Bohater

Rhonda Byrne Cykl: Sekret (tom 4)
poradniki 228 str.

Rebis
poradniki
psychologia Sekret siła przyciąganie

Kup książkę

Inspirująca - motywuje do działania. Warto przeczytać historie innych ludzi, którzy mieli nieraz gorzej niż my, a mimo to osiągnęli sukces. Gorąco polecam tę pozycję, nawet tym, którzy nie wierzą w Sekret.

Świetna książka dla ludzi szukających natchnienia, motywacji albo nawet sensu życia

Kolejna książka Rhondy Byrne, która mnie urzekła. Pełna ciepła, motywacji i optymizmu. Historie w niej przedstawione dodają sił, inspirują i potwierdzają, że życie człowieka jest w jego rękach. Nawet będąc na dnie można dojść na szczyt. Takie książki powinien czytać każdy.

Nie podobała mi się.
Co prawda historie tych ludzi były imponujące, że często nie mają nic, a wyłącznie wiarę w siebie osiągnęli bardzo wiele, ale sama forma mi się nie podobała.
Były to wypowiedzi chyba 9 osób, które mówiły o swojej drodze. Były do siebie podobne, schematyczne: na początku nie mam nic, jestem w dołku, ale przecież co mi zależy spróbować, nie mam nic do...

Książkę przeczytałem w jedno letnie popołudnie. Moja biblioteka, która jest miejską, gminną i powiatową ma takich poradników bez liku. Przyznam szczerze, że Rhonda Byrne jawi się jako Autor solidny, który wie co pisze. Lektura bardzo mi się spodobała, wszystko jawi się w duchu wyznawanego przez Autorkę panteizmu, który i mnie jest bliski. Przyznam szczerze, że jeśli chodzi...

Wigilia 2014 dostaję książkę od żony z życzeniami, oczywiście zabieram się zmotywowany do jej przeczytania i zastygam przed połowom.
Rok 2018 ksiązka piękna bogato wykończona, sliskie kartki, liczne efekty wykończeń, czcionka czasem taka, że trudno się doczytać co jest nazwą rozdziału.

Podsumowując: To jest motywator dla ludzi otwierających swój biznes, pomoże ludzią w...

Każdy jest bohaterem swojego życia... i każdy pisze własną historię. Życzę sobie i każdemu z osobna, aby świadomość wpływu na to jak żyjemy, determinowała decyzje i zawsze motywowała do działania.

"Ucz się z dnia wczorajszego, żyj dniem dzisiejszym, pokładaj nadzieję w tym co jutro i nigdy nie przestawaj zadawać pytań" - A. Einstein

Bardzo pozytywny przekaz :) Sens bardzo przystępnie wytłumaczony :) Polecam.

Bardzo lubię The Secret, ale książkę oceniam jedynie na dobry. Zostałam zaskoczona tym, jak książka jest napisana. Bardzo motywująca i pełna pozytywnej energii! Może nie jednemu w życiu pomóc lub otworzyć nowe drzwi. Jeśli ktoś lubi świadome myślenie, to jak najbardziej polecam!

Książka pokazuje że każdy z nas jest bohaterem w swoim życiu i niezależnie od tego jaką drogę wybierzemy możemy osiągnąć sukces, byle wytrwale dążyć do wyznaczonego sobie celu. Książka dotyczy rozwoju osobistego człowieka jest swego rodzaju drogowskazem egzystencjalnym.

Dyskusje

• Chcę w prezencie