Driven. Namiętność silniejsza niż ból

Cykl: Driven (tom 1)
Wydawnictwo: Septem
Driven
karollllllla

Gnani namiętnością, podsycani pożądaniem Jesteś Rylee Thomas — kobietą sukcesu, przyzwyczajoną do kontrolowania własnego życia. W każdym jego aspekcie. Piękna i niezależna, absolutnie nie stanowisz potencjalnego trofeum dla pięknego, niegrzecznego chłopca. Nie pasujecie do siebie — Ty z silną potrzebą kontroli, a on — z ego rozdmuchanym do granic możliwości. Jednak połączy was pożądanie. Ty...

Gnani namiętnością, podsycani pożądaniem

Jesteś Rylee Thomas — kobietą sukcesu, przyzwyczajoną do kontrolowania własnego życia. W każdym jego aspekcie. Piękna i niezależna, absolutnie nie stanowisz potencjalnego trofeum dla pięknego, niegrzecznego chłopca. Nie pasujecie do siebie — Ty z silną potrzebą kontroli, a on — z ego rozdmuchanym do granic możliwości. Jednak połączy was pożądanie. Ty utracisz kontrolę, on pewność siebie. Zyskacie… niezwykłe doznania. Nie tylko seksualne.

W świecie chętnych kobiet jestem wyzwaniem dla łajdackiego i boleśnie przystojnego Coltona Donavana. Mężczyzny przyzwyczajonego, że we wszystkich aspektach życia dostaje to, czego chce. To lekkomyślny, zły chłopiec, który nieustannie balansuje na granicy braku kontroli i niebezpiecznych manowców. Nie mogę mu dać tego, czego chce, a on nie może mi dać tego, czego potrzebuję. Lecz czy będę w stanie odejść, gdy zajrzę pod jego pieczołowicie wypolerowaną zewnętrzną powłokę i zacznę odkrywać mroczne sekrety jego zranionej duszy?

źródło opisu: http://www.empik.com

źródło okładki: http://www.empik.com

Wioleta Sadowska | 2015-07-02
Przeczytana: 02 lipca 2015

"Czasem nasza podróż życiowa niemiłosiernie się ciągnie, gdy staramy się dotrzeć do kulminacji swoich wysiłków i osiągnąć jakiś cel. A gdy nam się uda, życie przyspiesza i szybko się kończy".

Całkowicie się zatraciłam, totalnie uległam i skapitulowałam. Tak, to romans erotyczny. Tak, wzorowany na najsławniejszej obecnie trylogii erotycznej E. L. James. Tak, nie jest to ambitna literatura i na pewno nie wejdzie do światowego kanonu. I cóż z tego! Tyle emocji, namiętności i pożądania na prawie czterystu stronach, całkowicie i nieodwołanie mnie urzekło. Jeszcze nie ochłonęłam...

K. Bromberg to żona, matka, poskramiaczka dzieci, podnosicielka zabawek, szofer i domowy Spiderman. Uwielbia dietetyczną colę z rumem, głośną muzykę i zapasy czekolady w spiżarni. Gdy potrzebuje chwili oddechu od codziennych zajęć, ćwiczy na bieżni lub czyta na czytniku pasjonującą lekturę. Autorka obecnie mieszka w południowej Kalifornii. "Driven. Namiętność silniejsza niż ból" to jej debiut pisarski i...

Kasiek | 2014-11-27
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2014
Przeczytana: 27 listopada 2014

Wciągająca książka. Autorka potrafi budować napięcie, stosuje przystępny język, a dialogi obfitują w cięte riposty. Fabuła wzorowana na historii Greya i Crossa. Charyzmatyczny, przystojny i nieprzystępny playboy i licząca na głębsze uczucie, choć nie do końca naiwna, dziewczyna. Historia jakich wiele, ale urzekła mnie. Czasami dobrze jest choć na chwilę zatracić się w świecie pięknych, sławnych i bogatych. Bardzo dobrze czytało mi się tę książkę i z przyjemnością sięgnę po kontynuację. Polecam.

korcia | 2017-05-01
Przeczytana: 21 kwietnia 2017

Muszę przyznać, że ta powieść to naprawdę świetny debiut i ani trochę mnie nie dziwi, że seria cieszy się taką popularnością. Dużo emocji, tajemnic i ogromna namiętność sprawiają, że książka świetnie wpisuje się gatunek literatury kobiecej. Wielokrotnie zawiodłam się na powieściach erotycznych, bo albo były puste, albo beznadziejnie napisane, albo okropnie irytujące. K. Bromberg intryguje, ale też pisze w taki sposób, że chce się to czytać, że lektura jest przyjemna i wciągająca, że możemy się oddać przyjemności czytania, a nie musimy nieustannie zgrzytać nad jakimiś niedociągnięciami. Ta powieść to świetny sposób na relaks, odsapnięcie od codziennych problemów, ale też od poważnej literatury. Jestem zauroczona i niezmiernie ciekawa dalszego ciągu tej historii.

