Próba honoru

Nicola Cornick Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Damy z Fortune’s Folly (tom 2) Seria: Powieść historyczna literatura obyczajowa, romans
The Scandals of An Innocent
2014-06-11
2010-08-06
Harlequin
harlequin romans zaręczyny posag majątek miłość szantaż
The Scandals of An Innocent
Damy z Fortune’s Folly (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
2014-06-11
Powieść historyczna
harlequin romans zaręczyny posag majątek miłość szantaż

Książka lekka i przyjemna. Tak na odstresowanie się, oderwanie od ciężkich ambitnych lektur.

Ona jest służącą, która odziedziczyła ogromny majątek a on zadłużonym księciem z klątwą rodzinną na karku. On starał się o jej rękę ale zrezygnował dla bardziej posażnej panny. Spotykają się ponownie, gdy ona ucieka z ukradzioną suknią i... jest zbrodnia, kłamliwe towarzystwo, zagadki...i oczywiście romans pod czujnym okiem prawa i kochającego plotki towarzystwa.

2019

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w...

2019

W dawnych czasach honor był wartością niepodważalną, pojęciem moralnym, bliskim godności. Wiązał się zazwyczaj z przynależnością do określonej klasy społecznej. Jednak honor nie jest czymś niezmiennym, danym raz na zawsze, gdyż łatwo można go splamić bądź stracić. I co wtedy? Spróbujemy się tego dowiedzieć na przykładzie książki ''Próba honoru'' Nicola Cornick.

Anglia,...

Nicola Cornick , Niewinna skandalistka
Wydawnictwo Harlequin
Stron 394
Oprawa miękka
ISBN - 978-83-238-6757-9

Nicola Cornick opowiada historię służącej Alice Lister, która odziedziczyła fortunę po śmierci damy , którą się opiekowała. Tym samym dziewczyna staje się „ łakomym kąskiem " dla wszystkich mających tytuł, a nie posiadających grosz przy duszy kawalerów....

Druga część opowieści historycznej. Tym razem historia służącej, która dostała w spadku pieniądze i zaczynają się komplikacje.... nie będę zdradzać co dalej ;) warto przeczytać :)

• Romans historyczny
  • Romanse historyczne
  • 2018
  • Romans
  • Harlequin
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Próba honoru