Kod uzdrawiania

Tłumaczenie: Anna Boniszewska
Wydawnictwo: G+J
The healing code : 6 minutes to heal the source of your health, success, or relationship issue
zdrowie
Macharet

Sam możesz sobie poradzić z przyczynami niepowodzeń oraz problemów zdrowotnych i uczuciowych. Uzdrowienie może nastąpić w 6 minut! Poznaj Kod Uzdrawiania, dzięki któremu pozbędziesz się trudności, będziesz żyć tak, jak pragniesz, i będziesz cieszyć się zdrowiem. Doktorzy Alexander Loyd i Ben Johnson nauczą cię, jak uporać się z niemal każdym problemem fizycznym, emocjonalnym lub uczuciowym,...

Poznaj Kod Uzdrawiania, dzięki któremu pozbędziesz się trudności, będziesz żyć tak, jak pragniesz, i będziesz cieszyć się zdrowiem. Doktorzy Alexander Loyd i Ben Johnson nauczą cię, jak uporać się z niemal każdym problemem fizycznym, emocjonalnym lub uczuciowym, oraz sprawią, że twoje życie zawodowe nabierze kolorów. Ich metoda jest prosta w zastosowaniu i skuteczna.

Aktywuj wrodzoną funkcję swojego ciała. Dzięki niej twój układ neuroimmunologiczny zrobi, co do niego należy, i przywróci zdrowie tej części ciała, która choruje.

Poznaj:
• Metodę uzdrawiania, której wykonanie zajmuje jedynie kilka minut!
• Siedem sekretów życia, zdrowia i powodzenia.
• Dziesięciosekundową metodę służącą rozładowaniu codziennych stresów.
• Test, który pozwoli rozpoznać źródło twoich niepokojów.

źródło opisu: http://www.gjksiazki.pl/ksiazki,1,5,321,kod-uzdrawiania.html

źródło okładki: http://www.gjksiazki.pl/ksiazki/5/duze/321.jpg

Darwa | 2019-03-04
Przeczytana: 25 stycznia 2019

Książka jest warta przeczytania. Tylko, że miałam kilka zastrzeżeń jak ją czytałam... dodatkowo raz mnie nużyła, raz intrygowała i tak na zmianę, więc ostateczne nieźle mnnie stargała. Dużo treści jest powtarzanych, częściowo jest to pewnie wynik emocji autora, jego osobistych przeżyć. Mimo wszystko ten "błąd" jest nagminny, jednak pod koniec poradnika na wytrwałego czytelnika czeka nagroda - w końcu są konkrety tyczące się samej metody. Jeśli chodzi o kod, myślę, że może być skuteczny, stosowałam go parę dni, cudu nie było - jestem chora przewlekle, ale przy mojej chorobie zmiany które widziałam były dosyć zadowalające. Przerwałam z powodu przekonań, kłóciło mi się to z wiarą, może jeszcze zmienię zdanie i wrócę do kodu - na razie jednak koncentruję się na tym, w co naprawdę wierzę. Wszystkim schorowanym życzę cierpliwości - zarówno w czytaniu, jak i w dochodzeniu do formy.

aaniolekk | 2018-10-24

Dużo mądrych rzeczy i przydatnych wskazówek. Na pewno nie zaszkodzi ;)

Pink | 2017-05-30

Dobry początek dla ludzi,którzy nie wierzą,że światem żądzą zwykłe zasady i mechanizmy. Pozycja ta jest dla kogoś, kto poszukuje zrozumienia swego ciała, stanu umysłu, kogoś kto pragnie zrealizować wszystko co zechce, kto otwarty jest na poszerzanie i zgłębianie świadomości.
Gorąco polecam kody.

