Piękny drań

Tłumaczenie: Katarzyna Krawczyk
Cykl: Beautiful Bastard (tom 1)
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Beautiful Bastard

Międzynarodowy bestseller, który porwał serca czytelników w Stanach Zjednoczonych, we Francji i wielu innych krajach! Wymagający, bezwzględny... i absolutnie nie do odparcia! Piękny drań... Chloe Mills, uzdolniona i pracowita studentka MBA ma tylko jeden problem: swojego szefa, Ryana Bennetta. Jest wymagający, nie przebiera w słowach i nie liczy się z uczuciami innych - ale nie sposób mu się...

Wymagający, bezwzględny... i absolutnie nie do odparcia! Piękny drań...
Chloe Mills, uzdolniona i pracowita studentka MBA ma tylko jeden problem: swojego szefa, Ryana Bennetta. Jest wymagający, nie przebiera w słowach i nie liczy się z uczuciami innych - ale nie sposób mu się oprzeć.
Bennett Ryan wrócił z Francji do Chicago, aby podjąć znaczące stanowisko w wielkiej firmie rodzinnej. Nawet nie przyszło mu do głowy, że asystentka współpracująca z nim na odległość przed jego przyjazdem, to wystrzałowa, niewinnie prowokacyjna i wyjątkowo irytująca istota, którą teraz będzie widywał codziennie. Pomimo plotek nigdy nie romansował w pracy, Chloe jest jednak pokusą, której trudno się oprzeć...
Jednak gdy ich wspólne pragnienie dochodzi do granic wytrzymałości, Bennett i Chloe będą musieli zdecydować, co są gotowi poświęcić dla siebie nawzajem...

"Piękny drań to książka pełna serca, seksu i zdrowej porcji złośliwości. Czytelników doceniających ciekawą fabułę czeka zaskakująca i pełna namiętności uczta!" Myra McEntire, autorka Hourglass

"Przecudowna! Pełna humoru, fajnych dialogów, ciętych ripost i przede wszystkim namiętności i pożądania!
Oczywiście znajdą się też momenty żalu, wątpliwości oraz zaskoczenia - ale bez tego książka nie miałaby tyle uroku. Opisana historia jest oryginalna i świeża, zaskakuje z każdą kolejną stroną. Nic w niej nie jest oczywistei przewidywalne... Polecam!" Joanna Wudniak, lubimyczytac.pl

źródło opisu: http://www.zysk.com.pl/

źródło okładki: http://www.zysk.com.pl/

Kasiek | 2015-02-11
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 10 lutego 2015

Gdyby nie liczne pozytywne opinie, to sugerując się samym tytułem, pewnie po tę książkę bym nie sięgnęła. Jest banalny, zresztą jak sama fabuła. Jednak bohaterowie są na tyle interesujący, że akcja staje się mniej ważna niż relacje między nimi. Ich sposób bycia i ostry język, a co za tym idzie dialogi pełne ciętych ripost powodują, że książka wciąga i czyta ją się niezmiernie przyjemnie. Jednowątkowość i przewidywalność fabuły schodzi na drugi plan, gdy sami bohaterowie wzbudzają taką sympatię, a ich zachowanie niejednokrotnie wywołuje uśmiech na twarzy.

Urmurmina | 2015-05-09
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, +18

Silna i niezależna kobieta kontra piękny drań. Ich relacja szef-stażystka, w której jest dużo kłótni i protekcjonalności, zaczyna przeradzać się w pełną pożądania i gorącego seksu więź. Czy to nie zaszkodzi karierze Chloe i reputacji Bennetta?

Książka od pierwszych stron mnie wciągnęła, a relacja szefa i stażystki była od początku do końca bardzo wyrazista i namiętna. Podobało mi się, że Chloe miała tak samo silny charakter jak Bennett, pomimo, że była jego podwładną. I to było w tym genialne! Sceny łóżkowe były gorące, ale nie odpychające, a przekomarzanie się szefa ze stażystką obfitowało chwilami w świetny humor. Cała ich relacja była niesamowicie ciekawa, nie było przesadnie słodko (czego nie lubię w takich powieściach), a zakończenie mnie usatysfakcjonowało. Rewelacyjna historia, która pobudza wyobraźnię i pozwala się zrelaksować podczas czytania.

Modliszeg | 2016-09-16
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 16 września 2016

"Szybko się przekonasz, że uroda to tylko powierzchowność, a szpetota sięga do szpiku kości."

Chloe Mills, uzdolniona, pracowita stażystka. Ryan Bennett, wymagający, zasadniczy szef. Zderzenie dwóch mocnych charakterów, które przeradza się w namiętność.

Międzynarodowy bestseller, o interesującym temacie kompletnie mnie zawiódł. Oczekiwałam intrygujących wątków, humoru, romansu, namiętności. Liczyłam na porywające dialogi i niebanalną historię. Otrzymałam słaby erotyk.

Chloe Mills jest prawą ręką w firmie rodziny Bennett. Ceniona, uzdolniona, piękna. Codziennie stawia czoła apatycznemu, wymagającemu, piekielnie przystojnemu szefowi. Posiadając mocne charaktery, bohaterowie nie pozostają sobie dłużni w grze słów. Złośliwości stają się ich stałym dialogiem. Stosunki bohaterów zmieniają się po namiętnym, erotycznym incydencie. Od tej chwili, Chloe oraz Ryann muszą pogodzić pracę z życiem osobistym.