Ranech | 2015-03-12
Na półkach: Przeczytane, Erotyk, Posiadam, 2015
Przeczytana: 04 marca 2015

Zapowiada się bardzo dobra seria!
Wiele osób twierdzi, odgrzewane kotlety, to już było itp. Może i było, ale w końcu miła odmiana, główny bohater nie jest takim ponurakiem jak Grey czy Gideon, oczywiście miewa momenty "uciekaj myszko, bo cię pożrę", ale ma też świetne poczucie humoru i dialogi są bardzo zabawne, co cenię sobie najbardziej. Oczywiście kończy się w bardzo dobrym momencie, od razu sięgasz po następną część :)

Seria "Driven":
1. Driven. Tom 1. Namiętność silniejsza niż ból
2. Fueled. Tom 2. Napędzani pożądaniem
3. Crashed. Tom 3. W zderzeniu z miłością

Beata | 2015-04-13
Przeczytana: 13 kwietnia 2015

Świetna powieść erotyczna. Dobrze się czyta, choć nieco przewidywalna.

Hybrisa | 2015-06-20
Na półkach: Przeczytane, E-book, 2015
Przeczytana: 17 czerwca 2015

Pierwsze co rzuca się w oczy w zetknięci z serią "Driven" to niespotykane, jak na literaturę erotyczną, wysokie oceny. Nie bez powodu: to nie jest literatura erotyczna w ścisłym znaczeniu tego słowa. Trzeba uczciwie przyznać, że bohaterom nieustanne towarzyszy napięcie seksualne i pojawiają się sceny łóżkowe, ale nie w ilości bliskiej do ilości stron. Po drugie, jest to powieść, która posiada już coś co było i to powtarzane wielokrotnie, a mianowicie iście Greyopodobną fabułę oraz bohaterów nieco przypominających "Dotyk Crossa". Jednak pomimo, że jest to książka, która skorzystała z utartych schematów i ścieżek... jest po prostu dobra. Czyta się ją jednym tchem, błyskawicznie pochłaniając kolejne strony i zatracając się w niej bez pamięci. Moim numerem jeden jest, co w literaturze tego gatunku rzadko się zdarza, główna bohaterka Rylee. Jest niezwykle zaradną i inteligentną kobietą, której nie wystarczą słodkie oczka i czułe słówka aby stracić głowę dla faceta. Pokazuję jak mówić...

Britta | 2014-03-13
Przeczytana: 11 marca 2014

Niesamowita książka!!!!! Wciąż próbuje złapać oddech. Zamin zacznę swoją opinię dodam tylko, że książka bardzo podobna do Fifty Shades of Grey oraz Bared to You. To taka mieszanka bohaterów. Tak jakby połączyć Christiana w tym przypadku Colton z Evą i tutaj mamy Rylee. Colton to arogancki, pewny siebie dupek. A Rylee to normalna dziewczyna.

Zarówno Colton jak i Rylee to dwa mocne charaktery stąpajce przez życie według własnych zasad i reguł. Z małym wyjątkiem, Colton jawnie określa zasady i jeśli się one Tobie nie podobają to dowidzenia natomiast Rylee przedkłada dobro innych ponad swoje. Związane to jest na pewno z jej przeszłoscią obłożoną cierpieniem i wyrzutami sumienia oraz dotychczasową pracą .
Od samego początku dosłownie wrze pomiędzy tą parą. Erotyzm i namiętność jest wręcz namacalna na przemian ze złością i krzywdzeniem się wzajemnie.

Niestety obydwoje mają swoją pzreszłość z którą ciężko sobie samemu poradzić a co dopiero opowiadać o niej innej świeżo poznanej...

Kasia | 2015-09-12
Przeczytana: 12 września 2015

Pierwsza część trylogii, romantyczna i wciągająca. Schemat trochę powielany, ale wzbudza emocje a przecież o to chodzi :)
Polecam

WampirkaJustynka | 2016-07-25
Przeczytana: 24 lipca 2016

Czy autorka musiała zakończyć książkę w takim momencie? Teraz będę musiała sięgnąć po kontynuację.

mala5317 | 2015-02-05
Przeczytana: 05 lutego 2015

To pierwsza pozycja z nowszych na mojej prywatnej liście czytelniczej. Opróżniałam powoli swoje zaległości, ale dla kilku pozycji postanowiłam sobie zrobić wyjątek. Tą pozycję przeczytałam szybko, bo wciąga. Ale na język ciągnie się od razu taka piosenka Maryli Rodowicz "Ale to już było...". I to nie raz, nie dwa. A odpowiedź jest bardzo prosta.

Książek z podobnymi bohaterami mam już na swoim koncie kilka. Grey, Cross, Stark i do ich szeregu dołącza teraz Colton wszyscy ci zaliczają się do mega przystojnych i niewątpliwie bogatych bohaterów pierwszoplanowych. Każdy z nich boryka się z demonami swojej przeszłości. Kobiety przemykają im przez życie tylko i wyłącznie na ich warunkach. U żadnego z nich w słowniku nie funkcjonuje słowo miłość. Do czasu, gdy na ich drodze pojawi się ta jedyna, która wywraca świat do góry nogami.

Zdarzają się mądrzejsze lub trochę głupiutkie te pierwszoplanowe bohaterki. Tutaj mamy przykład kobiety o dość mocnym charakterze, przynajmniej na początku...