Beautiful Bastard

Cykl: Beautiful Bastard (tom 1)
Wydawnictwo: Gallery Books
angielski
bookworm_babe

NYT and USA TODAY BESTSELLER An ambitious intern. A perfectionist executive. And a whole lot of name calling. Whip-smart, hardworking, and on her way to an MBA, Chloe Mills has only one problem: her boss, Bennett Ryan. He's exacting, blunt, inconsiderate--and completely irresistible. A Beautiful Bastard. Bennett has returned to Chicago from France to take a vital role in his family's...

NYT and USA TODAY BESTSELLER

Bennett has returned to Chicago from France to take a vital role in his family's massive media business. He never expected that the assistant who'd been helping him from abroad was the gorgeous, innocently provocative--completely infuriating--creature he now has to see every day. Despite the rumors, he's never been one for a workplace hookup. But Chloe's so tempting he's willing to bend the rules--or outright smash them--if it means he can have her. All over the office.

As their appetites for one another increase to a breaking point, Bennett and Chloe must decide exactly what they're willing to lose in order to win each other.

Originally only available online as The Office by tby789--and garnering over 2 million reads on fanfiction sites--Beautiful Bastard has been extensively updated for re-release.

źródło opisu: amazon.com

źródło okładki: amazon.com

Sol | 2019-01-27
Przeczytana: 27 stycznia 2019

Gdzie jest pierwsza połowa książki?!
Czuję niedosyt w tej kwestii. Zostałam rzucona właściwie w środek akcji, a cały piękny wstęp z chemią, przekomarzaniem, droczeniem, drażnieniem i resztą jest w domysłach. To trochę boli.

Wiemy, że Bennett i Chloe się nienawidzą, tylko, że strasznie szybko, bo niemal od razu idą ze sobą do... sali konferencyjnej. Jedyne con choć trochę ratuje cały ten love-hate romans biurowy jest fakt, że seks wcale nie łagodzi obyczajów, a ich schadzki i kłótnie robią się coraz ostrzejsze.
Chciałabym towarzyszyć im w drodze do tego momentu, czytać o narzekaniu Chloe na szefa i Bennetta na swoją asystentkę, ale cóż... Nie wymagajmy cudów od romansu erotycznego.

Oni działają na siebie jak płachta na napalonego byka, co jest fajne. Co prawda w pewnym momencie wolałabym by zaczęli rozmawiać zamiast gzić się po kątach, ale na brak chemii i iskrzenia to narzekać nie można.
I tak, jest to niby klasyczny erotyk, ale jednak ma urok.
Przez bohaterów. Oboje maksymalnie...

Kasiek | 2015-02-11
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 10 lutego 2015

Gdyby nie liczne pozytywne opinie, to sugerując się samym tytułem, pewnie po tę książkę bym nie sięgnęła. Jest banalny, zresztą jak sama fabuła. Jednak bohaterowie są na tyle interesujący, że akcja staje się mniej ważna niż relacje między nimi. Ich sposób bycia i ostry język, a co za tym idzie dialogi pełne ciętych ripost powodują, że książka wciąga i czyta ją się niezmiernie przyjemnie. Jednowątkowość i przewidywalność fabuły schodzi na drugi plan, gdy sami bohaterowie wzbudzają taką sympatię, a ich zachowanie niejednokrotnie wywołuje uśmiech na twarzy.

Urmurmina | 2015-05-09
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, +18

Silna i niezależna kobieta kontra piękny drań. Ich relacja szef-stażystka, w której jest dużo kłótni i protekcjonalności, zaczyna przeradzać się w pełną pożądania i gorącego seksu więź. Czy to nie zaszkodzi karierze Chloe i reputacji Bennetta?

Książka od pierwszych stron mnie wciągnęła, a relacja szefa i stażystki była od początku do końca bardzo wyrazista i namiętna. Podobało mi się, że Chloe miała tak samo silny charakter jak Bennett, pomimo, że była jego podwładną. I to było w tym genialne! Sceny łóżkowe były gorące, ale nie odpychające, a przekomarzanie się szefa ze stażystką obfitowało chwilami w świetny humor. Cała ich relacja była niesamowicie ciekawa, nie było przesadnie słodko (czego nie lubię w takich powieściach), a zakończenie mnie usatysfakcjonowało. Rewelacyjna historia, która pobudza wyobraźnię i pozwala się zrelaksować podczas czytania.

Modliszeg | 2016-09-16
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 16 września 2016

"Szybko się przekonasz, że uroda to tylko powierzchowność, a szpetota sięga do szpiku kości."

Chloe Mills, uzdolniona, pracowita stażystka. Ryan Bennett, wymagający, zasadniczy szef. Zderzenie dwóch mocnych charakterów, które przeradza się w namiętność.

Międzynarodowy bestseller, o interesującym temacie kompletnie mnie zawiódł. Oczekiwałam intrygujących wątków, humoru, romansu, namiętności. Liczyłam na porywające dialogi i niebanalną historię. Otrzymałam słaby erotyk.

