Proś, a będzie ci dane

Tłumaczenie: Paweł Karpowicz
Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
Ask and It Is Given: Learning to Manifest Your Desires
978-83-7377-328-8

Bestseller New York Timesa. Ponad 1 000 000 sprzedanych egzemplarzy. Esther i Jerry Hicks amerykańscy odkrywcy Prawa przyciągania od 20 lat przekazują jego sekret nie tylko Ameryce ale i całemu światu. Dzięki nim miliony osób na całym świecie zrozumiało jak proste prawa rządzą osiąganiem pragnień i realizacją marzeń. Książka ukazuje się po raz pierwszy w Polsce nakładem wydawnictwa Studio...

Bestseller New York Timesa. Ponad 1 000 000 sprzedanych egzemplarzy.
Esther i Jerry Hicks amerykańscy odkrywcy Prawa przyciągania od 20 lat przekazują jego sekret nie tylko Ameryce ale i całemu światu. Dzięki nim miliony osób na całym świecie zrozumiało jak proste prawa rządzą osiąganiem pragnień i realizacją marzeń. Książka ukazuje się po raz pierwszy w Polsce nakładem wydawnictwa Studio Astropsychologii.
Ich odkrycie jest przekazem channelingowym od Abrahama duchowego podmiotu, który za pośrednictwem małżeństwa Hicks przekazał tę wiedzę całej ludzkości i każdemu z nas.
Państwo Hicks prowadzą otwarte warsztaty w blisko 60 miastach rocznie, wydali dotychczas ponad 700 książek, kaset z nagraniami, płyt CD oraz płyt DVD autorstwa Abraham-Hicks. Ich siłą życiową inspirującą do dalszej pracy jest satysfakcja i wsparcie od czytelników, którzy zrozumieli jak można osiągnąć wszystko czego pragną. Są również inspiracją dla innych, którzy włączają się w nurt popularyzacji ich Prawa przyciągania w Polsce m.in. publikacja Byrne Rhonda Sekret.

Teraz również Ty otrzymujesz źródło wiedzy, dzięki której miliony osób na całym świecie osiągnęło spełnienie swoich marzeń i pragnień.

Nie jest to książka z gotową receptą jest to książką dla osób świadomie podążających ścieżką wewnętrznego rozwoju. Jest kluczem do realizacji wszystkich naszych pragnień. Książka, z którą powinniśmy rosnąć wraz z rosnącym, naszym dobrobytem. Możemy ją przeczytać od deski do deski ale możemy też ją traktować jak doradcę w określonych momentach naszego życia otwierając na dowolnej stronie otrzymujemy właściwą radę od istoty wyższej Abrahama.

Kiedy zrozumiesz Prawo Przyciągania już nigdy nie zadziwi Cię to, czego doświadczysz w swoim życiu. Zatem proś o wszystko, czego potrzebujesz.
Proś świadomie i z radością.
Proś a będzie Ci dane.

jusia1986 | 2016-04-09
Przeczytana: 10 marca 2016

Esther i Jerry Hicks, twórcy 22 sposobów na to, aby prawo przyciągania działało na naszą korzyść. Za pomocą tajemniczej siły - Abrahama - było im dane poznać tajemnicę, której poznanie jest kluczem do życia w obfitości i dobrobycie wszelakim. 22 sposoby na godne i przyjemniejsze życie, czy zechcesz wypróbować je na sobie?

Ja wypróbowałam, oczywiście nie napiszę Wam: tak, to działa, metoda ze strony x uczyniła ze mnie milionerkę! Nie przeczę jednak, że takie rzeczy są absolutnie możliwe. Chciałabym jednak skoncentrować się na czymś innym. Niewątpliwym plusem tej pozycji dla mnie jest sposób w jaki wytłumaczyli istotę "wibracji". W skrócie: jeśli jesteś wściekły, wycieńczony, zdenerwowany nie oczekuj, że Twoje myśli będą działały na najwyższym stopniu wibracji. Doskonale znamy przykład, że jeśli mamy "gorszy dzień", spotkamy osobę znaną nam, w znakomitym humorze - jej radość może jeszcze bardziej nas zirytować, a rady typu: rozchmurz się! nie są pomocne. Według Esther i jej...