Za dużo erotyzmu, za mało uczuć. Zdecydowanie bardziej moją sympatię zyskał bohater....

szaraczek | 2016-07-11
Przeczytana: 11 lipca 2016

Seks z szefem nigdy nie jest dobrym pomysłem. Zwłaszcza, jeśli tym szefem jest tytułowy piękny drań. No, ale jak tu się oprzeć symbolowi seksu?

Chloe to najzdolniejsza stażystka w firmie Media Ryan, no i najseksowniejsza. Nic dziwnego, że długie prawie do nieba nogi, długie włosy i piękna twarz zwabiła Bennetta Ryana w swoje sidła. Od pierwszej chwili jeden z dyrektorów spółki Media Ryan wie, że złamie pierwszą zasadę dotyczącą etyki pracy: „nie sypiać z współpracownikami”.

Zdecydowanie jest to książka idealna dla fanów „Uwikłanych”, chociaż z mniejszą dozą humoru, jednak ociekająca za to seksem i uszczypliwymi docinkami, które wywoływały elektryzujące napięcie pomiędzy głównymi bohaterami.

Książka jest lekka, przyjemna i przede wszystkim ociekająca niesamowitym seksem. Moje serce już ma. Teraz kolej by zdobyła i Twoje :)

Ranech | 2014-07-05
Przeczytana: 05 lipca 2014
Ranech | 2015-02-25
Przeczytana: 02 stycznia 2015
Książniczka | 2015-02-17

Nie czytuję erotyków, to jeden z niewielu rodzajów literatury, który konsekwentnie mnie odrzuca - nie czytałam więc Greya, Crossa i podobnych tworów... "Piękny drań" wpadł mi w ręce przez przypadek, a ja zupełnie nie zdawałam sobie sprawy, że to erotyk - kiedy natrafiłam na pierwsze "momenty" już na samym początku książki, uświadomiłam sobie, że to "greyopodobna" powieść... I wcale nie miałam ochoty czytać dalej.

Czytałam jednak, było już późno i nie chciało mi się szukać sobie następnej książki... Skończyło się tym, że zarwałam noc!

Wiadomo, że od takiej książki nie można oczekiwać specjalnej głębi i nie było jej tutaj, miałam też już trochę dość licznych scen erotycznych - mimo to czytało się naprawdę świetnie. Główną zaletą są sami bohaterowie i ich relacje, a więc początkowa wrogość, konflikty i słowne przepychanki. To wszystko sprawia, że iskrzy między nimi przez cały czas, a w powieści jest sporo humoru.

"Piękny drań" to naprawdę świetna powieść i cudownie...

Natalia-Lena | 2013-09-10
Przeczytana: 08 września 2013

Ambitna stażystka.
Szef perfekcjonista.
I mnóstwo wyzwisk.

Inteligentna, pracowita i na dobrej drodze do zdobycia dyplomu, Chloe Mills ma tylko jeden problem: swojego szefa, Bennetta Ryana. Jest on wymagający, nieuprzejmy – i całkowicie nie do odparcia. Piękny drań.

Bennett powrócił do Chicago z Francji, by zająć ważne stanowisko w dużej rodzinnej firmie. Nigdy nie spodziewał się, że jego asystentka będzie wspaniałą, prowokująco niewinną istotą, z którą będzie widywał się na co dzień. Pomimo krążących plotek, Bennet nigdy nie należał do zwolenników biurowych romansów. Jednak Chloe jest tak kusząca, że dla niej jest w stanie nagiąć zasady – lub wręcz się ich pozbyć – jeśli to będzie oznaczało, że może ją mieć. W całym biurze.

W miarę, jak ich apetyty na siebie nawzajem zbliżają się do punktu kulminacyjnego, Bennett i Chloe muszą wybrać, ile są w stanie poświęcić, by być ze sobą.

***&&***

Fan fiction weszło na nowy poziom. Szczególnie, jeśli mówimy o FF Zmierzchu, uściślając:...

Katarzyna | 2015-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2015

W sumie zastanawiam się skąd te dobre oceny i komentarze, ale każdy ma inny gust.

Dla mnie książka jest słaba. Słaba historia, bohaterka mega irytująca, już bardziej podobała mi się postać szefa niż jej. "Tak bardzo Cię nienawidzę", a chwilę później "Och! Jestem już blisko".
Naprawdę spodziewałam się czegoś więcej po tej książce.

deana | 2016-04-03
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 03 kwietnia 2016

Bardzo jednorazowa książka, ba nawet jednowątkowa. Trudno tam dopatrzyć się skomplikowanej fabuły. Nasi bohaterowie, Bennett i Chloe to zażarci wrogowie. On jest jej szefem, ona jego stażystką. Taka relacja wyzwala z nich najgorsze instynkty, nie ma dnia żeby nie darli ze sobą kotów. Cóż, przysłowie mówi, że od nienawiści do miłości jest tylko jeden krok. U nich zaczyna się od seksu w sali konferencyjnej (w pierwszym rozdziale - mają tempo szaleńcy!!). A potem to już jest na zmianę dzika kłótnia i jeszcze dzikszy seks. Wykorzystują do tego każdą możliwą przestrzeń i miejsce. Autorki uraczyły nas swoimi fantazjami w windzie, samochodzie, na klatce schodowej, w przymierzalni, w łazience i ... hmmm, nie pamiętam ale chyba jeszcze coś było.

Nie należę do fanów literatury erotycznej ale jeśli trafi w moje ręce to czytam. Najczęściej denerwuje mnie płyciutka, głupiutka fabuła (albo jej brak) oraz irytujący bohaterowie. Tutaj także nie spodziewałam się cudów. Miałam nadzieję, że...