Płomień

Powergraph
2021-09-10
2021-09-10

więcej Więcej

Zamysł na powieść świetny, wykonanie bardzo przeciętne. Dolna półka Kosikowej biblioteczki.

Mam nadzieję, że szybko doczekamy się ekranizacji tej książki.

Wspaniała, intensywna opowieść, która osadza się w sercu czytelnika – „Płomień” Magdaleny Salik! O wielkich marzeniach ludzkości i dylematach z nimi związanych.

„Odwaga. To właśnie cecha, która uczyniła nas tym, kim jesteśmy. Wykorzystajmy ją. Płomień jest po to, żebyśmy wszyscy mogli znów poczuć odwagę. Żeby każdy z nas mógł powiedzieć sobie i wszystkim dookoła: jestem...

• Posiadam Nie Czytałem
  • Wyd. Powergraph