Okładka książki Ścieżka miłości

typ
papier
8 (42 ocen i 6 opinii)

Opis książki

Tylko kochając i akceptując siebie takiego, jakim się jest, można zaistnieć naprawdę i wyrazić swoją osobowość. Nie powinien udawać kogoś innego. Jeśli udajesz kogoś, kim nie jesteś, zawsze poniesiesz porażkę. Korzystając z mądrości Tolteków, Miguel Ruiz pisze w duchu Carlosa Castanedy o związkach międzyludzkich, pokazując jak wykorzystać tą wiedzę w codziennym życiu. Autor w swojej książce porus...

Korzystając z mądrości Tolteków, Miguel Ruiz pisze w duchu Carlosa Castanedy o związkach międzyludzkich, pokazując jak wykorzystać tą wiedzę w codziennym życiu. Autor w swojej książce porusza tematykę rozwoju osobistego oraz świadomego podejścia do budowania związków. Don Miguel Ruiz w przystępny sposób pokazuje jak uniknąć utartych sposobów myślenia i postępowania, które oddalają nas od szczęścia i radości życia. Ta niezwykła książka uczy nas rozpoznawania iluzji i pomaga wejść na ścieżkę rozwoju osobistego, która prowadzi do wolności, prawdziwego szczęścia i miłości.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Michał | 2012-07-09
Przeczytana: 07 lipca 2012

Ta książka jest niesamowita. Gdy ktoś czuje i rozumie to, co jest w niej opisane zrozumie prawdziwą miłość. A gdy dojdzie do takich wniosków sam, nawet bez niej, poczuje chwałę wobec siebie :).

MonicaSophia | 2014-06-11
Przeczytana: 2013 rok

Bardzo krotka ksiazka- a raczej poradnik. przypomina nam aby nie dac sie manipulowac w sferze uczuciowej innym ludziom tylko robic tak aby nam bylo dobrze. majac trudne chwile w zyciu- jesli siegniesz pa te ksiazke napewno w jakis sposob ci pomoze,, ukaze inne spojrzenie na rzeczy ktore wiemy.
z reguly nie czytuje takich ksiazek ale nie moge powiedziec ze zmarnowalam czas. przeczytalam i moze kiedys do niej wroce.

Ania | 2014-11-24
Na półkach: Przeczytane, E booki
Przeczytana: 24 listopada 2014

Króciutka książka o miłości nie tylko do drugiego człowieka ale również do siebie samego. Bardzo mądra pozycja dla każdej osoby , która pragnie przestać się dołować i chcę zacząć żyć w pełnej akceptacji samego siebie.
Polecam.

martag1205 | 2013-07-13
Przeczytana: 13 lipca 2013

Cudowna książka która odmieniła mój pogląd na świat.

Anna | 2011-11-29

Świetna! Polecam!

kamies | 2013-08-18
Przeczytana: 2003 rok

Przeczytana kilka razy i na pewno do niej wrócę. Warto przeczytać, jeśli zagubiłeś się w miłości.

Bartosz | 2014-10-28
Przeczytana: 28 października 2014