Magia

Wydawnictwo: Nowa Proza
The Magic
poradniki
Ag2S

Zaproś magię do swojego życia. Bestseller "Magia" pomoże Ci radzić sobie z niedostatkami dnia codziennego, z ograniczeniami. Pokaże, co możesz ze swojego niedoskonałego życia wyeliminować, a co w nim wzmocnić. Przez ponad dwadzieścia stuleci słowa zawarte w świętym tekście zawsze intrygowały, wprawiały w zmieszanie i były mylnie rozumiane przez niemal wszystkich, którzy je czytali. Tylko...

Zaproś magię do swojego życia.

Przez ponad dwadzieścia stuleci słowa zawarte w świętym tekście zawsze intrygowały, wprawiały w zmieszanie i były mylnie rozumiane przez niemal wszystkich, którzy je czytali. Tylko niewielu ludzi na przestrzeni dziejów zdawało sobie sprawę, że słowa są zagadką i że kiedy ją rozwiążesz – kiedy odkryjesz tajemnicę – przed Twoimi oczami pojawi się nowy świat.
W "Magii" Rhonda Byrne ujawnia światu swoją wiedzę, która zmienia życie. W niewiarygodnej dwudziestoośmiodniowej podróży uczy, jak stosować tę wiedzę w codziennym życiu.
Bez względu na to, kim jesteś i czym się zajmujesz, bez względu na to, jaka jest Twoja obecna sytuacja materialna, Magia zmieni całe Twoje życie!
By dowiedzieć się więcej o "Magii", odwiedź www.thesecret.tv.

źródło opisu: http://www.nowaproza.eu/

źródło okładki: http://www.nowaproza.eu/

PiórkoAngeliki | 2017-04-29
Przeczytana: 09 kwietnia 2017

Ta książka to 28 dniowy kurs wdzięczności-zaczynałam go kilkakrotnie,i dziś po wielu próbach go zakończyłam :) .
To mój pierwszy sukces od wielu lat,zakończenia czegoś co zaczęłam i co trzeba było wykonywać codziennie-nie było łatwo każdego dnia zmusić się do wysiłku i wykonać przynajmniej trzy zadania...ale dałam radę-jestem taka szczęśliwa-ja,która jestem niekonsekwentna,dokonałam niemożliwego ;).

Korzyści jest wiele z tego kursu,autorka pokazuje rzeczy,które się nam należą(tak myślimy) i których nie zauważamy -a nigdzie nie jest powiedziane,że zostały nam dane na zawsze....
-zmieniłam swój punkt widzenia na wiele spraw,-
-nauczyłam się skupiać na pozytywnych rzeczach,a nie biadolić jak to mnie życie poniewiera :P
-dziękować za każdą zwyczajną rzecz,jak np.że żyję.hmmm... mam nogi(!),ręce,widzę i mogę mówić,mam dach nad głową,co jeść i pracę,zdrowe dziecko i zawsze szansę,by wybrać dobro..
-zamiast skupiać się na chorobie-skup się na zdrowiu,zamiast skupiać się na braku...

Patipp | 2013-08-10

Książka zawiera zadania, ćwiczenia do codziennego stosowania. Oczywiście wszystko oparte jest na pozytywnym myśleniu.

boseti | 2018-02-15
Przeczytana: 11 lutego 2018

Książka pozwala zgłębić uczucie wdzięczności, które jest jednym z przyjemniejszych uczuć a które to jest niejako zapomniane. Wdzięczność jest tak samo istotna jak miłość a jej wspaniałą cechą jest to, że możemy ją poczuć w każdej chwili gdy tylko tego zechcemy. Pozostaje mi tylko wyrazić wdzięczność i podziękować, że ta książka pojawiła się na mojej drodze. Dziękuję.

Doro Tralala | 2015-12-26

cd sekretu w postaci cwiczen na kazdy dzien wyrazajacych wdziecznosc.

Ania | 2017-01-03

Cudowna książka,która zmieniła moje życie :-)

Aneczek | 2018-05-18
Przeczytana: 2015 rok