Chloe Mills jest prawą ręką w firmie rodziny Bennett. Ceniona, uzdolniona, piękna. Codziennie stawia czoła apatycznemu, wymagającemu, piekielnie przystojnemu szefowi. Posiadając mocne charaktery, bohaterowie nie pozostają sobie dłużni w grze słów. Złośliwości stają się ich stałym dialogiem. Stosunki bohaterów zmieniają się po namiętnym, erotycznym incydencie. Od tej chwili, Chloe oraz Ryann muszą pogodzić pracę z życiem osobistym.

Za dużo erotyzmu, za mało uczuć. Zdecydowanie bardziej moją sympatię zyskał bohater....

szaraczek | 2016-07-11
Przeczytana: 11 lipca 2016

Seks z szefem nigdy nie jest dobrym pomysłem. Zwłaszcza, jeśli tym szefem jest tytułowy piękny drań. No, ale jak tu się oprzeć symbolowi seksu?

Chloe to najzdolniejsza stażystka w firmie Media Ryan, no i najseksowniejsza. Nic dziwnego, że długie prawie do nieba nogi, długie włosy i piękna twarz zwabiła Bennetta Ryana w swoje sidła. Od pierwszej chwili jeden z dyrektorów spółki Media Ryan wie, że złamie pierwszą zasadę dotyczącą etyki pracy: „nie sypiać z współpracownikami”.

Zdecydowanie jest to książka idealna dla fanów „Uwikłanych”, chociaż z mniejszą dozą humoru, jednak ociekająca za to seksem i uszczypliwymi docinkami, które wywoływały elektryzujące napięcie pomiędzy głównymi bohaterami.

Książka jest lekka, przyjemna i przede wszystkim ociekająca niesamowitym seksem. Moje serce już ma. Teraz kolej by zdobyła i Twoje :)

Ranech | 2014-07-05
Przeczytana: 05 lipca 2014
Ranech | 2015-02-25
Przeczytana: 02 stycznia 2015
Anmar | 2019-02-10
Przeczytana: 09 lutego 2019

Zamierzając przeczytać tę książkę liczyłam, że dostanę romans z solidną porcją erotyki. Po przeczytaniu muszę przyznać, że jestem odrobinę (no, może trochę więcej niż odrobinę) zawiedziona. Bo gdzie tu ten romans? Gdzie tu "książka pełna serca, seksu i zdrowej porcji złośliwości"? Gdzie jest to serca, a przede wszystkim ta złośliwość? Jedynie seksu nam autorki nie żałowały. I za to plusik... malutki.

Zaczynając od początku... Chloe Mills jest od kilku lat stażystką w firmie Media Ryan, teraz od dziewięciu miesięcy pracuje dla Bennetta Ryana. I własnie dopiero w tym momencie poznajemy bohaterów. Już po kilkunastu stronach mamy pierwszą scenę erotyczną. I tych scen w książce nie brakuje. Mniej więcej do połowy książki są same momenty. Żadnego romansu, żadnego przekomarzania się, żadnych zgryźliwości czy poczucia humoru. W połowie książki następuje zwrot i dostajemy romansidło z niewielką ilością scen. Zabrakło mi równowagi.

Bohaterowie słabo scharakteryzowani, jakby autorkom nie...

Książniczka | 2015-02-17

Nie czytuję erotyków, to jeden z niewielu rodzajów literatury, który konsekwentnie mnie odrzuca - nie czytałam więc Greya, Crossa i podobnych tworów... "Piękny drań" wpadł mi w ręce przez przypadek, a ja zupełnie nie zdawałam sobie sprawy, że to erotyk - kiedy natrafiłam na pierwsze "momenty" już na samym początku książki, uświadomiłam sobie, że to "greyopodobna" powieść... I wcale nie miałam ochoty czytać dalej.

Czytałam jednak, było już późno i nie chciało mi się szukać sobie następnej książki... Skończyło się tym, że zarwałam noc!

Wiadomo, że od takiej książki nie można oczekiwać specjalnej głębi i nie było jej tutaj, miałam też już trochę dość licznych scen erotycznych - mimo to czytało się naprawdę świetnie. Główną zaletą są sami bohaterowie i ich relacje, a więc początkowa wrogość, konflikty i słowne przepychanki. To wszystko sprawia, że iskrzy między nimi przez cały czas, a w powieści jest sporo humoru.

"Piękny drań" to naprawdę świetna powieść i cudownie...

Katarzyna | 2015-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2015

W sumie zastanawiam się skąd te dobre oceny i komentarze, ale każdy ma inny gust.

Dla mnie książka jest słaba. Słaba historia, bohaterka mega irytująca, już bardziej podobała mi się postać szefa niż jej. "Tak bardzo Cię nienawidzę", a chwilę później "Och! Jestem już blisko".
Naprawdę spodziewałam się czegoś więcej po tej książce.