Proś, a będzie ci dane

Tłumaczenie: Paweł Karpowicz
Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
Ask and It Is Given: Learning to Manifest Your Desires
978-83-7377-328-8

Bestseller New York Timesa. Ponad 1 000 000 sprzedanych egzemplarzy. Esther i Jerry Hicks amerykańscy odkrywcy Prawa przyciągania od 20 lat przekazują jego sekret nie tylko Ameryce ale i całemu światu. Dzięki nim miliony osób na całym świecie zrozumiało jak proste prawa rządzą osiąganiem pragnień i realizacją marzeń. Książka ukazuje się po raz pierwszy w Polsce nakładem wydawnictwa Studio...

Bestseller New York Timesa. Ponad 1 000 000 sprzedanych egzemplarzy.
Esther i Jerry Hicks amerykańscy odkrywcy Prawa przyciągania od 20 lat przekazują jego sekret nie tylko Ameryce ale i całemu światu. Dzięki nim miliony osób na całym świecie zrozumiało jak proste prawa rządzą osiąganiem pragnień i realizacją marzeń. Książka ukazuje się po raz pierwszy w Polsce nakładem wydawnictwa Studio Astropsychologii.
Ich odkrycie jest przekazem channelingowym od Abrahama duchowego podmiotu, który za pośrednictwem małżeństwa Hicks przekazał tę wiedzę całej ludzkości i każdemu z nas.
Państwo Hicks prowadzą otwarte warsztaty w blisko 60 miastach rocznie, wydali dotychczas ponad 700 książek, kaset z nagraniami, płyt CD oraz płyt DVD autorstwa Abraham-Hicks. Ich siłą życiową inspirującą do dalszej pracy jest satysfakcja i wsparcie od czytelników, którzy zrozumieli jak można osiągnąć wszystko czego pragną. Są również inspiracją dla innych, którzy włączają się w nurt popularyzacji ich Prawa przyciągania w Polsce m.in. publikacja Byrne Rhonda Sekret.

Teraz również Ty otrzymujesz źródło wiedzy, dzięki której miliony osób na całym świecie osiągnęło spełnienie swoich marzeń i pragnień.

Nie jest to książka z gotową receptą jest to książką dla osób świadomie podążających ścieżką wewnętrznego rozwoju. Jest kluczem do realizacji wszystkich naszych pragnień. Książka, z którą powinniśmy rosnąć wraz z rosnącym, naszym dobrobytem. Możemy ją przeczytać od deski do deski ale możemy też ją traktować jak doradcę w określonych momentach naszego życia otwierając na dowolnej stronie otrzymujemy właściwą radę od istoty wyższej Abrahama.

Kiedy zrozumiesz Prawo Przyciągania już nigdy nie zadziwi Cię to, czego doświadczysz w swoim życiu. Zatem proś o wszystko, czego potrzebujesz.
Proś świadomie i z radością.
Proś a będzie Ci dane.

jusia1986 | 2016-04-09
Przeczytana: 10 marca 2016

Esther i Jerry Hicks, twórcy 22 sposobów na to, aby prawo przyciągania działało na naszą korzyść. Za pomocą tajemniczej siły - Abrahama - było im dane poznać tajemnicę, której poznanie jest kluczem do życia w obfitości i dobrobycie wszelakim. 22 sposoby na godne i przyjemniejsze życie, czy zechcesz wypróbować je na sobie?

Ja wypróbowałam, oczywiście nie napiszę Wam: tak, to działa, metoda ze strony x uczyniła ze mnie milionerkę! Nie przeczę jednak, że takie rzeczy są absolutnie możliwe. Chciałabym jednak skoncentrować się na czymś innym. Niewątpliwym plusem tej pozycji dla mnie jest sposób w jaki wytłumaczyli istotę "wibracji". W skrócie: jeśli jesteś wściekły, wycieńczony, zdenerwowany nie oczekuj, że Twoje myśli będą działały na najwyższym stopniu wibracji. Doskonale znamy przykład, że jeśli mamy "gorszy dzień", spotkamy osobę znaną nam, w znakomitym humorze - jej radość może jeszcze bardziej nas zirytować, a rady typu: rozchmurz się! nie są pomocne. Według Esther i jej...

