Attyla. Król Hunów

Attila - König der Hunnen
83-89951-36-3
historyczna
Łukasz

Attyla, król barbarzyńskich Hunów, zwany Biczem Bożym – człowiek o niewątpliwym talencie wojskowym i politycznym, swoimi najazdami na Cesarstwo Rzymskie doprowadził praktycznie do jego upadku. Choć nie dożył starości, a władał krótko, to pod jego uderzeniami rozpadł się układ polityczny Europy. Thomas Mielke jak mało który pisarz potrafi w ciekawy i interesujacy sposób nakreślić tło...

Thomas Mielke jak mało który pisarz potrafi w ciekawy i interesujacy sposób nakreślić tło historyczne i nadać stworzonej postaci ludzki wymiar. Na potrzeby tej powieści autor przemierzył połowę Europy.

źródło opisu: http://solarisnet.pl/oferta/attyla_krol_hunow/

źródło okładki: http://solarisnet.pl/oferta/attyla_krol_hunow/