Ścieżka miłości

Galaktyka
Miłość, życie, zrozumienie
typ
papier
8,16 (55 ocen i 8 opinii)

Opis książki

Tylko kochając i akceptując siebie takiego, jakim się jest, można zaistnieć naprawdę i wyrazić swoją osobowość. Nie powinien udawać kogoś innego. Jeśli udajesz kogoś, kim nie jesteś, zawsze poniesiesz porażkę. Korzystając z mądrości Tolteków, Miguel Ruiz pisze w duchu Carlosa Castanedy o związkach międzyludzkich, pokazując jak wykorzystać tą wiedzę w codziennym życiu. Autor w swojej książce...

Korzystając z mądrości Tolteków, Miguel Ruiz pisze w duchu Carlosa Castanedy o związkach międzyludzkich, pokazując jak wykorzystać tą wiedzę w codziennym życiu. Autor w swojej książce porusza tematykę rozwoju osobistego oraz świadomego podejścia do budowania związków. Don Miguel Ruiz w przystępny sposób pokazuje jak uniknąć utartych sposobów myślenia i postępowania, które oddalają nas od szczęścia i radości życia. Ta niezwykła książka uczy nas rozpoznawania iluzji i pomaga wejść na ścieżkę rozwoju osobistego, która prowadzi do wolności, prawdziwego szczęścia i miłości.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Michał | 2012-07-09
Przeczytana: 07 lipca 2012

Ta książka jest niesamowita. Gdy ktoś czuje i rozumie to, co jest w niej opisane zrozumie prawdziwą miłość. A gdy dojdzie do takich wniosków sam, nawet bez niej, poczuje chwałę wobec siebie :).

MonicaSophia | 2014-06-11
Przeczytana: 2013 rok

Bardzo krotka ksiazka- a raczej poradnik. przypomina nam aby nie dac sie manipulowac w sferze uczuciowej innym ludziom tylko robic tak aby nam bylo dobrze. majac trudne chwile w zyciu- jesli siegniesz pa te ksiazke napewno w jakis sposob ci pomoze,, ukaze inne spojrzenie na rzeczy ktore wiemy.
z reguly nie czytuje takich ksiazek ale nie moge powiedziec ze zmarnowalam czas. przeczytalam i moze kiedys do niej wroce.

Ania | 2014-11-24
Na półkach: Przeczytane, E booki
Przeczytana: 24 listopada 2014

Króciutka książka o miłości nie tylko do drugiego człowieka ale również do siebie samego. Bardzo mądra pozycja dla każdej osoby , która pragnie przestać się dołować i chcę zacząć żyć w pełnej akceptacji samego siebie.
Polecam.

martag1205 | 2013-07-13
Przeczytana: 13 lipca 2013

Cudowna książka która odmieniła mój pogląd na świat.

Wojciech | 2015-02-08
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Po zapoznaniu sie z kilkoma artykulami traktujacymi o rozwoju swiadomosci i duchowosci dlugo szukalem ksiazki "na poczatek". Calkiem "przypadkiem" wpadla mi w rece "sciezka milosci", teraz wiem, ze to nie byl przypadek bo wlasnie tej ksiazki potrzebowalem.

Moja opinia "na goraco": Ksiazka calkowice zmniejaca podejscie do wsystkiego, odpowiadajaca na najtrudniejsze a zarazem najbardziej podstawowe pytanie jakie sobie zadajemy: "kim jestem?". Polecam wszystkim szukajacym odpowiedzi na pytania dotyczace sensu i celu zycia. Otworzcie umysl, pierwsze 50 stron moze wydawac sie trudne, malo istotne i nie do konca zrozumiale, jednak jest niezwykle wazne do ogolnego zrozumienia calosci. Polecam. Z pewnoscia wroce do tej ksiazki, nie raz.

kamies | 2013-08-18
Przeczytana: 2003 rok

Przeczytana kilka razy i na pewno do niej wrócę. Warto przeczytać, jeśli zagubiłeś się w miłości.

Anna | 2011-11-29

Świetna! Polecam!

999Przemek | 2015-01-28

Daje wiele do zrozumienia :)

LuceClarius | 2015-05-03

Kalendarium literackie
  • Władysław Stanisław Reymont
    148. rocznica
    urodzin
    Dla mądrych jest zawsze dobry czas.
    A kiedyż będzie dla uczciwych?
    Sza, panie Trawiński, oni mają niebo, po co im dobre czasy.
  • Gene Wolfe
    84. rocznica
    urodzin
    Szczęśliwy jest człowiek, który odnajduje się w pracy - ale oczywiście szczęśliwy jest też narkoman, który znalazł litrowy słój heroiny.
  • Angela Carter
    75. rocznica
    urodzin
    I lay in our wide bed accompanied by, a sleepless companion, my dark newborn curiosity.
  • Stanisław Przybyszewski
    147. rocznica
    urodzin
    Widzisz, ja bym chciała latać, latać wysoko jak ptak, a tak biję skrzydłami o ziemię i tak tęsknię, i tak pragnę się wzbić, a skrzydła jak ołów.
  • Gustaw Le Bon
    174. rocznica
    urodzin
    Socjaliści dobrze wiedzą, że nie mogą urzeczywistnić równości w bogactwie, ale mają przynajmniej nadzieję zaprowadzić równość w biedzie
  • Rabindranath Tagore
    154. rocznica
    urodzin
    Kobieta dobrze zna słabości mężczyzny, ale zupełnie nie umie zgłębić jego siły. W istocie rzeczy mężczyzna jest taką samą zagadką dla kobiety, jak kobieta dla mężczyzny. Gdyby tak nie było, rozdział płci byłby tylko niepotrzebną stratą energii natury.
  • Adam Bahdaj
    30. rocznica
    śmierci
    Czas? Kto by przejmował się czasem. Niech sobie płynie, bo i tak nikt go nie zatrzyma.
  • Stanisław Jerzy Lec
    49. rocznica
    śmierci
    Przez życie trzeba przejść z godnym przymrużeniem oka, dając tym samym świadectwo nieznanemu stwórcy, że poznaliśmy się na kapitalnym żarcie, jaki uczynił, powołując nas na ten świat.
  • George James Frazer
    74. rocznica