". Polecam wszystkim szukajacym odpowiedzi na pytania dotyczace sensu i celu zycia. Otworzcie umysl, pierwsze 50 stron moze wydawac sie trudne, malo istotne i nie do konca zrozumiale, jednak jest niezwykle wazne do ogolnego zrozumienia calosci. Polecam. Z pewnoscia wroce do tej ksiazki, nie raz.

kamies | 2013-08-18
Przeczytana: 2003 rok

Przeczytana kilka razy i na pewno do niej wrócę. Warto przeczytać, jeśli zagubiłeś się w miłości.

999Przemek | 2015-01-28

Daje wiele do zrozumienia :)

emson | 2015-02-26

Kalendarium literackie
  • Brent Weeks
    38. rocznica
    urodzin
    Maski się zmieniają, ale twarze pod maskami pozostają te same.
  • Bret Easton Ellis
    51. rocznica
    urodzin
    Czuję się jak kupa gówna, ale wyglądam wspaniale.
  • Kōbō Abe
    91. rocznica
    urodzin
    Przegrana zaczyna się w momencie, gdy pomyślałeś, że przegrywasz.
  • Robert Harris
    58. rocznica
    urodzin
    Wszystkie dobre książki są różne, natomiast wszystkie złe są dokładnie takie same.
  • Ai Yazawa

85. rocznica
  • Adolf Dygasiński
    176. rocznica
    urodzin
    Tego zimnego okrucieństwa nie dała przyroda żadnemu stworzeniu. Każde zwierzę popełniając morderstwo popada w szał wściekłości. Wyrafinowanym zimnym mordercą potrafi być tylko człowiek.
  • Elizabeth Moon
    37. rocznica
  • Arkady Fiedler
    30. rocznica
    śmierci
    Bo serce, polskie serce to dziwna rzecz : może włóczyć się po całym świecie, może upadać na rozdrożach, uzbrajać się w pancerz zapomnienia, może upajać się blaskiem obcego nieba - aż oto znienacka i chytrze zgotuje sobie samemu podstęp i wpadnie we własną sieć .
  • Agnieszka Osiecka
    18. rocznica
    śmierci
    Często kocha się "z przerwami". To znaczy czasem jest tak, że aż brzuch boli i oczy pieką, a czasem jest tak, "że można wytrzymać" i w ogóle myśli się mocno o czym innym.
  • Arystoteles
    2336. rocznica
    śmierci
    Miłość to jedna dusza w dwóch ciałach.
  • Georges Perec
    33. rocznica
    śmierci
    Wraz z upływem godzin, dni, tygodni, pór roku wyzbywasz się wszystkiego, od wszystkiego się odrywasz. Czasami, nawet w niejakim upojeniu, uprzytamniasz sobie, że jesteś wolny, że nic Ci nie ciąży, nic ci się nie podoba ani nic cię nie drażni. W tym życiu, które się nie zużywa i pozbawione jest innyc... pokaż więcej
  • Wojciech Witkowski
    2. rocznica
  • Paul Féval
    128. rocznica
    śmierci
    Ludzie zbyt domyślni giną przedwczesną śmiercią.
  • Tadeusz Kwiatkowski
    8. rocznica