Bądź szczęśliwy!

Wydawnictwo: Eva Press
Being Happy!
szczęście, poradnik,
poradniki

Przeczytało ją 5 milionów ludzi w 73 krajach!

TA KSIĄŻKA MÓWI O TYM...

jak zrozumieć siebie
jak się z siebie śmiać
jak nauczyć się sobie wybaczać
jak osiągnąć powodzenie życiowe.
Pomaga zrozumieć ważne prawa
natury, dzięki którym lepiej
zrozumiemy naszą własną naturę.

To jest książka o tym,
jak być szczęśliwym.

źródło opisu: Eva Press, 2006

źródło okładki: www.evapress.pl/nasze.html

skarbka78 | 2014-02-21
Przeczytana: 21 lutego 2014

Bądź szczęśliwy - jak żyć z poczuciem bezpieczeństwa i wiarą w siebie, to bardzo przystępnie napisany poradnik psychologii pozytywnej. Autor przedstawia w nim różne modele postępowania, prawa ludzkiego umysłu, rady jak najlepiej uczyć się od natury oraz żyć w teraźniejszości. Całość wzbogacają zabawne rysunki oraz "ziarenka mądrości", umieszczane po każdym z opisanych zagadnień, czyli tzw. podsumowania, najważniejsze mądrości w pigułce.
Najbardziej utkwiło mi w pamięci prawo "za pięć dwunasta" - kiedy wszystko wygląda czarno, być może to czas do radości. Może już jesteś u progu. Przed świtem zawsze jest najciemniej i najzimniej. Ale jeśli tylko dostatecznie długo wytrwamy, to otrzymamy naszą nagrodę. Wszechświat tylko sprawdza, czy poważnie podchodzimy do naszego celu. Na ogół musimy przejść przez jakąś próbę, zanim otrzymamy coś wartościowego. Matthews jako dowód na słuszność tego prawa przedstawia narodziny. Tuż przed najcudowniejszym darem życia trzeba przejść przez trudny...

Przeczytana: 12 sierpnia 2015

Bardzo pozytywna książka, która mogę zaliczyć do kategorii "takich książek nigdy dość" Nastraja pozytywnie, dodaje siły do działania, podnosi na duchu. Napisana w bardzo przystępnym języku, jest pigułka innych książek z tego rodzaju. Czyta się szybko i przyjemnie. Polecam wszystkim ludziom którzy chcą świadomie kierować swoim życiem, być szczęśliwymi, zdrowymi, dążyć do celu, i spełniać marzenia.

Anna Maria | 2012-09-10

Książka która skłania do przemyśleń nad własnym życiem!Posiadam ją,często z niej korzystam,nikomu nie pożyczam.Mój skarb;]

Zofiana | 2013-11-06
Przeczytana: październik 2013

Przyjemna lektura, która pozytywnie nastraja do życia.
Dobrze czytać ją, gdy zaczyna łapać nas chandra.

BeataP | 2016-03-06

O jaka to jest fajna książka.
Sam tytuł o niej mówi. Zabawna, pełna świetnych rad.
Dorze, że o niej sobie przypomniałam - wkrótce przeczytam jeszcze raz.

Marthuska | 2011-11-02
Przeczytana: 01 listopada 2011

Psychologia pozytywna podana w prosty i przyswajalny dla każdego sposób. Wyjatkowo szybko się czyta i ekspresowo wchłania. Jedna z lepszych książek o tej tematyce. Zdecydownie godna polecenia!

Drizit | 2016-08-16
Przeczytana: 16 sierpnia 2016

"Bądź szczęśliwy!" to poradnik motywacyjny dla każdego kto chce zmienić swoje życie. W tej niewielkiej książce zawarto bardzo dużą ilość pozytywnych porad, które pomogą Ci być szczęśliwym. Może zabrzmi to banalnie ale naprawdę czujesz, czytając tą książkę że jeśli zastosujesz się do porad będziesz na dobrej drodze do szczęścia.

Masz doła, depresję albo jesteś na zakręcie swojego życia - ta książka da Ci pozytywnego kopa do zmian. Do zmian dobrych i pozytywnych. A wszystko to w jedno dłuższe popołudnie, bo czyta się błyskawicznie. Polecam!

Iza | 2011-11-23
Przeczytana: 23 listopada 2011

Dawno żadna książka nie zmotywowała mnie bardziej do działania niż ta.
Polecam, zwłaszcza tym, którzy nie wierzą, nie rozumieją lub są sceptyczni w stosunku do prawa przyciągania :)

"Jesteś tu, gdzie cię przywiodły twoje myśli i czyny ostatnich kilku lat. Wszystko, czego doświadczysz w ciągu następnych dziesięciu czy dwudziestu lat, będzie wynikało z tego, co robisz dzisiaj. Twoi przyjaciele, twoja rodzina, praca, konto bankowe, miejsce, gdzie będzie twój dom – na to wszystko wpłynie twój wybór."

Ania | 2016-01-06
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 05 stycznia 2016

Książka cienka i szybko się czyta. Jest to książka do której powinno się wracać. Daje kopa do działania, dodaje energii i pozytywnie nastraja, składa do przemyśleń nad własnym życiem.
Polecam.

IvonaS | 2016-10-13
Przeczytana: 13 października 2016

Książka ta zupełnie przypadkowo mnie zafascynowała. Jej przeczytanie i wynotowanie zajęło mi dwa wieczory. Przez ten czas stałam się człowiekiem z nową świadomością i zdolnością analizowania samej siebie. Od tego czasu przytrafiły mi się wyjątkowe rzeczy. Wyjątkowe, bo je zauważyłam i przeanalizowałam choć jestem pewna, że całe życie już mi się zdarzały i przemijały niezauważane.
Więcej tu;http://iwonas.blogspot.de/2016/10/umys-jak-magnez.html