Zegarmistrz z Everton

L'Horloger D'Everton
9788374701914
syn, ucieczka, kłopoty
Edyta

Dave`a Gallowaya zostawiła żona i teraz samotnie wychowuje syna, Bena. Ich spokojne, monotonne życie w miasteczku Everton, gdzie Dave jest zegarmistrzem, zostaje nagle wywrócone do góry nogami. Ben wydaje się ułożonym nastolatkiem, stąd też wieść, że uciekł z domu, zbija z nóg Dave`a. Niedługo potem usłyszy jeszcze, że razem z nim wyprawiła się w tę podróż samochodem gdzieś w nieznane córka sąsiadów, Lilian Hawkins. A to dopiero początek szokujących wieści, które będą z każdą kolejną godziną docierać do Gallowaya... Zrozumiał, że nastąpił definitywny koniec pewnego życia i że cokolwiek się wydarzy, życie, jakie toczył z Benem w tych ścianach, już nigdy nie powróci?

źródło opisu: Wyd. C&T, 2010

źródło okładki: http://www.conrada11.pl/