Ścieżka miłości

Wydawnictwo: Galaktyka
8,03 (61 ocen i 8 opinii)
Miłość, życie, zrozumienie

Tylko kochając i akceptując siebie takiego, jakim się jest, można zaistnieć naprawdę i wyrazić swoją osobowość. Nie powinien udawać kogoś innego. Jeśli udajesz kogoś, kim nie jesteś, zawsze poniesiesz porażkę. Korzystając z mądrości Tolteków, Miguel Ruiz pisze w duchu Carlosa Castanedy o związkach międzyludzkich, pokazując jak wykorzystać tą wiedzę w codziennym życiu. Autor w swojej książce...

Korzystając z mądrości Tolteków, Miguel Ruiz pisze w duchu Carlosa Castanedy o związkach międzyludzkich, pokazując jak wykorzystać tą wiedzę w codziennym życiu. Autor w swojej książce porusza tematykę rozwoju osobistego oraz świadomego podejścia do budowania związków. Don Miguel Ruiz w przystępny sposób pokazuje jak uniknąć utartych sposobów myślenia i postępowania, które oddalają nas od szczęścia i radości życia. Ta niezwykła książka uczy nas rozpoznawania iluzji i pomaga wejść na ścieżkę rozwoju osobistego, która prowadzi do wolności, prawdziwego szczęścia i miłości.

Sklep
Format
Cena

Mogą Ciebie również zainteresować

• Powrót do Daringham Hall
  • Dom po drugiej stronie lustra
  • Alan Stoob, łowca nazistów
  • Sekret Sonji
  • Nie ma nieba
  • Tajemnica domu Helclów
  • Inna dusza
  • Nie tacy oni straszni
  • Fangirl
  • Widok z nieba
  • Silver. Powrót na Wyspę Skarbów
  • Czarny świt
Powrót do Daringham Hall
Kathryn Taylor

6,85 (144 ocen i opinii)
Dom po drugiej stronie lustra
Vanessa Tait

6,4 (10 ocen i opinii)
Alan Stoob, łowca nazistów
Saul Wordsworth

8,06 (270 ocen i opinii)
Widok z nieba
Clara Sanchez

6,7 (46 ocen i opinii)
Silver. Powrót na Wyspę Skarbów
Andrew Motion

7,91 (11 ocen i opinii)
Czarny świt
Rolf Börjlind , Cilla Börjlind

6,9 (10 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Michał | 2012-07-09
Przeczytana: 07 lipca 2012

Ta książka jest niesamowita. Gdy ktoś czuje i rozumie to, co jest w niej opisane zrozumie prawdziwą miłość. A gdy dojdzie do takich wniosków sam, nawet bez niej, poczuje chwałę wobec siebie :).

MonicaSophia | 2014-06-11
Przeczytana: 2013 rok

Bardzo krotka ksiazka- a raczej poradnik. przypomina nam aby nie dac sie manipulowac w sferze uczuciowej innym ludziom tylko robic tak aby nam bylo dobrze. majac trudne chwile w zyciu- jesli siegniesz pa te ksiazke napewno w jakis sposob ci pomoze,, ukaze inne spojrzenie na rzeczy ktore wiemy.
z reguly nie czytuje takich ksiazek ale nie moge powiedziec ze zmarnowalam czas. przeczytalam i moze kiedys do niej wroce.

Ania | 2014-11-24
Na półkach: Przeczytane, E booki
Przeczytana: 24 listopada 2014

Króciutka książka o miłości nie tylko do drugiego człowieka ale również do siebie samego. Bardzo mądra pozycja dla każdej osoby , która pragnie przestać się dołować i chcę zacząć żyć w pełnej akceptacji samego siebie.
Polecam.

martag1205 | 2013-07-13
Przeczytana: 13 lipca 2013

Cudowna książka która odmieniła mój pogląd na świat.

Wojciech | 2015-02-08
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Po zapoznaniu sie z kilkoma artykulami traktujacymi o rozwoju swiadomosci i duchowosci dlugo szukalem ksiazki "na poczatek". Calkiem "przypadkiem" wpadla mi w rece "sciezka milosci", teraz wiem, ze to nie byl przypadek bo wlasnie tej ksiazki potrzebowalem.

Moja opinia "na goraco": Ksiazka calkowice zmniejaca podejscie do wsystkiego, odpowiadajaca na najtrudniejsze a zarazem najbardziej podstawowe pytanie jakie sobie zadajemy: "kim jestem?". Polecam wszystkim szukajacym odpowiedzi na pytania dotyczace sensu i celu zycia. Otworzcie umysl, pierwsze 50 stron moze wydawac sie trudne, malo istotne i nie do konca zrozumiale, jednak jest niezwykle wazne do ogolnego zrozumienia calosci. Polecam. Z pewnoscia wroce do tej ksiazki, nie raz.

kamies | 2013-08-18
Przeczytana: 2003 rok

Przeczytana kilka razy i na pewno do niej wrócę. Warto przeczytać, jeśli zagubiłeś się w miłości.

Anna | 2011-11-29

Świetna! Polecam!

999Przemek | 2015-01-28

Daje wiele do zrozumienia :)

Sierva | 2015-08-05
Grzegorz | 2015-05-23