-Maat-Ka-Ra- | 2015-04-11
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 11 stycznia 2015

Kolejny fantastyczny poradnik. Po co wyważać otwarte drzwi?? Polecam!! Życie zmieniło mi się po przeczytaniu i wdrożeniu o 180 stopni!! <3

Agata Libera | 2014-01-01
Przeczytana: 01 stycznia 2014

Książka całkowicie odmieniła moje życie. Polecam ją każdemu, którzy chcą sprawić, by ich życie stało się lepsze i bardziej szczęśliwe. Osobiście nie jestem zwolenniczką książek typu "poradniki pozytywnego myślenia" i tym podobnych, ale ten tytuł jest zupełnie inny! Zmienił on życie wielu moim znajomym, którzy zmagali się z problemami od finansowych niedogodności do ciężkiej depresji.

ania33 | 2015-03-31
Przeczytana: 29 marca 2015

Swietna ksiazka,napisana przystepnym jezykiem.Warto przeczytac chocby ze wzgledu na silne,pozytywne emocje towarzyszace czytaniu tej ksiazki.
Goraco polecam!

Zaczytana | 2014-03-03
Przeczytana: 03 października 2012

Ciężko przebrnąć przez tą lekturę, przyznaję, że bardzo opornie szło mi czytanie jej i wyciąganie wniosków. Trochę to za bardzo "na wiarę".

Kaja Karuna | 2013-11-10
Przeczytana: 2011 rok

Moja pierwsza książka o Prawie Przyciągania... odmieniła całkiem moje życie po 2 tygodniach stosowania. Do dziś, po 2 latach, jestem w szoku..

Mani | 2013-08-26
Przeczytana: 2013 rok

Esther i Jerry Hicks, to amerykańskie małżeństwo, odkrywcy Prawa Przyciągania. Ich przygoda z Sekretem rozpoczęła się, gdy pewnego dnia odwiedzili Sheilę - kobietę, która posiadała dar rozmawiania z duchami. Dzięki niej Esther dowiedziała się, że również posiada taką zdolność, co więcej jej Duchowy Przewodnik Abraham, "pisze" dzięki jej pomocy tę książkę, która ma w jakiś sposób dotrzeć do każdego z nas i uświadomić nas w kwestii szczęścia w życiu.

"Proś a będzie ci dane" jest w części informatorem, w części przewodnikiem, który ujawnia czytelnikowi uniwersalne Prawo Przyciągania, które rządzi Wszechświatem. Abraham wyjaśnia, jak ów prawo działa, a następnie przekazuje 22 procesy, które odbiorca może wykorzystać w swoim życiu w celu uświetnienia go, bądź znacznego poprawienia jego jakości.

Do tej lektury trzeba podejść jak do dobrej zabawy, trzeba uwierzyć w to, co zawiera nie zadając absolutnie żadnych pytań. Dla osób kierujących się w życiu zdrowym rozsądkiem, może się ona...

angie | 2011-12-12
Przeczytana: 20 listopada 2011

Książkę czytałam powoli, analizując każdy rozdział, chcąc go dokładnie zrozumieć. Zaczęłam stosować prawo przyciągania. Na końcu są zamieszczone procesy, które mają nam pomóc w realizacji. Na razie poza dobrym samopoczuciem nic się nie zmienia. Ale wierzę w to, że w końcu się uda. Wizualizuję i czuję się świetnie. Polecam każdemu kto choć troszkę pragnie zmienić swoje życie na lepsze!

Joanna | 2015-05-11

Mało przekonywujące, zwłaszcza, że Jerry Hicks w 2011 roku zmarł na nowotwór...

Pcheła | 2013-04-06
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 06 kwietnia 2013

Średnio przekonywująca. Czytałam lepsze książki z tego zakresu.