Sekret. Nauki na każdy dzień

Genialna
Codziennie jedna myśl dodająca coś pięknego do życia

Genialna
Codziennie jedna myśl dodająca coś pięknego do życia

Krótkie zdania, które pozwalają naszym myślom wrócić na właściwe tory. Polecam.

Krótkie zdania, które pozwalają naszym myślom wrócić na właściwe tory. Polecam.

Dla mnie ciężka do przeczytania, nie mój klima. Na siłę bądź radosny i uśmiechnięty, nawet jeśli tego w danym momencie nie odczuwasz. Bije sztucznością, a nie prawdziwym życiem.

Polecam wszystkim, którzy chcą zmienić życie i myślenie.

Polecam wszystkim, którzy chcą zmienić życie i myślenie.

No cóż... to nie książka. To spis, zbiór jakichś złotych myśli. Myśli, które powtarzają się w kółko co kilka stron tylko w innym wydaniu lub kontekście. Można by je skrócić o jedną czwartą i skrócić męki. Chciałam kupić SEKRET, a przez pomyłkę zamówiłam TO. Chyba zabieg specjalny wydawcy, bo okładka łudząco podobna do pierwszego, jak się okazuje SEKRETU, który się dobrze sprzedawał, więc machnęli jeszcze z tą samą okładką inne produkty dla nachapania kasy. No i teraz hmm... czekam aż ktoś znajomy będzie miał urodziny :P żeby dać w prezencie. Najlepiej żeby ten ktoś był trochę nawiedzony, albo najlepiej żeby był w sekcie :P albo żył w jakiejś bańce pozytywności do zrzygania i mielił codziennie swoje myśli i unosił się nad ziemią w nirwanie.. bo takie dziwne pierdoły nie wiem kto mocno stąpający po ziemi w ogóle czyta. I w ogóle po co wydaje się takie zbiory myśli? No cóż, kolejne doświadczenie. Według tego zbioru powinnam być za wszystko "wdzięczna", więc jestem wdzięczna ...że nie wydałam na to ostatnich pieniędzy, tylko coś mi jeszcze zostało :P

Wspaniała książka zawierająca 365 myśli, nauk, swoistych przykazań od autorki, jak być szczęśliwym, żyć w harmonii ze sobą i innymi, co robić, żeby żyć szczęśliwie. Napisana przestępntm językiem,czyta się ją bardzo szybko.
Ja jestem pewna, że będę do niej wracać niejednokrotnie i stosować nauki w niej zawarte.

Inspirujące, pozytywne, pełne ciepła sentencje i rady, które wzruszają motywują do działania i wiele uczą.
Książka jest solidnie i przepięknie wydana - wręcz zdobi półkę :)

Książka jest solidnie i przepięknie wydana - wręcz zdobi półkę :)

Dostałam w prezencie musiałam więc przeczytać. Płytka, pobieżna, nieinteresująca. Nie wciągnęła mnie ani nie zmusiła do przemyśleń. Nic na to nie poradzę, że mi się nie spodobała. Każdy jednak powinien sam sobie wyrobić osąd.

"Nauki na każdy dzień" sprezentowała mi na ostatnie urodziny przyjaciółka. Jak zwykle piękne wydanie książki z serii Sekret zawiera wiele uniwersalnych - czasem banalnych i oczywistych - prawd, o których w natłoku codziennych spraw łatwo jednak zapomnieć. W prawo przyciągania można wierzyć, albo nie. Ja akurat wierzę w to, że podświadomość ma spory wpływ na nasze życie i trzeba nad nią pracować, tak samo jak nad karmą.

Ile jest dni w roku, Tyle pozytywnych myśli i sentencji na kartach tej książki.

Ile jest dni w roku, Tyle pozytywnych myśli i sentencji na kartach tej książki.

• Rozwój osobisty
  • Książka