Przeklęty dwór

Seria: Harlequin Special
Wydawnictwo: Harlequin
The Blanchland Secret
Avadoro

Choć Sara nie zaznała matczynej miłości, jej dzieciństwo było wolne od trosk, upływało w dostatku. Lecz nagle los się odwrócił. Najpierw zmarł ukochany ojciec, potem starszy brat. Sara musiała opuścić rodowy majątek, zostaje bez środków do życia. Przygarnia ją bogata i życzliwa kuzynka. Sara odnajduje się w nowej sytuacji, powoli odzyskuje pogodę ducha. Pewnego dnia otrzymuje tajemniczy list....

Pewnego dnia otrzymuje tajemniczy list. Zmusza ją on do działań, które mogą zakończyć się wielkim skandalem. Podejmuje ryzyko, choć dobre imię jest jedynym skarbem, jaki jej pozostał. Nieoczekiwanie w sukurs przychodzi jej człowiek, który cieszy się opinią pozbawionego skrupułów uwodziciela.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2003

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2003