-Maat-Ka-Ra- | 2015-04-11
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 11 stycznia 2015

Kolejny fantastyczny poradnik. Po co wyważać otwarte drzwi?? Polecam!! Życie zmieniło mi się po przeczytaniu i wdrożeniu o 180 stopni!! <3

Maisa | 2017-10-19
Przeczytana: 12 października 2017

Książka, którą się czyta w poczuciu miłości i akceptacji. Już kilka przeczytanych słów podnosi poziom wibracji, więc co będzie jeśli wdrożysz jej rady w życie?
U mnie powoli zaczynają się dziać naprawdę niesamowite rzeczy odkąd zrozumiałam (choć zapewne jeszcze wiele wiedzy przede mną) filozofię Abrahama. To nie są sytuacje, które nazwałabym cudami, ale niewątpliwie "Prawo Przyciągania" wiele zmienia w moim życiu, odkąd dzięki tej pozycji otworzyłam się w niektórych sprawach.
Jest to pozycja dla każdego, mimo że nie każdy uzyska z niej takie same rezultaty. Prawda jest taka, że główną rolę odgrywasz tutaj Ty - żadna książka nie zmieni za Ciebie Twojego życia. Ale jeśli szukasz czegoś, co wyjaśni Ci parę spraw w związku z "Prawem Przyciągania", naprowadzi Cię w odpowiednim kierunku lub po prostu chcesz się pozytywniej nastawić do życia, to serdecznie polecam tą jak i inne pozycje Esther i Jerry'ego Hicks.

Agata Libera | 2014-01-01
Przeczytana: 01 stycznia 2014

Książka całkowicie odmieniła moje życie. Polecam ją każdemu, którzy chcą sprawić, by ich życie stało się lepsze i bardziej szczęśliwe. Osobiście nie jestem zwolenniczką książek typu "poradniki pozytywnego myślenia" i tym podobnych, ale ten tytuł jest zupełnie inny! Zmienił on życie wielu moim znajomym, którzy zmagali się z problemami od finansowych niedogodności do ciężkiej depresji.

Mani | 2013-08-26
Przeczytana: 2013 rok

Esther i Jerry Hicks, to amerykańskie małżeństwo, odkrywcy Prawa Przyciągania. Ich przygoda z Sekretem rozpoczęła się, gdy pewnego dnia odwiedzili Sheilę - kobietę, która posiadała dar rozmawiania z duchami. Dzięki niej Esther dowiedziała się, że również posiada taką zdolność, co więcej jej Duchowy Przewodnik Abraham, "pisze" dzięki jej pomocy tę książkę, która ma w jakiś sposób dotrzeć do każdego z nas i uświadomić nas w kwestii szczęścia w życiu.

"Proś a będzie ci dane" jest w części informatorem, w części przewodnikiem, który ujawnia czytelnikowi uniwersalne Prawo Przyciągania, które rządzi Wszechświatem. Abraham wyjaśnia, jak ów prawo działa, a następnie przekazuje 22 procesy, które odbiorca może wykorzystać w swoim życiu w celu uświetnienia go, bądź znacznego poprawienia jego jakości.

Do tej lektury trzeba podejść jak do dobrej zabawy, trzeba uwierzyć w to, co zawiera nie zadając absolutnie żadnych pytań. Dla osób kierujących się w życiu zdrowym rozsądkiem, może się ona...

kingagaja | 2018-02-23
Na półkach: Rozwój, Przeczytane, 2017
Przeczytana: 23 lutego 2018

Jeśli wierzysz, że to co właśnie przeczytałeś jest prawdą, to Twoje życie ma szansę odmienić się o 180 stopni.
Pierwsza część "Proś, a będzie Ci dane" jest niezwykle duchowa i ciężka do przejścia. Mnie samej trudno było przez nią przebrnąć. Po kilku miesiącach, gdy dotarłam w końcu do drugiej części, w której są zebrane wszystkie procesy, zmieniło się moje podejście do tej książki i do mojego życia.
Dzięki temu łatwiej było mi wdrożyć w życie kilka procesów. Zmieniłam też swoje nastawienie i myślenie i faktycznie... zauważyłam pozytywne oddziaływanie Prawa Przyciągania w moim życiu.

ania33 | 2015-03-31
Przeczytana: 29 marca 2015

Swietna ksiazka,napisana przystepnym jezykiem.Warto przeczytac chocby ze wzgledu na silne,pozytywne emocje towarzyszace czytaniu tej ksiazki.
Goraco polecam!

Zaczytana | 2014-03-03
Przeczytana: 03 października 2012

Ciężko przebrnąć przez tą lekturę, przyznaję, że bardzo opornie szło mi czytanie jej i wyciąganie wniosków. Trochę to za bardzo "na wiarę".

Kaja Karuna | 2013-11-10
Przeczytana: 2011 rok

Moja pierwsza książka o Prawie Przyciągania... odmieniła całkiem moje życie po 2 tygodniach stosowania. Do dziś, po 2 latach, jestem w szoku..

Ania | 2011-12-12
Przeczytana: 20 listopada 2011

Książkę czytałam powoli, analizując każdy rozdział, chcąc go dokładnie zrozumieć. Zaczęłam stosować prawo przyciągania. Na końcu są zamieszczone procesy, które mają nam pomóc w realizacji. Na razie poza dobrym samopoczuciem nic się nie zmienia. Ale wierzę w to, że w końcu się uda. Wizualizuję i czuję się świetnie. Polecam każdemu kto choć troszkę pragnie zmienić swoje życie na lepsze!