Langer

Okładka książki Langer Remigiusz Mróz
Nominacja w plebiscycie 2023
Okładka książki Langer
Remigiusz Mróz Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Langer (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Langer (tom 1)
Czwarta Strona
2023-04-12
2023-04-12
Mróz Psychopata Morderstwo prokuratura ofiara

Ile czasu można maglować to samo?
Pan Autor niech dalej "produkuje" swoje książki, ale dla innych, to nie dla mnie.
Nie chcę "krytykować" autora, chociaż mam ochotę, dlatego nic już więcej nie napiszę.

Ile czasu można maglować to samo?

wow. Nadal jestem w szoku jakie to było dobre.

wow. Nadal jestem w szoku jakie to było dobre.

[Audiobook] Muszę przyznać że nie znam całej serii ale nie przeszkadzało mi to na przyjemny odsłuch tej książki. Mocna 7.

okrutna i przerażająca

okrutna i przerażająca

Kiedy wiesz czego się spodziewać po bohaterze, ale i tak zbiera ci się na wymioty.

Langera miałam przyjemność poznać już w serii z Chyłką, więc jego osiągnięcia były mi znane.

To co znajduje się tutaj przeszło moje najśmielsze wyobrażenie o tym bohaterze. Dzięki tej serii mamy okazję poznać go z lat młodzieńczych i trochę zrozumieć, co się stało, że taki jest. Chociaż nawet to go nie tłumaczy.

Nie jest to książka dla wrażliwych, bo zawarte w książce opisy momentami nawet mnie przyprawiały o dreszcze, a ja dość często sięgam po takie książki. Najzwyczajniej w świecie mój mózg nie ogarniał, że można być aż tak okrutnym.

Mam za sobą już dwie książki autora, z dwóch różnych gatunków, ale to jak została poprowadzona ta historia jest czymś nowym. Muszę przyznać, że przez to jeszcze bardziej kuszą mnie pozostałe książki Mroza.

Zastanawiałam się jak autor zakończy tę historię, bo jak wiemy za kilka dni premiera drugiego tomu i przyznam, że nie zdziwiło mnie ono. Czułam, że zakończenie będzie równie pokręcone jak cała ta książka i Langer

Niesamowity zwrot akcji.

Niesamowity zwrot akcji.

Uwielbiam Langera. Może być psychopatą, mordercą, gwałcicielem, wszystkim co najgorsze, i tak będę go wielbić <3 Być w głowie Langera - bezcenne! Świetnie mi się to czytało. Mam nadzieję, że powstanie jakaś druga część czy coś. Nie ukrywam, że chciałabym go więcej. O wiele więcej! Cała taka seria mogłaby powstać, o tak <3 Jedyne co mnie martwi, to fakt, że w trakcie czytania mu współczułam. Czy ktoś miał podobne odczucia, czy ze mną już coś poważnie nie tak? XD

Langer śnił mi się po nocach.
Książka dla mnie świetna, chciało się czytać .

Langer śnił mi się po nocach.
Książka dla mnie świetna, chciało się czytać .

Jestem mocno zaskoczona całą lekturą. Nie spodziewałam się aż tak dokładnych opisów zbrodni, na pewno nie jest to książka dla każdego. Zaskoczyło mnie również przenikanie się światów, dobór postaci bardzo mnie zaskoczył. W ogólnym rozrachunku bardzo mi się podobała, pod koniec działo się naprawdę dużo.

Najbardziej makabryczny tytuł Remigiusza Mroza jaki czytałam i w swojej makabryczności jak dla mnie ustępuje tylko książkom Piotra Kościelnego.
Zagłębienie się w psychikę psychola mordercy jest nieporównywalne z niczym.
W pewnym momencie zaczęłam się zastanawiać skąd autor wie tak wiele o psychopatach i o tym co i jak postrzegają.
Zdecydowanie nie jest to książka dla osób o delikatnych nerwach które szukają rozrywki w książce, bo ciężko nazwać ten tytuł rozrywką.

Mam nadzieję, że powstanie ciąg dalszy, bo losy Piotra Langera nie mogą się tak skończyć.... Dla świata musi być nadzieja!!!

Moja ocena 9/10

Zagłębienie się w psychikę psychola mordercy jest nieporównywalne z niczym.
Zdecydowanie nie jest to książka dla osób o...

• Przeczytane 2023
  • Remigiusz Mróz