Black Trillium
837082921X
trillium, norton, fantasy

Wielka Strażniczka kraju, Binah, przeczuwając nadchodzący kres swych sił, przekazuje trzem księżniczkom Ruwendy insygnia mistycznej mocy - bursztynowe amulety z wizerunkiem Czarnego Trillium. Gdy Ruwende podbiją wojownicy sąsiedniego Labornok pod wodzą króla Voltrika, jedynie księżniczki będą mogły walczyć o odzyskanie królestwa.

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 1995

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Efemeryda | 2017-03-24

Przyciągnęło mnie nazwisko i opis intrygi. Ciekawie się zapowiada, pomyslałam. Autorka pióro ma lekkie, może tym razem się nie rozczaruję. Niestety, nie ciągnie mnie do zapoznawania się z dalszymi kolejami losu nieszczęsnego imperium. Jak dla mnie strata czasu.

Ewa | 2017-03-03

Książka przeczytana jednym tchem. Szybka akcja, bohaterowi różnorodni, ale z charakterystycznymi cechami i wadami, którym muszą stawić czoło, a wszytstko w środku wojny na zdradliwych mokradłach.

Darkan21 | 2016-09-15
Przeczytana: 10 lutego 2017