Zgłosuj na książki roku 2017

Kod uzdrawiania

Tłumaczenie: Anna Boniszewska
Wydawnictwo: G+J
The healing code : 6 minutes to heal the source of your health, success, or relationship issue
zdrowie
Macharet

Sam możesz sobie poradzić z przyczynami niepowodzeń oraz problemów zdrowotnych i uczuciowych. Uzdrowienie może nastąpić w 6 minut! Poznaj Kod Uzdrawiania, dzięki któremu pozbędziesz się trudności, będziesz żyć tak, jak pragniesz, i będziesz cieszyć się zdrowiem. Doktorzy Alexander Loyd i Ben Johnson nauczą cię, jak uporać się z niemal każdym problemem fizycznym, emocjonalnym lub uczuciowym,...

Poznaj Kod Uzdrawiania, dzięki któremu pozbędziesz się trudności, będziesz żyć tak, jak pragniesz, i będziesz cieszyć się zdrowiem. Doktorzy Alexander Loyd i Ben Johnson nauczą cię, jak uporać się z niemal każdym problemem fizycznym, emocjonalnym lub uczuciowym, oraz sprawią, że twoje życie zawodowe nabierze kolorów. Ich metoda jest prosta w zastosowaniu i skuteczna.

Aktywuj wrodzoną funkcję swojego ciała. Dzięki niej twój układ neuroimmunologiczny zrobi, co do niego należy, i przywróci zdrowie tej części ciała, która choruje.

Poznaj:
• Metodę uzdrawiania, której wykonanie zajmuje jedynie kilka minut!
• Siedem sekretów życia, zdrowia i powodzenia.
• Dziesięciosekundową metodę służącą rozładowaniu codziennych stresów.
• Test, który pozwoli rozpoznać źródło twoich niepokojów.

źródło opisu: http://www.gjksiazki.pl/ksiazki,1,5,321,kod-uzdrawiania.html

źródło okładki: http://www.gjksiazki.pl/ksiazki/5/duze/321.jpg

orchideaidea | 2014-06-24
Przeczytana: 15 czerwca 2014

Absolutnie genialna książka! Kto z nas dzisiaj nie ma styczności ze stresem?! Wydaje się nawet, że dzień bez stresu to naprawdę rzadkość. Ciągle coś nas goni, stajemy przed nowymi wyzwaniami, podejmujemy się prób sprostania kolejnym zadaniom. Jest to nieuniknione, gdyż świat wciąż gna do przodu nie oglądając się za tymi, którzy pozostają w tyle, z powodu nawarstwienia się zaległych prac, terminów, różnego rodzaju spraw. To wszystko dzieje się bez ustanku, zatem zdarza się, że nawet ci, wydawałoby się najbardziej zaprawieni w tym nieustannym boju, także tracą siły i sens tego, co robią. Dzieje się tak, gdy przyzwolimy na działanie stresu i poddamy mu się do tego stopnia, że będzie on ograniczał naszą zdolność rozwiązywania wszystkich problemów, z którymi przyjdzie się nam zmierzyć.

Można by powiedzieć, że stres to nic nowego i każdy doskonale wie, czym grozi poddanie się jego działaniu.
Jednak czy równie dobrze zdajemy sobie sprawę, czym grozi gromadzenie się stresu na dłuższy czas...

Malwina | 2014-01-10
Na półkach: Przeczytane, 2014

Książkę przeczytałam na prośbę mamy, która chciała mieć z kimś o niej porozmawiać. Od samego początku podchodziłam do niej bardzo sceptycznie. Skoro te kody działają, to dlaczego nie trąbią o nich na całym świecie? Dlaczego o tej książce dowiadujemy się przypadkiem? Jestem w stanie przyjąć do wiadomości wszystkie fakty w niej przedstawione oraz naukowe dowody, które są podstawą kodów (stres, pamięć komórkowa, energia itd.). Jednak aby nie mieć wątpliwości musiałabym po pierwsze to wszystko sprawdzić (Internet kopalnią wiedzy oczywiście), a po drugie - zastosować. Cała teoria bazuje na tym, co już kiedyś się słyszało, ale historia, że gotowe kody spadły na autora jak grom z jasnego nieba... Tak, w tym przypadku jestem niedowiarkiem. Choć wierzę w to, że nasz umysł, świadomość i podświadomość są w stanie zwalczyć praktycznie każdą chorobę. Bo tak naprawdę niezbadana jest otchłań naszego umysłu.

Ramon | 2013-01-05
Przeczytana: 05 stycznia 2013

Fascynująca i pożyteczna lektura. Czy ta technika uzdrawiania jest tak cudowna, jak ją opisano, to trzeba się przekonać samemu. (Autorzy stawiają sprawę jasno: nie ma możliwości, aby Kod nie działał, chyba że go nie praktykujesz; ba, jest tam historia faceta, który po 7 miesiącach ćwiczeń był przekonany, że mu nie pomogły, lecz badania wykazały znaczne postępy w kierunku uzdrowienia).

Mniejsza o to, dla samych podstaw teoretycznych warto przeczytać.

