Sekret. Nauki na każdy dzień

Wydawnictwo: Rebis
The Secret Daily Teachings
poradniki
Ag2S

Książka, która po bestsellerowych Sekrecie i Bohaterze stanowić będzie inspirację w każdej dziedzinie życia... Zrób następny krok... Sekret podaje jasne zasady życia w zgodzie z naturalnymi prawami Wszechświata, ale zadanie każdego człowieka polega na tym, by wcielić je w ŻYCIE. W Naukach na każdy dzień Rhonda Byrne dzieli się z Tobą swoją wiedzą, intuicją i mądrością, które pozwolą Ci żyć...

Zrób następny krok...

W Naukach na każdy dzień Rhonda Byrne dzieli się z Tobą swoją wiedzą, intuicją i mądrością, które pozwolą Ci żyć w harmonii z prawami rządzącymi wszystkimi istotami ludzkimi, abyś mógł się stać panem własnego życia.

Dzięki potężnym prawdom Sekretu poszerzysz swoją znajomość prawa przyciągania w sposób wykraczający poza najśmielsze wyobrażenia. Więcej radości, więcej dostatku, więcej szczęścia - w każdym dniu roku.

źródło opisu: http://www.rebis.com.pl/

źródło okładki: http://www.rebis.com.pl/

testolandia | 2015-09-22
Przeczytana: 08 lipca 2015

W książce Byrne Rhonda umieściła setki inspirujących cytatów. Oprócz przemyśleń autorki znajdziemy tu również mądrości Buddy, Świętego Augustyna, Anny Frank, Abrahama Lincolna i wielu innych wybitnych osób.

Co ja przede wszystkim wyniosłam z tej książki? Dzielmy się swoją radością i nie zapominajmy o zwykłej ludzkiej uprzejmości. Nie bójmy się mówić dziękuję. Po prostu bądźmy życzliwi. Czy boli zaoferować starszej osobie miejsce w tramwaju? Czy boli uśmiechnąć się do bliźniego? Oczywiście, że nie, a jeśli wszyscy stosowaliby się do tych prostych zasad świat byłby lepszym miejscem.

Książka opiera się na potędze pozytywnego myślenia i nieustannej motywacji. Nie jestem pewna, czy dzięki pozycji Sekret. Nauki na każdy dzień wszystko o czym marzymy nam się uda, ale warto kierować się dobrymi zasadami, a tych w książce jest sporo.

"Większość ludzi ma tyle szczęścia, ile sami postanowią go mieć" Abraham Lincoln

Sama idea takiego kalendarza/książki bardzo mi się spodobała. Mamy nową...

anevita | 2015-11-27
Przeczytana: 27 listopada 2015

W ,,Sekrecie" jest sporo ciekawych rad.Pomimo że przeczytałam już wiele
o pozytywnym myśleniu ,to i tak znalazło się jeszcze parę nowych rzeczy, z których korzystam.Momentami miałam wrażenie że niektóre rady
albo się powtarzają, albo po prostu są do siebie bardzo podobne.
Książkę się szybko czyta , jest pięknie wydana,dlatego nie chciałam jej kupować na Kindla :)Polecam !

Aga | 2015-08-16
Przeczytana: 16 sierpnia 2015

Dobra treściowo książka dla ludzi którzy chcą zacząć inaczej żyć i zmienić swoje myślenie, bo głównie o to chodzi. Wszystko zaczyna się w głowie i tam kończy, więc jeżeli już chcesz coś zmienić, na początek zmień myśl z negatywnej na pozytywną. Chociaż jestem sceptykiem co do metafizyki to akurat się zgadzam co do myślenia, że ono jest głównym prowodyrem zmian i czynów, ale nieco sceptycznie podchodzę do kwestii wizualizacji swoich pragnień i myśli i że one się wtedy zamienią w prawdę. Jeżeli nie zadziałasz to nic się nie wydarzy i chociażbym nie wiem jak intensywnie myślała to pieniądze same nie przyjdą trzeba je zarobić. Ciekawie takie coś poczytać i co nie co pomyśleć ale bez przesady. Aczkolwiek polecam na pozytywne myślenie.

ania33 | 2015-06-02
Przeczytana: 02 czerwca 2015

Pieknie wydana ksiazka,to przwdziwa przyjemnosc trzymac w rekach tak piekna ksiazke.Tresc rownie piekna,motywujaca I te niesamowite emocje towarzyszace czytaniu.Goraco polecam,idealna na prezent

Patipp | 2015-05-28

Wspaniała książka. Uczy pozytywnego myślenia którego stosowanie każdego dnia przynosi rewelacyjne skutki.

gizella | 2015-08-02
Przeczytana: 02 sierpnia 2015

Szybciutko się czyta, wiele świetnych porad, jak polepszyć sobie samopoczucie, zmienić życie na lepsze.

Bookman | 2016-03-25
Przeczytana: 12 lutego 2016

Ile jest dni w roku, Tyle pozytywnych myśli i sentencji na kartach tej książki.

Deppowa | 2016-06-29

"Nauki na każdy dzień" sprezentowała mi na ostatnie urodziny przyjaciółka. Jak zwykle piękne wydanie książki z serii Sekret zawiera wiele uniwersalnych, czasem banalnych i oczywistych prawd, o których jednak w natłoku codziennych spraw łatwo zapomnieć. W prawo przyciągania można wierzyć, albo nie. Ja akurat wierzę w to, że podświadomość ma spory wpływ na nasze życie i trzeba nad nią pracować, tak samo nad karmą.

Michał Bagiński | 2015-12-20

Książka nie zawodzi, a inspiruję każdego dnia. Rady w niej zawarte są niby proste, ale jakże użyteczne.

kropkaAMI | 2015-06-30
Przeczytana: 04 stycznia 2016

Zaglądam do niej niemal codziennie