Magia

Sekret (tom 3)
poradniki
Maria Gębicka-Frąc
Maria Gębicka-Frąc Sekret magia psychologia tajemnica życie zmiana

Po przeczytaniu tej ''biblii codzienności'' odkryłem, że tak naprawdę każdego dnia przeżywamy swoje życie zupełnie nieświadomie. Tymczasem Rhonda Byrne daje nam przekaz, który jest prostszy niż mogłoby się wydawać. Dzieło Byrne nie ma na celu urzec językiem czy formą. Jego głównym zadaniem jest zmiana naszego myślenia i odkrycie, że nasze życie jest jedną wielką...

Cudowna, magiczna książka, która potrafi obudzić niesamowite odczucia i otworzyć oczy na wiele rzeczy.
Można powiedzieć, że to prawdziwy kurs odczuwania wdzięczności, który zmienia życie.
Bardzo wartościowa książka.

Z pewną taką nieśmiałością sięgnęłam po ten poradnik... Właściwie dostałam go od koleżanki i trochę niejako z przymusu (bo z nuż zapyta "jak książka?"), trochę z ciekawości przeczytałam jednak w całości. Z dużą dozą sceptycyzmu sięgam po tematy ocierające się o parapsychologię. I dodam, że nie mam zwyczaju kończyć książek, które nie budzą mojej sympatii. A tutaj nieufność u...

Książka pozwala zgłębić uczucie wdzięczności, które jest jednym z przyjemniejszych uczuć a które to jest niejako zapomniane. Wdzięczność jest tak samo istotna jak miłość a jej wspaniałą cechą jest to, że możemy ją poczuć w każdej chwili gdy tylko tego zechcemy. Pozostaje mi tylko wyrazić wdzięczność i podziękować, że ta książka pojawiła się na mojej drodze. Dziękuję.

Ta książka to 28 dniowy kurs wdzięczności-zaczynałam go kilkakrotnie,i dziś po wielu próbach go zakończyłam :) .
To mój pierwszy sukces od wielu lat,zakończenia czegoś co zaczęłam i co trzeba było wykonywać codziennie-nie było łatwo każdego dnia zmusić się do wysiłku i wykonać przynajmniej trzy zadania...ale dałam radę-jestem taka szczęśliwa-ja,która jestem...

Cudowna książka,która zmieniła moje życie :-)

cd sekretu w postaci cwiczen na kazdy dzien wyrazajacych wdziecznosc.

Książka zawiera zadania, ćwiczenia do codziennego stosowania. Oczywiście wszystko oparte jest na pozytywnym myśleniu.

• Chcę w prezencie
  • Rhonda Byrne