Książka ta zaciekawiła mnie niezwykle skuteczną receptą na uzdrowienie wszystkich chorób. Sięgnęłam więc po nią i zaczęłam czytać :)
Wiele informacji na temat stresu, jego uwarunkowań, przyczyn. Dużo przydatnych informacji, w tym dzisiejszym zabieganym świecie jest to naprawdę pasjonująca lektura.
Kodów nie zastosowałam, mam jakieś wewnętrzne obawy co do tego, więc nie wiem czy działają. Ale skoro autorzy o nich piszą to coś w tym musi być :)
Jeśli nie do zastosowania kodów, to przynajmniej do poczytania i dowiedzenia się więcej o stresie :)

Przy_kawie_z_ksiazka | 2016-06-12
Przeczytana: 12 czerwca 2016

"Kod uzdrawiania" opiera się na pamięci komórkowej naszego mózgu. Organ ten przechowuje informacje począwszy od naszych narodzin aż do chwili obecnej. Pamięć odpowiedzialna jest za to, że nasz organizm reaguje stresem i za jago pośrednictwem wyrażamy emocje. Te z kolei mogą być objawem choroby o podłożu fizycznym czy psychicznym. Taką pamięć komórkową można unieszkodliwić albo wymazać - właśnie za pomocą kodu, nazwanego tutaj "kodem uzdrawiania".

Kod uzdrawiania według autorów książki jest najłatwiejszą techniką samouzdrawiania. Można ją zastosować na szeroki zakres dolegliwości. Kod ten jest podobno największym odkryciem w dziedzinie medycyny. Gdy zacznie się go wypróbowywać, zyskamy powrót do zdrowia.

Technika ta to sekwencja czterech pozycji, w której wykorzystuje się energie zgromadzoną w palcach obu rąk. W książce opisane zostały przypadki osób, którym ta technika pomogła w życiu codziennym. Zmiany były widoczne gołym okiem. Autorzy podkreślają jednak, że nic nie działa od...

isis | 2016-03-16
Przeczytana: 2016 rok

Informacje na temat działania ludzkiego organizmu są owszem ciekawe. Natomiast książka denerwuje ilością powtórzeń tych samych kwestii oraz aż do przesady rozbudowaną częścią w której autorzy opisują jak wspaniale ta metoda działa a inne nie. Sama technika jest zaprezentowana na kilku stronach i drażni czytanie tak obszernej księgi dla tych kilku kartek.

-Maat-Ka-Ra- | 2016-01-03
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 02 stycznia 2016

Dobra pozycja, przeczytałam w jeden wieczór i zgadzam się z założeniami, ale kodów nie wypróbowywałam, jak wypróbuję, dam znać, może wzrośnie na "bardzo dobrą"... generalnie polecam ludziom poszukującym.

Metoda nie dla mnie, ale samą książkę bardzo sobie cenię, gdyż wniosła wiele dobrego w mój rozwój. Poza tym raz na jakiś czas wykonuję wspomniany w niej test (http://www.thehealingcodes.com/hearttest.htm), który jest dla mnie wyznacznikiem czynionych postępów.
W związku z powyższym polecam zarówno sceptykom, jak i entuzjastom takich zagadnień - warto być otwartym :)

Ilona | 2015-11-07
Przeczytana: 07 listopada 2015

Jak dla mnie książka bardzo nużąca. Zdecydowanie za mało treści, a i ta zawarta nie jest do końca przystępna dla kogoś, kto nie orientuje się w temacie medycyny i psychologii. Warto przeczytać, ale jednak mnie nie przekonuje.

edyta172144 | 2015-09-24
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015
Przeczytana: 24 września 2015

Uważam, że książka ogólnie jest bardzo fascynująca i warta przeczytania, można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy o funkcjonowaniu organizmu o tym skąd bierze się stres i choroby. W to wszystko jestem w stanie uwierzyć bo z podobnymi teoriami miałam okazję zetkną się już wcześniej.

Co do samych kodów mam mieszane uczucia i nie bardzo wiem jak do tego podchodzić. Jakoś ciężko mi uwierzyć, że coś tak wspaniałego jest tak mało znane, żeby się przekonać chyba wypadałoby spróbować, to niczemu nie szkodzi.