Zaznaczam, że autorzy są osobami wierzącymi i chociaż nie narzucają swojej wiary, to jednak osoby uważające świadomość za "zjawisko neurologiczne" oraz mierzalny świat materialny za wszystko, co istnieje raczej nic nie zrozumieją z lektury :)

marlenap1 | 2017-02-27

Książka ta zaciekawiła mnie niezwykle skuteczną receptą na uzdrowienie wszystkich chorób. Sięgnęłam więc po nią i zaczęłam czytać :)
Wiele informacji na temat stresu, jego uwarunkowań, przyczyn. Dużo przydatnych informacji, w tym dzisiejszym zabieganym świecie jest to naprawdę pasjonująca lektura.
Kodów nie zastosowałam, mam jakieś wewnętrzne obawy co do tego, więc nie wiem czy działają. Ale skoro autorzy o nich piszą to coś w tym musi być :)
Jeśli nie do zastosowania kodów, to przynajmniej do poczytania i dowiedzenia się więcej o stresie :)

Przy_kawie_z_ksiazka | 2016-06-12
Przeczytana: 12 czerwca 2016

"Kod uzdrawiania" opiera się na pamięci komórkowej naszego mózgu. Organ ten przechowuje informacje począwszy od naszych narodzin aż do chwili obecnej. Pamięć odpowiedzialna jest za to, że nasz organizm reaguje stresem i za jago pośrednictwem wyrażamy emocje. Te z kolei mogą być objawem choroby o podłożu fizycznym czy psychicznym. Taką pamięć komórkową można unieszkodliwić albo wymazać - właśnie za pomocą kodu, nazwanego tutaj "kodem uzdrawiania".

Kod uzdrawiania według autorów książki jest najłatwiejszą techniką samouzdrawiania. Można ją zastosować na szeroki zakres dolegliwości. Kod ten jest podobno największym odkryciem w dziedzinie medycyny. Gdy zacznie się go wypróbowywać, zyskamy powrót do zdrowia.

Technika ta to sekwencja czterech pozycji, w której wykorzystuje się energie zgromadzoną w palcach obu rąk. W książce opisane zostały przypadki osób, którym ta technika pomogła w życiu codziennym. Zmiany były widoczne gołym okiem. Autorzy podkreślają jednak, że nic nie działa od...

Agnieszka | 2013-01-26
Przeczytana: styczeń 2013

KOCHANI!!! Choć kody te naprawdę działają, to polecam Wam podobną metodę, ale o wiele łatwiejszą. A mianowicie - HO'OPONOPONO, którą podzielił się ze mną Ramon (dzięki Ramonie!).
WARTO sobie/innym pomóc :) Pozdrawiam serdecznie!

Ingenium | 2015-04-21
Przeczytana: kwiecień 2015

Nie jestem pewien czy sama technika tych kodów jest taka mega świetna, ale to co napisano w książce o stresie oraz jego wpływie na układ odpornościowy to czysta prawda, którą warto znać.

hienka7 | 2013-10-23
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 23 października 2013

Książka wciąga i daje nadzieję na wyleczenie problemów fizycznych i psychicznych, ale czy to działa nie wiem - przetestuję i dam znać a jak się okaże, że kod uzdrawiania zadziałał to zmienię swoją ocenę na arcydzieło. A więc do dzieła - zaczynam praktykę.
Dziś 14.11.2013 r. chciałam uzupełnić swoją opinię - przyznam się, że książkę przeczytałam, bo ktoś mi ją polecił stwierdzając, że kody działają rewelacyjnie. Ja jako niedowiarek nie uwierzę dopóki nie dotknę, nie wypróbuję i po przeczytaniu z ciekawości zaczęłam stosować kody. Systematyczności trochę mi brak więc przerwy w stosowaniu też były, ale w te dni kiedy je wykonywałam robiłam prawie tak jak to w książce jest zalecane czyli 3 razy dziennie po 6 minut (prawie oznacza, że nie stosowałam zalecanej modlitwy przed kodami i robiłam je bez intencji). Wczoraj rano zaczęło mnie boleć gardło, wieczorem przełykanie sprawiało mi duży ból, tabletek w domu brak i w tym momencie przypomniało mi się, że w książce było napisane że kody...

edyta172144 | 2015-09-24
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015
Przeczytana: 24 września 2015

Uważam, że książka ogólnie jest bardzo fascynująca i warta przeczytania, można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy o funkcjonowaniu organizmu o tym skąd bierze się stres i choroby. W to wszystko jestem w stanie uwierzyć bo z podobnymi teoriami miałam okazję zetkną się już wcześniej.

Co do samych kodów mam mieszane uczucia i nie bardzo wiem jak do tego podchodzić. Jakoś ciężko mi uwierzyć, że coś tak wspaniałego jest tak mało znane, żeby się przekonać chyba wypadałoby spróbować, to niczemu nie szkodzi.

Metoda nie dla mnie, ale samą książkę bardzo sobie cenię, gdyż wniosła wiele dobrego w mój rozwój. Poza tym raz na jakiś czas wykonuję wspomniany w niej test (http://www.thehealingcodes.com/hearttest.htm), który jest dla mnie wyznacznikiem czynionych postępów.
W związku z powyższym polecam zarówno sceptykom, jak i entuzjastom takich zagadnień - warto być otwartym :)