Czarne Trillium tom I

Okładka książki Czarne Trillium tom I
Marion Zimmer BradleyJulian May Wydawnictwo: Amber Cykl: Trillium (tom 1.1) Seria: Wielkie Serie Fantasy fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
1995-01-01
837082921X
Ewa Witecka
trillium norton fantasy

Okładka książki Czarne Trillium tom II Marion Zimmer Bradley, Julian May, Andre Norton
Ocena 6,5
Czarne Trilliu... Marion Zimmer Bradl...
więcej Więcej

To nie jest opinia, ale nowa wersja portalu wymaga wpisania kilku słów, by dołączyć książkę do biblioteczki.
Pozdrawiam
PS. Ogólnie książka bardzo słaba, brakuje pomysłu, akcji, żywych dialogów. Aż trzy Autorki połączyły siły, wnosząc najsłabsze chyba elementy własnego stylu.

Żadne to arcydzieło, a nawet nie dzieło, po prostu kolejne przeciętne fantasy w kolejnym nowym wymyślonym świecie. A jednak po długim czasie nieczytania lektur z gatunku i Czarne Trillium czytało mi się całkiem znośnie. Nie wiem czy sięgnę po kolejne części, choć zwykle kończę cykl, który zaczynam. Poza tym doceniam zawsze główne bohaterki w fantasy, radzące sobie z...

2021

Przyciągnęło mnie nazwisko i opis intrygi. Ciekawie się zapowiada, pomyślałam. Autorka pióro ma lekkie, może tym razem się nie rozczaruję. Niestety, nie ciągnie mnie do zapoznawania się z dalszymi kolejami losu nieszczęsnego imperium. Jak dla mnie strata czasu.

Książka przeczytana jednym tchem. Szybka akcja, bohaterowi różnorodni, ale z charakterystycznymi cechami i wadami, którym muszą stawić czoło, a wszytstko w środku wojny na zdradliwych mokradłach.

• Fantasy
  • Andre Norton